Nasıl yağ yakacağım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve elif123 tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. elif123

elif123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ;

Ben 164 boyunda 63 kiloyum yaşım 26 yağ yuzdem %23 ve bacaklarımda toplanmıs spor salonuna yazıldım yeni başladım ama hocamı bulabildiğim söylenemez nasıl bir spor salonu onuda anlamış değilim :( ben yağ yakmak istiyorum bunun için haftanın kaç günü cardio yapmalıyım orta seviye mi fazla yakarım yüksek seviyede mi? nabız aralığımı alet ölçüyo ama benim nabızım hemen yükseliyo yani yürüyüş bandında 6.0 km. hızla yürüdüğümde 150 falan cıkıyo olması gereken 125 yazıyo 125 olduğu zamanda hiç yorulmuyorum. 10 gündür hocayı bulup birşey soramıyorum ben nasıl yağ yakacağım :( :(

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Koşşşşşş,asla salondan yorulmadan,bitmeden çıkma hocalara fazla takılmayın tecrübe edin dene ,bilimsel makaleler oku,koşu temel kardiodur nabız ,hastalık sağlığını bozacak bir söz konusu yoksa koş koşabildiğin kadar.

3. elif123

elif123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Netten arastirma yaptim biraz ama daha cok kafam karisti. Bir rahatsizligim yok nabiz seviyesi önemli degil mi

4. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Kesinlikle HIIT Antrenman Yapmanızı Karın İçin Mekik Bel İçin İse http://i.hizliresim.com/22zrQj.jpg Bu Hareketi Her Yön İçin 50 Tekrar Filan Yapmanızı Tavsiye Ederim Bacak İçin İse Squat Öneriyorum Yağ Yakarken Bir Yandanda Squatla Bacaklarınız Sıkılaşır
    Beslenmenizde Çok Önemli Bol Su Günde 2 Bardak Yeşil Çay Da İlk Başta Ödeminizi Vücuttan Atar Sonrasında Yağ Yakımınıza Yardımcı Olur Bol Şans :)

5. elif123

elif123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    5 dakika yürüyerek ısınma.
    2 dakika koşu
    2 dakika vücudu soğutmayacak hızda yürüyüş
    Böyle 4 dakikalık setler şeklinde 5 set yapıp 5 dakika yürüyüş le vücudu soğutma

HİİT Yeni başlayan için bu program uygun mu peki ?
    Hareketleri de cardiodan sonra mı yapmalı yoksa bir gün cardio bir gün ağırlık antremanı 2 gün dinlenme mi uygun olur?

6. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Önce Çalışıp Cardio Yu Sonra Yapmalısınız. Çünkü Vücut Spora Başladıktan 30-40 dk sonra yağ yakmaya başladığı için cardioyu en son yapmak daha uygun olur. Programda İyi Bence.

Sayfayı Paylaş