Nasıl Kilo Alır ve Fit Bir Vücut Yapabilirim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erdekli01 tarafından 9 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erdekli01

erdekli01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhabalar yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
    16 yaşındayım lise 2 öğrencisiyim geçen hafta spor salonuna yazıldım boyum 1.83 kilom 61 boyuma göre zayıfım cılız gözüküyorum. Arkadaşımla birlikte yazıldık spor salonuna 2 mizde pek fazla bilgi sahibi değiliz bilinçli yapmıyoruz yani sporumuzu, benim amacım 3-4 ay içerisinde kilomu arttırıp mesele 66-67 kilo olup kas kütlemi arttırmak (kol,karın,göğüs,sırt,kanat) yani fit bir vücuda sahip olmak istiyorum. Haftada 3 gün gidiyorum fitness salonuna sizlerden istediğim yeni başladığım için sizlerden tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum. Beslenme programı, çalışma programı ve dikkat edilecek noktaları yazarsanız sevinirim, çünkü kilo almamda gerek.

2. Karındeşen Jack

Karındeşen Jack Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Kilo almak için günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp (Google'dan yardım alabilirsin) o kalori ihtiyacının üstüne çıkmalısın yani yemek porsiyonlarını çoğaltmalısın amacın kilo almak değil temiz kilo almak olsun yani protein ağırlıklı daha az yağ gibi

3. athhajar

athhajar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kilo alamamak diye bir şey yoktur !!
    Spor yapıp Aşağıdaki besinlere sarılırsan kilo alamaman imkansız. Yapman gereken sadece acıkmadan yemek yemek.
    Yulaf ezmesi
    Ton balığı
    Süt,yumurta
    Tavuk Et
    Mercimek,Nohut,Kuru fasülye
    Bu yazdıklarım bu işin temelleri daha bir sürü besin bulabilirsin kendine.

Sayfayı Paylaş