Muscletech Nano Vapor

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve emre9 tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

59,8%
  2. Orta karar

28,0%
  3. Başarısız

12,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 81 üye.
  1. emre9

emre9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  2. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    noxplode gibi bir urun ,yani idman oncesi alininca enerji verir, pre-workout energy booster.
    kullanmadim ama iyi bir urundur tahminimce.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bunun noxplode a nazaran etki etme süresi daha kısa..
    diğer farkları detaylı bilmiyorum ..

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech bu ürününr bayağı güveniyor sanırım çünkü sitesinde efektlerle donatılmı ayrı bir yer yapmış. Ürünün içeriğini incelemedim ama...

5. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    yabancı forumlarda muscletech cok cok sewilmezken bu urunu gercekten ise yaradigi soyleniyor birde noxplodun bir kafein bombasi oldugu wurgulanir kisacasi noxplodun bir sure sonra foss olduguna inaniliyor..Bu arada vaporun tadinin igrenc oldugu soyleniyor..
    http://www.vaporexperience.com/ vaporun sitesi burada alindiktan sonraki vucudun isi dengesi icindeki maddelerin nereye etki ettikleri fln yazili..

6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    nano vapor'ı bilmem ama VPX no shotgun'ın tadı berbat.. o da çok tavsiye edilir yabancı kaynaklarda..

BodyBro bunu beğendi.
  7. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    diez hocam shotgun u TR de bulamiyoruz degilmi herzamanki gibi?Acaba Adana Amerikan pazarinda warmidir?

8. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Evet Türkiyede olduğunu sanmıyorum..amerikan pazarında vardır zira amerikan askerleri rağbet edip getiriyorlardır eminim..

l30n66 bunu beğendi.
  9. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arklar ben 1kutu vapor kullandım ve gercekten ii etki ediyor vücutta birden sıcaklık artısı oluyor .tadına gelince hani küçükken pembe bi şurup içirirdi annelerimiz :) aynı onun gibi.ılık suyla içince cok kkotu ama soguk suyla içince güzel bir tadı var ztn soguk suyla için deniyor.

10. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    valla bulsam alip yorum getiricem ama henuz astronomik olmayan rakamlarda satan gormedim, supplement ambargosundan once yigilan bsn ler var bir tek...

11. alpago

alpago Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    BU ürünü Türkiye'de nerede bulabilirim?

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kendi sitesinde ürün kullanımı ile ilgili sanırım birkaç özellik belirtmiş.kutu açıldıktan sonra kapak fazla süre açık bekletilmemeli demiş.ingilizcem yeterli değil fakat sanırım birde dozun 3 kata kadar artırılması ile ilgili birkaç bilgi verilmiş.açıklama yapabilecek varsa memnun olurum.

13. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bu ürünü kullanıpta faydasını gördünüz mü arkadaşlar tadını falan boş verin ölçü alabildiniz mi 2 3 kutu kullanılması öneriliyor ürün zaten pahalı tek kutuda neler neler oldu

14. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Geçenlerde amerikan pazarında gördüm kutusuna 90 lira diyolardı gerçi pazarlık yapılır o ayrı. Ama NO-explode la arasında kaldım. yakın süreçte birini kesin alıcam vapor alırsam etkilerini yazarım.

15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    no xplode ve nanovapor kullandım.kür anlamında tam etki için no xplode 4 kutu lazım.nano vapor ise 2 kutu şart.nanovapor antrenman öncesinde ve sonrasında alınmalı.vucut ısısı gerçekten inanılmaz yükseliyor ve pump etkisini hissettiriyor.antrenman sonrasında ise diğer döngüler kendini gösteriyor.kaliteli bir içecek.yalnız sadece no etkisi için nano vapor almayın.yanında mutlaka nitrix,pumptech veya benzeri nox kullanın.

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    geçenlerde hem site üzerinde hemde başka kaynaklarda araştırmama rağmen aakg yorumlarına rastlayamadım.no amaçlı kullanılıyor ve kullanan bazı ileri düzey sporcularda var.fiyatına bakıldıgında turevlerinden daha ucuz.bunun hakkında yorumu olan varmı?birde nanvapor yerine geçebilecek bir ürün araştırdım ve universal schock terapy rastladım.içerik yerini tutmaz gibi geldi.ben aakg almayı düşünüyorum fakat en iyisi budur diyebilecek olan varmı?

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bugün yeni bir açıklama daha buldum.çevirebilecek olan varsa memnun olurum
    Arginine alpha-ketoglutarate (AAKG) is a salt formed by combining two molecules of the amino acid Arginine and one molecule of alpha-ketoglutarate. Because AKG seems to be involved in amino acid synthesis and protein availability, many athletes supplement with AKG as a way to increase muscle mass and strength – although the evidence for its effectiveness is this regard is quite limited.

Increases muscle size and strength
    Reduces body fat
    Stimulates the immune system

AAKG has been used to treat patients suffering from burns, surgery, malnutrition and other trauma. Although the precise mechanism is unknown, AKG treatment decreases muscle protein catabolism (breakdown) and/or increases protein synthesis, in addition to promoting wound healing. AKG may promote the secretion of anabolic hormones such as insulin and growth hormone and increase amino acid metabolism (glutamine & arginine), which may help explain some of the clinical findings.

Scientific Support

Arginine ia a precursor of nitric oxide and polyamines, respectively -metabolites which participate in a number of metabolic functions. AKG supplements have been shown to promote growth hormone and insulin secretion with anabolic effects in postoperative patients. Their intermediary metabolites (glutamine & proline) may also have beneficial effects in promoting recovery from trauma. In animal studies, AKG supplementation increases levels of arginine and glutamine in skeletal muscles and stimulates immune system function compared to animals not receiving AKG. The immunomodulatory properties found with AKG suggest that it may enhance host-defense mechanisms, particularly during injury and acute stress

AAKG supplements (15 grams per day for 5 months) have been shown to improve growth rates in small children. The AAKG supplements resulted in elevated concentrations of anabolic (growth) hormones and amino acid metabolites, including insulin-like growth factor 1 (IGF1), glutamine and glutamate. In another study of healthy men, AAKG given at 10 grams per day resulted in a 20-30% elevation in insulin (another anabolic hormone), which were not observed with supplementation of either Arginine or alpha-ketoglutarate alone.

A test tube study found that AAKG induces a significant increase in growth of human fibroblasts – cells with similarities to muscle fiber cells. This effect was dose-dependent, meaning that a more pronounced growth effect was noted with increasing levels of AAKG (but not with increasing levels of Arginine or alpha-ketoglutarate alone).

In one study, the anti-catabolic effects of AAKG were investigated in 14 multiple trauma patients who were highly catabolic and hyper-metabolic. One group of subjects received 20 grams of AAKG per day and showed a significant increase in protein turnover as well as a an increase in blood levels of insulin, growth hormone, and free amino acids (glutamine, proline and Arginine) compared to subjects not receiving AAKG supplements.

18. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bu ürünün kullanımı hakkında net bir bilgi sahibi arkadaş bilgilendrirse seinirim.

Ayrıca bu ürünün yanında creatine, NOX, BCAA, L-Glutamine,Whey Protein kullansak bir zararı olurmu Creatine ve Nox dışındakilerden çekinmiyorum ama creatine ve nox içeriği zenginse birde ben artı olrak vücuda yüklenmiyim.

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    araştırmadığım yer kalmadı.içerik olarak zaten piysadaki sade no turevlerinin atası.yani saf aakg.creatıne ile kombine edilmesi şart.mümkünse cee ile beraber kullanımı onerılıyor.ileri seviye kullananlardan aldığım yorumda antrenman öncesinde ve sonrasında kullanıldıgına dair ortak görüş edindim.3+3gr kullanım yeterli görülüyor.
    yalnız bazı kaynaklarda (mesela nitrix olması lazım) glutamin ile kullanmayın derken yurtdışı kullanımlarında glutamin desteği ile alın deniliyor.

zigbog bunu beğendi.
  20. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    İlginizden dolayı teşekkürler.

naNO Vapor, naNOX9, Universal Bcaa, Universal L-Glutamine,Prolab Creatine Monohydrate Powder (bunu sizin bir yazınızda, başarılı bulduğunuzu okudum ve bunda karar kıldım), Optimum Nutrition %100 Whey protein şipariş ettim gelmesini bekliyorum.

boyum 185
    kilom yazğsız olarak 73 civarı (şu an hacim almak istediğim için yağlanma ilile pek uğaşamıyorum bunun için kilom 85 civarında.
    haftanın 3 günü antrenmanım var bunlarla 4 veya 5 eğe çıkarıcam. her antrenmanda kaldırabildiğim max. ağırlıklarla çalışıyorum. ama genede bunların bana ağır gelebileceği düşüncesi var sizce nasıl bir kombinasyon olur.

Sayfayı Paylaş