Nasıl bir yol izlemeliyim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve trexy tarafından 15 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. trexy

trexy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba, boyum 181cm kilom 69kg 2 sene önce 100kg bir vücuda sahiptim. Zayıfladım ve 50 li kilolara düştüm. Uzman yardımıyla tekrar almam gereken kiloyu alıp yaklaşık 1 senedir 69-70 kg civarında gidip geliyorm. Haliyle eski kilolarımdan dolayı sarkmalarım var. Beslenmem şu an berbat ne kadar sağlıksız yesemde (3000-5000cal) kilo almıyorum. Yapmak istediğim sarkıklarımı sağlıkla bir şekilde doldurup kas kütlesi kazanmak. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    resim atarsan duruma göre daha iyi bir tavsiye verebiliriz.

3. ayıyogi

ayıyogi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlk olarak yüksek miktarda kilo kaybı yaşadığın için bir genel vitamin hormon testi yaptırmanı öneririm eksik varsa zaten doktorlar yönledirir.Deri sarkmaları içinde clean bulk yapıp kas oranını arttırmaya çalışabilirsin ama deri sıkılaşmasınında bir yere kadar olacağını düşünüyorum.Ne kadar sarkık olduğuna bağlı.

4. trexy

trexy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yarın yükleyeyim
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Mayıs 2019 ---
    2 sene geçtiği için birçok kez kan testi yaptırdım herşey normal

5. bs.kai

bs.kai Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ağır yorucu ve deli gibi ter attıran bir full body antrenmanına başla. Haftada 4 gün antrenmana git. Günlük kalori ihtiyacın 2500 ise 2600 kalori civarlarında al. 6-7 ayda 77 kilo seviyelerine gelirsin sarkiklar baya bir azalır. Yani clean bulk yap. 6-7 ayda sarkiklarin tamamen gidecek hale gelir

trexy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş