Nasıl bir diyet yapmalıyım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Derman Işık tarafından 11 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Derman Işık

Derman Işık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba hocalarım ben 17 yasındayım dün spora başladım 93 kilo 171 boyundayım kilo verip kas yapmak icin yazıldım 1 hafta 10 gün boyunca 30 dakika bisiklet 15 dakika koşu bandında yürüyüş 3 set 10 lu mekik ve benzeri karın için hareketler yapıyorum isimlerini bilmiyorum hoca kesinlikle ağırlık calısmıycağımı 1 hafta 10 gün böyle devam ediceğimi söyledi 2 gündür gidiyorum 1 kilo bile veremedim ama diyet listem mi yanlıs nerde yanlıs yapıyorum bilmiyorum diyet listem su sekilde sabah ; 230 ml süt 60 gram yulaf ezmesi 1 elma öğlen ; 1 elma 1 mandalina akşam ; 2 adet haşlanmış yumurta 170 gram salata 1 dilim çavdar ekmeği

2. berkegdogan

berkegdogan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kilo vermek istiyorsan meyveleri unut. Şeker içeriği olan her şeyi unut. Karbonhidrat alımını düşük tut. Un içerikli şeylerden uzak dur. Protein alımını artır. Spor yaparak kilo verilmez, düzgün beslenerek kilo verilir kardeşim. Başarılar.

3. Derman Işık

Derman Işık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim peki bu yaptığım diyette neleri neyle değiştirmeliyim sence yardımcı olur musun

4. berkegdogan

berkegdogan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yumurta, Tavuk, kirmizi et, balık(beyaz etli yagsiz baliklar) protein kaynaklarin olsun, zeytinyağı yag kaynagin olsun, yulaf ve pirinç karbonhidrat kaynağın olsun. Gramajlarini biraz araştırma yapıp kendine göre ayarlayabilirsin. Ben gelişiguzel bir gramaj hesabı yapamam şuan formunu görüp tartmadan

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Derman Işık

Derman Işık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cok tesekkür ederim

Sayfayı Paylaş