nasıl çalışmalıyım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve caglar_928 tarafından 21 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sayenizde bir çok bilgi aldım gittikçe bilinçli olarak spor yapmaya başladım rejim yapıyorum sitede bir kaç konu açmıştım beslenmeyle ilgili 112 kilo basladım şuan 94 kiloyum boy:1.83

104 kilo halim:http://b1205.hizliresim.com/x/t/6rcdx.jpg

94 kilo halim:http://e1206.hizliresim.com/y/p/8g484.jpg

protein sebze meyve karbonhidrat alıyorum yememde sorun yok sormak istediğim ben karın egzersizlerini baya bir abartıyorum 10x25 olarak altkarın ustkarın yanlar hepsine 3 er 4 er farklı egzersiz (biliyorum altkarın üstkarın yok ikiside aynı ) spor salonun da kasları yakarsın gelişim olmaz diyenler var alt karın ve üst karın olmak üzere 2 gune ayır diyorlar ayrıca göğüslerim üzerinde yağlar var yapmam gereken az ağarlık cok tekrar mı sitede 2 sini de önerenler var son olarak bacaklarım bir türlü incelmiyor bu durum baya canımı sıkıyor 20 dk koşu 1 saat bisiklet yapıyorum

2. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

3. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki daha iyi tavsiyelerde bulunacak hocalarda cevap yazacaklar ama bende biseler eklemek istedim bu azim karsisinda su anki gorunus bence gayet iyi az agirlik cok tekrar cok agirlik az tekrar durumuna gelecek olursak ben sahsen bir ayi ikiye bolmus durumda iki hafta az agirlik cok tekrar diger kalan iki hafta cok agirlik az tekrar yapiyorum su anki gozlemlerim etkisini gosteriyor sende boyle yapabilirsin.

caglar_928 bunu beğendi.
  4. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    karın ve bacak nasıl çalışmalıyım onun hakkında var mı bilge verebilecek

5. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    kac ayda verdın bu kiloları

6. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs için çok tekrar az ağırlık tersini yaparsan hacim kazandırırsın

7. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    50 gun falan oldu hızlı verdım sıcak memleket yuzme falan derken bır anda eridim.

8. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    50 gunmu vay be. basen ve alt karın bölgesını eritmek ıcın ne yaptın

9. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    valla basen var hala bacaklar kalın ne yaptın dersen bıısklet suruyorum kosu yenı basladım bende bacaklar ıncelsın dıye cok spor yaptım acıkcası baya hemde 5-6 saat kadar gunde

10. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Eğer önceliğin yağ yakmak ise çok ağırlık kaldırmak yerine orta ağırlıkla fazla set olarak yapmalısın ve yemende de yağlı olan bütün yiyeceklerden uzak durarak kalorisi fazla olmayan şeyler yersen ve kesinlikle az öğün yemeyerek az az yersen mesela günde 4 - 5 öğün şeklinde azar azar yeyip suyu fazla tüketirsen senin için çok iyi olur. Ha birde yemek ortasında su içmek iştahı kesiyor genelde, denersen iyi olur.
    Mekiğide bacaklar 90 derece bükük şekilde desteksiz biraz hızlı olarak 4x45 olarak yada kendi sınırına tam gelmeyecek şekilde yakın bir sayı belirleyerek ve her set arasında fazla dinlenmeden yaparsan gayet iyi olur diye düşünüyorum. Bacak için ise aynı şekil devam edip koşmanı ve sabah koşuyorsan eğer akşama doğru fln diz çekme ile başlayıp eller ensede oturur pozisyona gelip oturup kalkma hareketini uygulayabilirsin gene çoklu set olarak

caglar_928 bunu beğendi.
  11. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    20dk kos her gun ıdman öncesı hız 9.0da dikeyde 3 te olsun. normal vg antremanı yap bacakların erir kanka benım öle oldu :)

Sayfayı Paylaş