nasıl yapıcam bilmiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BERTUĞ SİNAN tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BERTUĞ SİNAN

BERTUĞ SİNAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    bankacı
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar .
    Ben bu spora yeni başleycam ama kalıcı olarak devam etmek istiyorum daha önce dumbel alarak 1 2 haftalık kendi kafama göre yapıp çabuk sıkılarak defalarca bırakmışlığım var ve spor solanuna gidicek vaktim yok bankacıyım gec geliyorum tüm gün oturuyorum bir 176cm 93 kilo oldum (106 dan diyet ile indim) bir durdemek lazım tek vaktim sabahları erken kalkıp uykudan vakit çalarak birşeyler yapmak ne bir program öneresi olan var mı

2. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Street Workout candır.

yanda çıkan videolara da göz atın derim.

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Ben evde calismayi sıkıcı buluyorum. Evde koltukta otururke bi tarafimi kaldirmak zor geliyor. 5dk sonra baslarim,dizinin şu bolumu bitsin baslarim derken gece oluyor. Spor salonuna gitmeye calisin. İş cikisi 30dk ugrasaniz bile farki gorursunuz.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  4. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Önemli olan bişeyleri kafada bitirmek. Karar vermiş bi adam heryeri spor salonu olarak kullanır. Street Workout forever ;)

5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Havalar soguyor. Kar yagmur street workout zorlasacaktir. Tabi kafaya koymus biri kar yagmur dinlemez ama bence bu kadar kendimizi zorlamaya gerek yok. Salona gitsin,kafasi rahat olsun :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaş spor salonuna gidemeyeceğini söylemiş evde de biçok street workout hareketleri yapılabilir tabi adına home workout deriz bu sefer. Bende şahsen çok fazla dışarda street workout için olamıyorum salonda da street workout yapıyoruz :) Tabi adı salon workout oluyor. Yani sw derken kastettiğim hareketler aslında yapılan yer değil :)

Sayfayı Paylaş