Nasıl çalışacağıma bir türlü karar veremedim.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve RequiemZero tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. RequiemZero

RequiemZero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ,

Ben 2 aydır fitness a gidiyorum. Yaşım 18 boyum 175 , kilom 67 , Omuzum 115 cm belim 77 , kolum 35 .(1 ay onceki ölcüler) ilk baslardan beri agır basladım. Zorladım biraz. Mesela bir kac tane örnek verirsek ,

Dummbel press ilk baslarda 12.5k-12.5 g şimdi 20-20 kg ( 4x10)x2
    Leg press machine 150den 250Kg ye.(4x10)
    butterfly 39 dan 68 e(4x(10-12)
    Sehpa dummbel (4x10)+super set durmadan sırayla 17.5 + 15 + 12.5 + 10 + 7.5 +5
    triceps için (12x4) x3

Haftada 6 gün gidiyorum. Hergün 1.5 -2 saat imi harciyorum salonda , İlk baslarda eniştemle birlikte çalıştım, kendisi 15 yasından beridir yapıyor, Aynı programla çalıştık. Simdi eniştem gitti ben yanlız calısıyorum.O olmadıgı icin Spor hocalarından program istedim. Bana haftada 4 gün gelmemi ve yalnızca günlük 3-4 hareketi 8 er setle yapmamıs soyledi. Bi hafta uydum ama tatmin olmadım. Daha fazlasını yapmak istiyorum.Serbest antremana döndüm (günde 2 kas grubu) normalde ben günde belki 10 -12 alet kullanıyorum . Acaba cokmu üstüme geliyorum :/ yorgun oluyorum bu sene lys ye gireceğim icin çalışmam da lazım ama yorgunluktan az çalısıyorum günde 2 saat fln :( Birde boyumdan pek memun değilim 180 i bulmak istiyorum. böyle devam etmem riskli midir sizce ? bu boyda kalmamalıyım. fitnessi brakayım diyorum ama brakamıyorum çok seviyorum.. siz ne önerirsiniz ? Ben biraz amatörüm program , tavsiye , vb ?

Not: günde 3 öğün + 2-3 atıştırma 1-2 bardak kola-meyve suyu içiyorum .Gece 5 gibi uyuyorum .İki günde bir yüzüyorum.)

Sayfayı Paylaş