Nasıl bi çalışma tekniği uygulamalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Refikk tarafından 16 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Refikk

Refikk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba. 18 yaşındayım 1.70 boy 65 kilo. Fazla kilom yok ama göbek olayı var kollarım falan ince. Aslında hacim istiyorum fakat göbekten de kurtulmak istiyorum. Nasıl bi yol izlemeliyim? Önce yağ mı yakmalı kas mı çalışmalı ve bunları nasıl yapmalı beslenme nasıl olmalı yardımcı olursanız sevinirim

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Böyle bir ayrım yok. Direk yağ yakımı ya da direk kas diye bakma olaya.
    Göbek varsa, diyet + spor yapmalısın. Ağırlık çalışarak diyet yap. Vücudunun zayıflarken güç kazanmasını sağlarsın. Ağırlık çalışmak, kardiyodan daha çok kilo verdirir.

3. Reddkit66

Reddkit66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İlk ay ağırlık alma eline makinede bisiklet-makinede merdiven-yürüyüş bandında normal tempo 15 dk yürü ip atla karın çalış . sonra ikinci ay gittiğin spor salonundaki abilerinden başlangıç hareketlerini sor 2 ay geliştir kendini. hep aynı düzen gitme kendincede hareket üret sonra buraya gel orta seviyeye ulaştım öneride bulunun dersen sana yardımcı oluruz kardeş

Diyetide unutma .!

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Ağırlık antrenmanına istediğin zaman başlayabilirsin, yani ilk aydan sonra 3 aydan sonra diye bişi yok, hemen başla. 65 kilosun zayıfsın, ama göbeğim var diyosun. Yani skinny fat denen vücudun var, clean bulk yapıcaksın, yani temiz beslenerek kilo alıcak hacimleniceksin.. Sonra duruma göre definasyona girersin, ama şu an hedefin bulk olsun, hacimlen..

Reddkit66 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş