Muscletech Nano Vapor

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve emre9 tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

59,8%
  2. Orta karar

28,0%
  3. Başarısız

12,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 81 üye.
  1. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Vapor benim supplement cekmecemde yaklasik 4 aydir surunuyor, basligi bastan sona kadar hizlica okuduktan sonra kendimi galeyana getridim ve bugun tekrar bir olcek aldim antreman oncesi. Simdi gozlemler/etkilere gecelim.

-Damarlar konusuna katiliyorum, benim de omuzlarimda damarlanma olmustu her antremanda kullandigim donemde, fakat kullanmayi birakinca damarlar yavas yavas kayboluyor. Kalici bir etkisi olmadigi sonucuna variyorum buradan.

- Agirlik artisi konusunda, maalesef bende cok bir etkisi olmadi ama baska bir urunle kombine etmemistim, bunun da etkisi olabilir.

- Mideyi zorladigi konusunda katiliyorum.

- Bende uzum suyu aromalisi var, tadi igrenc.

- Yanlis hatirlamiyorsam icinde kafein de var. Iki olcek alinca titretmesine sasirmamali. Bende terlemeye falan neden olmadi kullandigim sure icerisinde.

- Dediginiz gibi pump etkisi cok guzel, ama daha once kullandigim baska bir urunde daha guzel pumplar yasiyordum. Kirmizi bir hapti beser beser aliyordunuz, adini hatirlayinca buraya yazarim. Galiba D.Wolf de gun icin pump etkisini devam ettiren yontemler pesindeydi, bu adini hatirlayamadigim ikinci urun o is icin bire bir (ama cok pahaliydi, onun icin bir daha almadim)

- Guardbody ilk sayfada kullanimi hakkinda bir seyler sormus, elimdeki vapor'in arkasinda yazanlari cevirip buraya koyacagim onumuzdeki hafta.

Son düzenleme: 1 Kasım 2008
    firebird bunu beğendi.
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    aneximandros teşekkürler.kullanım olayını ve diğer detayları çözdüm.üründen memnuniyetim tam fakat seninde dediğin gibi damarlarda kalıcı bir görüntü bende hiçbir üründe rastlamadım.bu yağ yüzdesi ile oynanmadıkçada değişmez kanısındayım.
    ikinci kullanışımda muscle asylum firmasında no plasmacore deneyeceğim.

aneximandros bunu beğendi.
  3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bu tür ürünler kesinlikle yemekten en az 2-2.5 saat sonra alınmalı. Midenizde katı, ele gelecek bir şey olmamalı(bir lokma yiyecek bile sizi rahatsız edebilir). Mide boşken kullanımında yine biraz wc ihtiyacında sıklaşma oluyor ama ishal gibi değil. Eğer kilo alamıyorsanız, antrenmandan önce yemek yerine protein tozu kullanın. Animal Pump bende fazla etki göstermedi ilk zamanlarda pump etkisi ve biraz dayanıklılık veriyordu ama vapora kıyasla çok basit kalıyor. Vapor kısa ve şiddetli antrenmanlar için birebir. Ben vapor kullandığım sürede MAX-OT programını uyguladım. Titreme olması doğal ama antrenmanı yarıda kestirecek kadar olmadı. Ağırlık konusunda bende çok fark etti. Kullanmayı bırakalı 3 ay falan oldu damarlar hala aynı şekilde duruyor. Sıcak basması ilk zamanlar yağ yakıcı gibi oluyor ama sonra bu etkisi yavaş yavaş azalıyor. Kendimde gördüğüm etkiler ve ürün yorumum bu, tabiki herkeste farklı etki gösterir.thums:

aneximandros, yazdığın supplement naNOX9 sanırım.

4. muscleking

muscleking Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç

Benim kutu şuan bitmek üzere ben bir gün no explode, bir gün vapor kullanıyorum.Çünkü normal kullanımda 3 ölçek bile kesmiyor beni.Hiç bir yan etki almadım.Ama tadından dolayı birdaha almıycam sanırım, gerçi 3 kutu kullandım bugüne kadar.Ama bu ürünler mucize değiller yani öyle reklamlarıdaki gibi olmuyo yani;):)

5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bizim bir arkadaş vaporla no-xplode aynı kutuya koyup karıştırmış ve öyle kullanıyor. Birde superpump250 ekleceğini söylemişti salon açılınca etkisinin ne olcağını görmek için sabırsızlanıyorum:D.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    insanoğlu her geçen gün mucitlik yönünde atılımlarda bulunuyor.olur böyle vakalar.belki sırf damardan insan oluşturmayı falan amaçlıyordur:)

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    valla nasıl kullanır bilmiyorum ama eğer her birinden 1-2 ölçek şeklinde ise süprizlere açığım:D

8. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    nanovapor güzel bir ürün idmanda etkisini hisstetiriyor am akorkunç bir başağrısı yapıyor idman sonrası kullanacak arkadaşlara tavsiyem no türevleri kullanırken çay kahve nescafe uzak durun ve en ufak yan etkide kesin çünkü başağrısıyla beraber istenmeyen şeylerde yaşanabilir önce sağlık,ben yan etkiler nedeniyle bıraktım 2-3 idman sonra gene deneyip bakıcam aynen devam ederse guardbody kardeşime kargoyla göndericem

guardbody bunu beğendi.
  9. muscleking

muscleking Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Fruit punch aramosı iğrenç

Ben 2-3 kutu kullandım.Çok kötü mide bozuyor.Superpump250 Rasberry -lemonade tavsiye ederim.Vaporda mide bulantısından antrenmanı anlamıyo insan.

10. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    benimde midem bulanıp başım dönüyodu bi gün vapor u almadım herşey düzeldi sonradan uyandım bu başlıada bakmamıştım bir de bişi sorcam 2 ölcek vapor idman öncesi alıyorum bana shacker da çalkalama dediler ama kaşıklada karışmıyo melet siz nası yaptınız çalkalayınca nox taki gibi patlama oluyomu

11. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    vapor gene başladım bi kutu kullanmaya midede gaz acaip idman güzel oluyor ama mide gitti bu seferde...baş ağrısı ve sersemlik sorununu çözdüm.mideyede yapıcaz bi ayar.

12. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    çalakalayarak mı karıştırıyosun vaporu?

13. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    tahta kaşık aldım soğuk suyla karıştırıyorum hemen soyunma odasında.

shownodese bunu beğendi.
  14. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    anlamadığım nokta şu biri diyor shaker olmadan karışmıyor öbürü diyor tahta kaşık ile karışıyor. arkadaşlar karışması zor bir ürün ise shakerin zararı ne buna? ne bileyim kola mı bu gazı kaçacak derdi falan. bi açıklarmı bilen biri nasıl karıştırılacak bu?

15. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    nox gibi patlamasından korkuyodum onun için çalkalamıyodum no xplodede acemilik payıp çantama koymuştum patladı çantada vaporda sonunda bıktım su şişesinde çalkaladım bişey olmadı arasıra kapağını aç kapa bişi olmaz

16. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    nox3 kullandım tablet onda bi patlama olmadı :D bu patlama ne ya. liqudlerdemi oluyo. veya sıvıya karıştırınca mı

17. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    okuduğum kadarıyla bazı arklarımız nano vaporla ilgili çok yanlış bilgiler vermiş...antrenmandan önce 2 ölçek ve antrenmandan sonra 1 ölçek hatta 3 ölçek gibi..bu ürünün resmi sitesinde net bişekilde (azcık ingilizcesi olan anlar) yazıyor..24 saat içinde max 3 ölçeği geçmeyin diye..ayrıca pre work out diye bağırıyor..bu yetmiyormuş gibi bazı arklarımız 2-3 ölçek antrenmandan önce alıp bide nanox9 hardcore capsüllerinden alıyormuşş..bu intihar demek..jay cutler gustava badel gibi yıllarını vermiş sporcular bu firmanın sporcuları onlar bile bu ürünleri böyle saçma sapan kullanmıyor..insanları yanlış yönlendirmeyin..nano vapor ilk kullanımda bi ölçek kullanın..antrenman sonrası kesinlikle kullanmayın..ayrıca yeterliliğe göre dozajı 2 ölçeğe diğer antrenmanlarda çıkarabilirsiniz.24 saat içinde kesinlikle 3 ölçeği geçmeyi geçmeyin ve antrenmandan sonra kullanmayın..hele hele nanox9 ile bereber almayın..

cusco* bunu beğendi.
  18. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    1.5 ölçek spordan önce, 1.5 spordan sonra yeterlidir ve bunun ötesine geçilmemeli bende buna katılıyorum ama antrenman öncesi vapor ile alımını(2. ayda azalan no etkisi için olabilir mesela) veya sabahları nanox9 u protein tozuyla alımında bir yan etki olacağını sanmam tabiki bu spora en az 2-3 senesini vermiş arkadaşlar için yazıyorum.thums:

19. jackalkaan

jackalkaan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nano vapor çok dikkatli kullanılması gereken bir supplement bendeki yan etkilerin nedenini araştırdım ve buldum arkadaşlar,vapor ile birlikte yarım bardak bile kahve,kola,redbull vs. gibi kafein içeren madde alınmamalı aksi taktirde mideyi bozuyor ,ishal yapıyor,kalp çarpıntısı,taşikardi hatta kalp krizine kadar giden bir tablo oluşabiliyor (ekstradan alınan kafeinin dozuna bağlı olarak)ayrıca parasetamol içeren(gripal enfeksiyon ilaçlarının içinde var)ilaçlarla sakın almayın aynı yan etkiler yine görünüyor,tabiki düşük dozlarda başlanmalı ve 24 saat içinde 3ölçek aşılmamalı zaten bunların hepsi kutunun üzerindede yazıyor.

Son düzenleme: 3 Ekim 2009
  20. memet12

memet12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yahu bu kadar yan etkısı var sa almıyım ben bunu almayı dusunuodum ama haloyla 2sını alıcakdım bana bole etkıler olursa korkarım walla en ııyıs halo yu tek almak

Sayfayı Paylaş