Nano Teknolojik Ağrı Kesici

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 1983 tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. 1983
  Offline

  1983 Üye

  Katılım:
  4 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  32
  Beğenileri:
  14
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]
  MyOmega deri üzerinden uygulanan dünyanın ilk ağrı kesicisidir. İçeriğindeki nanoteknoloji ve mentol sayesinde ferahlık verir ve ağrılarınızı saniyeler içinde keser. MyOmega önceden ağız yolu ile aldığımız, çeşitli hastalıklara sebep olabilen, etkisi kısa süren ağrı kesicileri hayatınızdan tamamen çıkartıyor. Ağrılarınıza en kısa sürede daha güvenli bir şekilde veda edeceksiniz.İçeriğinde Omega 3,6 ve 9 yağlarından dolayı teninizde ipeksi bir etki yaratır ve sürekli kullanmış olduğunuz kremleri aratmayacaktır.

  Nano Teknolojik AğrıKesiciler ,Spor Yaralanmalarında ,Bel ,Boyun ,Sırt ve Eklem Ağrılarında Anında Etkili !!! Nano Teknoloji ve kapsaisinin ile vücudunuzda beyninize ağrı çektiğinizi bildiren kimyasal olan P Maddesini azaltarak ağrıyı anında kesen ,düzenli olarak kullanıldığında ağrıyı kalıcı olarak yavaş yavaş azaltan formül.

  --------------------------------------
  [​IMG]
  Çeşitli darbelere dayalı olarak ya da kronik ağrılarımızdan dolayı kendimizi rahatsız hissederiz. Bu ağrılarla baş etmek bazen de bizleri çileden çıkartabilir. MyOmega ise bu ağrıları klasik ağrı kesicilerden daha etkili ve kısa zamanda çözmenize yarar. MyOmega ağrı kesicilerinin her biri ağrı ve iltihabı azalttığı bilinen bileşenler içermektedir.
  Hareketsiz yaşam bel ağrılarının artmasına sebep oluyor. Günümüzde en çok rastlanan ve en fazla yapacağımız işlere engel olan ortopedik hastalıklarından başında bel ağrıları geliyor. Yaş ve cinsiyet fark etmeden bel ağrıları pek çok kişinin hayatında bir dönem mutlaka etkisi altına alıyor. Masa başında çalışanlardan gençlere ev hanımlarından eğitmen sporculara kadar hemen herkes bel ağrısından yakınıyor. Bu tür ağrıların çok farklı sebepleri olsa da teknolojinin gelişmesiyle hareketsiz yaşam ağrıların oluşmasına ve artmasına neden oluyor. Özellikle bilgisayarın hayatımızda daha fazla yer etmesiyle birlikte oturarak vakit geçirme ve buna bağlı olarak oturma pozisyonumuzun doğru olmamasıyla birlikte bel ve boyun ağrıları artış göstermektedir. Diz üstü bilgisayarları kullanan kişilerin uygun olmayan koltuklarda oturarak ve yatarak kötü pozisyonlarda kullanmak bel ağrısı sebepleri arasında ön sıralarda yer almaktadır. Yapılan bir çalışmada dünya nüfusunun yaklaşık %75'inin yaşamlarının herhangi bir döneminde bel ağrısı yakınması ile hekime başvurduğu tespit edilmiştir.
  Mentol

  Olağanüstü rahatlatıcı özellikleri ile tanınan Mentol ağrıyı bir serinlik hissi ile değiştirir ve bölgesel ağrının geçici olarak iyileşmesini sağlar. Cildinize sürüldüğünüzde, ağrılı bölgedeki kan dolaşımını hızlandırır uzun bir süre boyunca devam eden serin (bazıları sıcaklık hisseder) ve rahatlatıcı bir duygu meydana getirir. Mentol, burkulma, incinme, kas ağrısı, gerilme ve basit sırt ağrısının iyileşmesini sağlar. Lokal anestezik ve tahriş önleyici özelliklere sahiptir, yani hafif ağrıları dindirmek için lokal anestezik olarak etki edebilir. Harici olarak uygulandığında, Mentol dayanılmayacak ve çok keskin olan nevralji ve yüzeysel iltihapları iyileştirmeye yardımcı olabilir. MyOmega %12 Mentol içerir, bu oran IcyHot, Bengay veya Tiger Balm gibi çeşitli ürünlerden daha fazladır.
  Kafur

  Kafur %6 - Kafur, tropik bir ağaç olan Kafur ağacından elde edilen derinlemesine etkili tıbbi bir yağdır ve tıp dünyasında bir çok hastalıklarda kullanılır . Yüzeyden uygulandığında, Kafur bir sıcaklık hissi oluşturabilir. Ağrıyan ve sertleşmiş eklemlere, bağ dokulara ve kaslara sürüldüğünde, ağrıyı uzun süre geçirerek rahatlık hissi verebilir fakat Mentol ile birlikte kullanıldığında Kafur hızlı ve etkili bir ağrı kesici etki yapar.
  Kapsaisin

  Kapsaisin %.025- klasik olarak kullandığımız ve bir süre sonra bağımlı hale gelen ağrı kesiciler vücudumuzda bir süre sonra bağışıklık yapar ve gün geçtikçe ağrılarımızı gidermemeye başlar. Fakat MyOmega Isı Terapisi içerisinde Kapsaisin sayesinde vücudumuzda bulunan P Maddesinin giderek azalmasına ve bu sayede de merkezi sinir sisteminizdeki ağrı reseptörlerini uyarı gönderir. Kapsaisin kullanımı P maddesi üretimini ve salınımını engellediğini göstermektedir. MyOmegayı ne kadar sık kullanırsanız, ağrı kesici gücü de o kadar kuvvetli olur.
  Antienflamatuarlar

  herhangi bir darbeye dayalı olarak vücudunuzda iltihap meydana gelebilir. Burkulma, darbe, çürük, ve incinme gibi durumlarda ortaya çıkabilecek iltihaplanma normal yaşantınızı fazlasıyla etkileyebilir. Bunlar sinir uçlarınızdaki iritasyona ve böylelikle ateş, zonklama ve ağrıya neden olabilir. MyOmeganın içinde bulunan maddelerle tüm bu iltihapları önleyebilirsiniz.
  Aloe

  Aloe - Aloenin, yanıklar için faydalı olduğu bilinmektedir ancak başka faydaları da vardır. Aloe'nin doğal antienflamatuar maddeleri, ağrılı iltihapların ve şişmelerin azalmasına yardım eder. Çoğu çizik ya da yaralanmalarda da kullanılmaktadır.
  Nane Yağı

  Nane Yağı - (Mentha Piperita) Yunan, Roma ve Mısırlı doktorlar tarafından kullanılmıştır. Aynı zamanda, aklı berraklaştırdığı, ruhu canlandırdığı ve tutkuları harekete geçirdiğine inanılmaktaydı. Sıklıkla bir analjezik olarak kullanılmıştır ve güçlü bir antienflamatuar olduğu bilinmektedir. Özellikle nane yağını şakaklarda göze değmeyecek şekilde masaj yapılarak MyOmega gibi doğal bir ağrı kesici de olabilir.
  Arnika Özü

  Arnika Özü - Arnika geleneksel olarak homeopatik tıpta, çürükler, burkulmalar, incinmeler, ağrı tedavisi, iltihap ve şişme için kullanılmıştır. Sıkıntılı cilt üzerine masajla uygulandığında, Arnikanın iltihabı geçirmeye yardım ettiği ve hatta çürüklerin iyileşme süresini hızlandırdığı bilinmektedir.
  Ketentohumu Yağı

  Ketentohumu Yağı – Genellikle cildin rahatlaması içerisinde bulunan Omega 3 yağ asitleriyle eklemler, kaslar ve cildin sağlıklı olması için kullanılan bir maddedir.
  Acai Yağı

  Acai Yağı - sağlık "hazinesi". Dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet ÖZ’ün de “On Süper Besin” listesine aldığı Acai yağı Brezilya da yetişen tropikal bir meyvedir. İçerisinde bulunan Omega 6 ve 9 sayesinde ağrıları kolayca yok ettiği bilinmektedir. Özellikle kasların kasılması ve yenilenmesi için hayati öneme sahip bir amino asit kompleksidir.
  Biberiye Yaprağı Yağı

  Biberiye Yaprağı Yağı - Biberiye bitkisi yaprağından elde edilen bu yağda, acai yağı gibi çeşitli amino asitler içerir. Biberiye dolaşımı canlandırır ve yabancı maddeleri ortadan kaldırma ve şişmeyi azaltmaya yardımcı olma yeteneği sebebiyle sıklıkla bir antienflamatuar ve anestezik madde olarak kullanılır.  --------------------------------------------------------------------

  detaylı bilgiyi ürünün sayfasından alabilirasiniz.
  http://www.myomegaturkiye.com

  ürünü ağrı olan bölgeye sürdüğünğzde önce serinlik soğuk kompres yapmış gibi hafif bi serinlik hissediliyor. daha sonra 15- 20 dakika sonra bir yanma hissi veriyor. kesinlikle ağrı kesici olarak spor yaralanmalarında etkili çözüm.

  2 aydan fazladı dirsek ağrıma etki etti. umarım herkese faydalı olur.bench_O weightlifter
   
  Son düzenleme: 18 Haziran 2012

Sayfayı Paylaş