Nasıl devam etmeliyim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Merthan Gül tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Merthan Gül

Merthan Gül Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba foruma yeni üye oldum fakat uzun süredir takip ediyorum. Konuyu nereye açacağım hakkında karar veremedim umarım yanlış yer değildir. Öncelikle 1.85 boyunda 58 kilodayım. 2 aydır body beast(3 aylık ) programını evde uyguluyorum ( Haftada 6 gün çalışma 1 gün off , hergün bir bölge). Programımdan memnunum fakat bodysalonuna yazılmayı düşünüyordum.Sizlerinde fikrini almak istedim lakin oturdugum bölgede gidebilecegim bady salonu kötü bir yer kalabalık hocalar ilgilenmiyor hangi programı uylamalıyım bi bilgim yok sadece aletleri koymuşlar ve ilgilenen birisi yok sizce kötü bir body salonu ile mi devam etmeliyim yoksa evde gene bodybeast programı ile bir 3 ay daha mı program yapmalıyım.(Dambıl set,kapı barfiksi,plates topu alıp). Yoksa salona başlayım oradamı devam etmeliyim sizlerinde program yapmamda yardımı olur ise fikirlenizi söylerseniz çok teşekkür ederim ilk konum eğer bir yanlışım olursa özür dilerim sizlerden
    Bu fotoğraf bana ait değildir ben soldakinin aynısıyım hiç bir fark yok, amacımda sağdaki gibi fit bir vücut yapmak daha fazlası değil.Eğer fazla uzatmış olmuyacaksam bir sorum daha var sağdaki gibi bir vücudu kaç ayda yapabilirim teşekkür ederim fikirlerinizi bekliyorum

en. Chad-Before-After.png

2. Legolas148

Legolas148 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Salon daha iyi olur. Çünkü evinde çalışabileceğin bi sehpa yok en basitinden. Ve hareketlerinde çeşitlilik olur. Salona gidersende burdan birilerinden fikir alıp güzel bi program uygularsın on numara olur. Benim fikrim bu yinede sana kalmış.

3. Merthan Gül

Merthan Gül Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim fikriniz için şuan 5 kg dambıl var evde devam etmek fikrinde olumlu düşünürsem eğer 20 kg dambıl set , kapı barfiksi , plates topu alıcam plates topu ile sehpa ile aynı işlevi görüyor istisna bikaç hareket dışında aynı şeyler yapılabiliyor. Tam olarak karar veremedim kötü bir salon mu ev ortamı mı birde evde Bodybeast yapıyorum burdan bu yazıyı okuyan evde çalışmayı düşünen insanlara tavsiyemdir bir girip bakmanızda faydasını görürsünüz teşekkürler tekrar yorumunuz için.

Sayfayı Paylaş