Nasıl Zayıflanır? ve Nasıl Vücut yapılır?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Nukalaur tarafından 12 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nukalaur

Nukalaur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Ben 15 yaşında 90 kiloya sahip 1.82 boyunda biriyim. Salona gitmeden hem azcık zayıflayıp hem de kas yapmak istiyorum. Salona gitmeme sebebim ise köydeyim, salon çok uzak ve pahalı. Evde yalnızca 1 dambıl var. Ne yapmam gerekiyor? Daha fazla bilgi için bana soru sorabilirsiniz.

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    ( p90x ) internette araştırarak dvdlerini edinebilirsin hem zayıflatır hemde kas yapar
    barfiks barı almanı öneririm, şu aşamada barfiks çekemeyeceksin zaten ama en azından bir bacağın sandalye üzerinde bile olsa yavaş yavaş yapmayı denersin

3. Nukalaur

Nukalaur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yeni birşey alabileceğimi sanmıyorum. Evimin yakınında park var. Orda maymunluklar var. Birde dambıl var işte.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Ekim 2016 ---
    Geçen günlerde parkın etrafında 50 dk boyunca yavaştan hızlıya doğru koştum. Sonra ise direklerden birine doğru şınav çektim. Yani yerde şınav değil dik direğe tutunarak şınav çektim. Yani eve gelince de dambılı bir kaç kez kaldırsam. Nasıl olur?

Son düzenleme: 12 Ekim 2016
  4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    öyle antreman olmaz hiç bir sonuç elde edemezsin o şekil
    barfiks demiri zaten 20 lira civarı pahalı değil kapıya takıyorsun evde
    ayarlanabilir dambıl da lazım sana ama eğer bunları alma imkanın yoksa
    sana şu arkadaşın kanalını tavsiye edebilirim hiç bir alet olmadan evde yapabileceğin hareketer var bu hareketler üzerinden antreman yapabilirsin
    https://www.youtube.com/channel/UCvYz4-q2FNLPO8jIYHwDnnA/videos

Sayfayı Paylaş