Muscletech Nitro-Tech

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 13 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

81,8%
  2. orta karar

15,4%
  3. Basarisiz

2,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 644 üye.
  1. Brk5346

Brk5346 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sen kullaniyomusun memnunmusun

2. Can_gunn

Can_gunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabar foruma yeni üye oldum, vücut geliştirmeye başlayalı 3 ay oldu. Dayanamadım erken de olsa protein tozu aldım (nitro tech whey isolate)
    1-)Bu ürünü bazı arkadaşlarım antremandan önce içmemi bazıları ise antremenadan sonra içmemi tavsiye ettiler. Nasıl kullanmam gerektiği hakkında bilgi verebilecek birisi var mı?
    2-)Forum da kreatin maddesinin su tuttuğunu okudum. Bu ürünün içerisinde de kreatin bulunuyormuş. Bu su tutma karın bölgesinde olur mu ve ya yüzümü şişman gösterir mi?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler herkese selamlar.

3. Emir16_

Emir16_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Suanlik antremandan sonra kullanman yeterli olur. Kreatinin su tuttugu dogrudur. Fakat suyu kasta tutar. Deri altinda degil. Buda bizi hacimli gösterir. Yani korkmana gerek yok . Ne kilo aldirir ne ne yaglandirir nede gobek su tutar:) rahat ol..

4. tmurshudov

tmurshudov Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadashlar yardiminiza iytiyacim var ben bakuden yaziyorum bu urunu dun aldim orjinal olub olmadiginan emin degiliyim bilgileriniz varsa bana yurdimci olun urun sanki gainer gibi..

7165813c-4ddd-4fa1-8a3b-472751f6b580.jpg 749094ed-88eb-4a38-9048-568f5ebd4963.jpg 48b82c52-cf6b-410e-ae76-7534b8b6a9a1.jpg 7d423cb3-51f5-4b06-ab47-5db84d856639.jpg

5. cgrlcr

cgrlcr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bu ürünün 1.8 kg lık olanı 230-260 civarı fiyatlarda satılıyor 3.6 kg lık olanı 350-390 tl civarı satılıyor haberiniz olsun.****** musscletech distribütörü tr de,diğer yerlerden daha uyguna alabilirsiniz belki ve aklınızda orjinal mi değil mi sorusu kalmaz.

6. SERDAR1903

SERDAR1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    doğru demiş

7. Mehmet1042

Mehmet1042 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kapuçinolu aromasını almayı düşünüyorum. Daha önce kullanan arkadaşlar varmı bu aromayı acaba nasıl?[Çikolatadan bıktım ondan dolayı tercihim bundan yana şimdilik]

8. FINCHER

FINCHER Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ilk defa protein tozu kullanacağım 10 gün oldu spora gideli. 1,65 boy 60 kg yım hacim, kas ve kilo almak istiyorum bu protein tozu iyi midir sizce? Kilo aldırmadığını biliyorum gerçi ama yine de bir umut.

9. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar ürünün çikolatalısının satıldığı güvenilir bir site var mı bulamadım bir türlü

10. resul908

resul908 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    soya lesitin i varmi iceriginde

11. ugraksu

ugraksu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Frey Nutrition Triple Whey ile bu ürün arasında kaldım. Ürüne ait başlık olmadığından inceleyemedim. Bilgisi veya deneyimi olan var ise yorumlayabilir mi?

12. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim hedefin ne ne amaçla kullanacaksın en baş bunu paylaşırmısın ?

13. ugraksu

ugraksu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2.yılım sporda genelde ağır antrenman yapıyorum. 25 yaş, 179cm, 71kg, %8 yağ oranım var. Hedefim yağsız kas kütlesinin artışını devam ettirmek.
    Günlük protein olarak açığım oluyor özellikle spor sonrası çok iyi beslenemiyorum. Daha önce ON kullanmıştım. Kaliteli temiz başarılı bir ürün istiyorum. Bu weider, muscletech veya frey veya bir başka ürün olabilir. Bu yüzden fiyat konusu çok problem değil.

14. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;
    Aman aman bir fark olduğunu düşünmüyorum protein tozları arasında fakat Avrupa ülkelerinde özellikle Almanya 'da ürün içeriği ile ilgili denetlemeler çok fazla . O nedenle eğer imkanınız var ise Almanya üretimi ürünlere yönelmeniz daha doğru olacaktır.

ugraksu bunu beğendi.
  15. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Bende alman marka ürünleri araştırmanı tavsiye ederim. Genelde zaten fabrika kalitesi ve teknolojisi anlamında en ileri seviye ülkelerden biri. Weider TR'de bu konuda başı çekiyor şu an. Fiyat performans olarak bakmıyorsun anladığım kadarıyla ama Scitec kullanıyorum şu an araştırdığıma göre yine son teknoloji tesislerde üretiliyor ve ham madde kalitesi oldukça iyi fiyatına göre performansı ve aminoasit profili gerçkten çok iyi, araştırmanı tavsiye ederim.

ugraksu bunu beğendi.
  16. ALKA

ALKA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba, öncelikle benzer niteliklere sahip olduğumuz için fikir vermek istedim. Üç ay önce tekrar başladım ama spor geçmişim 2006ya dayanıyor. Benim de boyum 1.81 ve kilom 71di üç ay önce. Başladım ve hedef koydum kendime. İlk iki ay normal beslendim ve hangi supplement i alacağımı araştırdım. İlk olarak gainer kullanarak hem kilomu 85e kadar yükseltip hem hacim ve güç artışı sağladıktan sonra diyet dönemine girip 80 kilo parçalı ve iri bir hale inmeyi hedefledim. Şu an gainerı yarıladım kilom 77 ve gerçekten hacim, görünüm ve güç anlamında çok şey kazandım. Bu kutudan sonra bir gainer daha bitirip ortalama 85kg gördükten sonra yirmi gün bol su diyeti ve sonra whey ve bcaa ile devam edeceğim. Yani sana tavsiyem kilon direk kas kütlesi artırmak için çok düşük bu sporu uzun vadeli düşünüyorsan gainerlarla başla derim iyi araştırıp doğru ürünleri alabilirsen etkisini net bir şekilde göreceksin ve pişman olmayacaksın.

ugraksu bunu beğendi.
  17. ugraksu

ugraksu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Açıkçası bu açıdan bakmamıştım. Çok iyi bir yönlendirme oldu. Çok teşekkür ederim bilgi için.

Çok teşekkür ederim hocam değerli bilgileriniz için. Scitec daha önce hiç düşünmediğim bir markaydı. Bugün bu ürünü iyice araştırıcam.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mart 2018 ---
    Fikirlerinizin tavsiyeleriniz hepsi çok çok değerli benim için. Aslında bunu Aralık ayı gibi düşündüm. Fakat bir takım sebeplerden yapamadım. Gainer' a ihtiyacım çok fazla aslında bu bir gerçek. Daha önce dymatize super mass gainer kullanmıştım mesela. Haziran ayına temiz bir vücutla çıkmak istiyorum. Ama gainer bende karın bölgesinde hızlı yağlanma yapıyor. Gözümü korkutanda tamda burası. 1-1.5 ay kullansam geri kalan 1.5 ayda toparlayabilir miyim? Bu sorunun cevabını kendime net veremediğimden hareket edemiyorum.

Son düzenleme: 2 Mart 2018
  18. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Toparlama kısmı kalori açığı ile ilgili .Eğer gainerla beraber günlük almanız gerekenden daha fazla kalori alıyorsanız yağlanırsınız . Ben gainer'a verilen paraya acıyorum doğrusu . Karbonhidrat kaynakları çok ucuz ve gainerın bir ölçeğinde bulunan karbonhidratı yiyeceklerden almak çok kolay ve daha az masraflı . Bu nedenle gainer kullanmak , fayda maliyet açısından mantıklı gelmiyor bana.

bulkyfighter bunu beğendi.
  19. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    İÇERİGŞ COK YOGUN MİX YAPMISLAR RESMEN AMA SERVİS SAYISI DÜSÜK PARAN VARSA DEGER BİR ÜRÜN

20. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Ölçek boyutu diğer proteinlere göre büyük o yüzden servis düşük aynen ama her türlü bir karizması var bu muscletech markasının ürünleri çalışıyor yani:D

Sayfayı Paylaş