Nasıl açılabilirim:D

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dragox tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba öncelikle forumda bu tarz çok başlık var yazın böyle oluyoruz, bana da bi çare bulalım:D

Çalıştığım şirkette bi kız var çok güzel. Ben çok fazla hoşlaştım kendisinden. Şimdi durum şu. 2 hafta önce bu kız bizim servisle gelmişti ilk orada görmüştüm görünce gözümü alamadım zaten o da baktı bana ama belki de ben yiyecek gibi baktığım içindir:D 2.defa 3 gün önce karşı karşıya geldik yine ben merdivenden çıkıyordum yukarıya o da aşağıya iniyordu inerken baya baktı hatta kafamı eğip utandım bi ara kaldırdığımda(kafamı) bakıyordu hala. Kendime güvenliyim ama belki de ayıya bak gibi de bakmış olabilir bilemiyorum tip tip bakıyorlar çünkü bazen.

Sorun şu ki bu kızla benim ortak bi arkadaşım hiç yok. Bizim serviste bi çocuk var kız onunla iyi arkadaş ama benim o çocukla bi muhabbetim de yok hiç. Bi kere protein tozu sormuştu hangisini alayım diye hepsi aynı diye kesip atmıştım, bi de cool takılıyorum biraz o da pek hazzetmiyor zaten benden. Yani bi daha görmesem açılayım kıza da kabul etmezse de şirket büyük ama illa ki yüz yüze geliyoruz arada yani. Gerçi bende hoşlandığını düşünüyorum ama yani anlarsınız işte açılamadım bi türlü ne yapayım:D

2. iAmTheBest

iAmTheBest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Açılmak mı ?
    Bu terim çok eski...
    Doğru aşamaları izleyerek dişiye ''açılma''dan sevgili konumuna gelebilirsin.
    Biraz araştır ; tabii ''kız tavlama taktikleri'' yazma. :)
    Ya da, kendi bildiğini yap.
    Sonuçta bir kız...
    Yani, kaybeden her şekilde o olacak.

dragox bunu beğendi.
  3. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    önceklikle avatarındaki adam gibi bakıyosan öyle bakma bu bir :)

kıza açılma konusunda ise o kızın tanıdığı çocukla muhabbet kurmaya çalış en kolayından vücut geliştirme üzerinden bi konu açabilirsin unutmaki bi kızı tanımak için önce arkadaşlarını tanımalısın
    bu 2

böylelikle kız hakkında çocuktan bilgi alabilirsin ilerleyen zamanlarda ve kızla tanışma fırsatın olur. eğer dediğin gibi kızda sana bakıyorsa oda tanışmak için istekli olucaktır büyük ihtimal.
    ilerleyen zamanlarda kız sen ve proteinci çocuk beraber vakit geçirmeye başlarsınız iş çıkışı,serviste öğle yemek aralarında ,şirkette vb.. böylelikle onun hakkında daha fazla şey öğrenip hedefine dahada yaklaşmış olucaksın.ilerleyen zamanlarda kızın vereceği tepkilere göre arkadaşlık çitasını bi üst seviyeye getirebilirsin ama en önemlisi sakın acele etme herşeyi ağırdan al buda 3 :)

dragox bunu beğendi.
  4. iAmTheBest

iAmTheBest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Olacakları söyleyeyim: Büyük ihtimalle ''friendzone''a batıp, çıkamayacaksın.
    Bunu da buraya bir tahmin olarak yazdım...

dragox bunu beğendi.
  5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Git yanına merhaba tanışabilirmiyiz de, tanışırsanız 3-5 gün merhabalaştıktan sonra müsait bir zamanı olup olmadığını sorar bir şeyler içmeye davet edersin. Yani şunun şurasında 2 haftadır bakıştığın bir kız, terslerse ne kaybedersin ? Sonuçta sen kötü bir şey yapmıyorsun ne sarkıntılık ediyorsun ne askıntı oluyorsun. Unutma kızlar öz güveni yüksek erkekleri severler :)

2157, selim4141 ve dragox bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle pek kabul etmesekte biz erkekler bir bayandan hoşlandığımızda yiyecek gibi bakıyoruz çoğunlukla maalesef:D öncelikle bir merhabayla başlayabilirsin karizmatik bir gülümseme ve etkiliyici bakışla merhaba demelisin oda büyük bir ihtimalle merhaba der zaten şöyle diyebilirsin işte şirketle herkesle sohbet ettim sizinle tanışmak kısmet olmadı vs ama kızla konuşurken yiyecek gibi bakma:D oda der işte gerçekten öyle falan diye konu konuyu açar yavaş yavaş kızı etkileyebilirsin biraz sabırlı olmakta fayda var diye düşünüyorum

Son düzenleme: 29 Ağustos 2012
    2157 ve dragox bunu beğendi.
  7. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    yap bir delilik yaz kağıda, senden çok hoşlandım...yazan : merdivenlerde ara sıra denk gelen adam...biraz mizah biraz heyecan biraz gizem katmış olursun

dragox bunu beğendi.
  8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Ya da biraz daha mı beklesem sapık falan sanmasın. Açılmak iyi güzel tabi de beyler benim şimdi yüz yüze gelme durumum var biraz kabul etmezse o iş sakat.

