nasil bir salonda calismayi arzu ederdiniz...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Bay_Sanal tarafından 12 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Kesinlikle hardcore ...

Branch Warren ın Metroflexteki videolarını kaç kere izledim bilmiyorum..
    Döküm plakalar,olimpik barlar , içi dolu demir döküm dumblelar kauçuk kaplamalı zemin, çalan ağır metal müzik,duvarlarda sprey boya ile yazılmış yazılar ,tepede dönen pervane, sağda solda merdiven, kırık aletlerin olduğu bir salon benim tam anlamıyla istediğim...

Mümkünse etrafta cardio aleti olmasın , cardio aletlerinin üstünde süslü süslü giyinmiş hanımlar hiç olmasın..

Kapının girişinde "train hard or go home" yazsın kocaman bir ifadeyle , buna uymayan barındırılmasın salonda..

Aleti yere sert bıraktığında kimse ses etmesin , yere terin aktığında sorun olmasın..

Setin son tekrarında , istediğimiz gibi haykırırken kimse bunu garip karşılamasın..
    Kaldı ki , bizi böyle garip karşılayan süt bodycilere sesleniyorum garip olan sizler ve sizin sessiz sakin uslu çalışma tarzınızdır..

Motivasyon için yanımızda biri olsun , mutlaka ağır çalışırken yanımızda olsun , yardım etmesin ediyor gibi yapsın..Zaten iyi yardım eden , aslında hiç yardım etmiyendir bu sporda şahsi görüşüm...

Hijyen kurallarına çok takılmıyorum , ben 14 ay hastanede yattım kalktım ne işler yaptım hastalık kapmadıysam, salondan hiç kapmam..

İşte benim çalışmak istediğim salon ..

Karakaş bunu beğendi.
  2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ben dahil aletleri yere atmayı herkes istiyor da konsantrasyonu çok fena bozabileceğinden sakat durumlar oluşabilir. Düşünsenize o an bench pressin altındasınız ve konsantrasyonunuz söz konusu sesle bozulduğunda o ağırlığın altında kalabilirsiniz.

sultanmehmed bunu beğendi.
  3. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Kurmayı düşündüğüm salon bu tarz bir salon. Olabildiğince hardcore.

4. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Müzik olarak hard Rock ile heavy metal ve alt türleri tercih edilmeli.

Son düzenleme: 20 Ekim 2011
  5. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Ben de öyle düşünüyorum.

6. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    keşke şöyle hardcore bir salona gidebilsem diyorum hep ama şehir olanak vermiyor, herhalde salonda haykırsam bütün herkes noldu birşey mi var diye yardıma koşar.

7. solo viking

solo viking Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Temel aletlerin eksiksiz olduğu,havalandırma, klima ve iyi bir aydınlatmanın bulunduğu yada tercihen güneş gören bir salon,içerideki üyelerin ben yüksek ağırlıklarla çalışırken, bağırken rahatsızlık duymayacakları ve iri görüntümden korkmayacakları üyelerin olması, diğer bir deyişle bu işle ciddi ilgilenenlerin olması.. Kibirlilikten uzak mütevazi insanların hoş sohbetle bilgi alışverişi yapabileceği bir salon.. Benim için ideal olanı...

Sayfayı Paylaş