@rockybalboa7 abi şirket 1500 kişi falan ya yemez onu:D:D:D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    dragox kız konusunda beklenilmez hep derim en çirkin kızın bile peşinde 1000 tane erkek varki birde beğendiğin kız çok güzel diyorsun gerisini sen düşün artık:D tabi bu çok hızlı hareket edileceği anlamına gelmez şirkette çok büyükmüş yahu:D yani şu bakımdan dedim böylece kız ondan hoşlandığını anlayacak eğer samimi davranırsa iyi ancak bayanlar her lafı başka yerlere çekmekte biraz usta olduklarından sende haklısın:D sen bence yavaş yavaş harekete geç bunun sapıklıkla alakası yok hoşlandın beğendin olabilir yani doğal şeyler bunlar efendi gibi sevgili olmak istiyorsun diyeceğim ama kızlar işte ne düşüneceğini bilemeyiz yinede şansını dene bi

Son düzenleme: 29 Ağustos 2012
    2157, dragox ve Supernatural984 bunu beğendi.
  10. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris

sevgili dragox kardeşim ; bana kalırsa hiç bekleme, sana nasihat vermek haddime değil ama şu var, sen güzel hayaller kurarsın...elinde olmadan bu hayallerin ilerder ve sonunda pembe bir bulutla uyanırsın lakin birisi patlatınca kötü oluyor. ya en başından onu unutursun, ya da kimbilir ? belki de iyi yaptım onunda gönlü varmış dersin. elin adamı almadan şansını dene, en azından keşke demezsin...

Bu arada baktın kabul etmedi, o zaman kuzenim yazmış dersin :)

dragox, Green Day ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Güzel fikir aslında hem değişik olur yapacağım bunu:D Ama kağıda başka bişey yazsam daha iyi sanki. Bana bakınca yere bırakırım kasten onu görür heralde, ama almaz da başka kız alırsa iş yaş:D:D

12. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    ya bence tanıdık biriyle yap bu not işini, kalem işi sakat gene başka kız diyorsun, ya başka bir erkeğe gelirse allah muafaza :D diyeceğim o ki heyecan verici birşey bu, kız her türlü etkilenecektir ama kabul eder ama etmez artık o bölümde her türlü son mevcut...b planını sokarsın devreye yazmıştım önceki notumda ( ya kuzen yazmış dersin :p )

dragox bunu beğendi.
  13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Onun da aslında hoşlandığını düşünüyorum dediğim gibi bakıyor o da:D Ya daha önce kız arkadaşlarım oldu baya açıkçası yol yordam biliriz gayet:) Ama sıfır ortak arkadaşım olan ve hiç muhabbetim olmayan birine hiç açılmadığım için tıkandım şu anda:D O zaman kağıdı elimde tutarım karşımdan gelirken ya da merdivenden inerken düşürürüm yere bilerek, bi zahmet alıp bakar heralde. Ama her zaman tetikte olmam lazım tabi ne zaman rastlaşacağımız belirsiz. Ama etkileyici olur gerçekten sağol yani bundan da etkilenmezse yürüsün gitsin zaten deneyeceğim 1 haftaya inşallah rast gider:D

Supernatural984 bunu beğendi.
  14. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Yaz sen kağıda katlayıp cebine koy,gördüğün anda planı uygularsın.İşler yolunda gider ama kızdan karşılık bulamazsan b planına geç.Ensesine uçan tekme atıp bayılt.Bayıldı hastaneye götürüyorum ayağına kaçır kızı:)

dragox bunu beğendi.
  15. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Çok kolay, gidip merhaba diyeceksin öküz değilse o da diyecektir. Sürekli gördükçe selamlaşırsın. Sonra yürür gidersin ama daha ilk konuşmadan duygularını aktarmanı tavsiye etmem çoğu dişi bu durumu yadırgar onlarda güvensizlik hissi oluşur her şey yavaş yavaş sakin sakin, sonra bir bakmışsın ki tam yeri tam zamanı o an söylersin o da böyle bir şeyi bekliyordur zaten... sonrası artık size kalmış ne yaparsınız bilmem.

dragox bunu beğendi.
  16. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Çıksak neler yaparım gönül neler isterde bakalım:D:D Supernatural'in planı uygulayacağım ben hem etkileyici olur hani. Farklılıklar sevilir yani sonuçta. Durumu yazarım yine buraya yürü git Allahın ayısı tepkisi almam inşallah:D:D

17. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Alsan ne olacak sanki:)Anlatacağın bi anın daha olur işte :)

dragox bunu beğendi.
  18. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kafanda da fazla kurgulama, robot gibi olursun, fail olursun, loser derler :p

dragox bunu beğendi.
  19. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Olduğun gibi takılmak en iyisi. kafanda giriş şeklini belirle sonrasında doğaçlama ol en güzeli

pedro, rockybalboa7 ve dragox bunu beğendi.
  20. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    ''Sevdiğin kişiye sevdiğini söyle. Sevdiğin kişiye sevdiğini söylememek , başkalarına fırsat vermek demektir.''

Sözünü hatırlatırım.Ben bir kere yaptım bu hatayı,emin ol reddedilmek ileride geriye baktığında söylememekten daha iyidir.

2157 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş