Muscletech Nano Vapor

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve emre9 tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

59,8%
  2. Orta karar

28,0%
  3. Başarısız

12,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 81 üye.
  1. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Kullanım ve içeriği konusunda bir siteden yazı buldum;
    Ne kadar doğru bilmiyorum.

(Alıntıdır)

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    5 porsiyon olayı oldukça yuksek bir rakam.bence deneme.ben 2 porsiyon aldığımda bile fazlası ile yetıyordu.elindeki ürünler kür için ideal.kullanım şekli ve zamanı forumda zaten mevcut.gerisi dinlenme ve antrenman şekli.kürdeyim diye sakın antrenman şiddeti yerine hareket sayısını artırayım deme.yapılan en buyuk hata budur.

zigbog bunu beğendi.
  3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    çalışma programı olarak, forumda yayınlanmış Max-OT adlı bir programın prensiplerini esas alarak hazırladım gayet güzel. Az tekrar, max. ağırlık.
    beslenmem ve dinlenmen çok iyi.

vaporu spordan önce 2 ölcek spordan sonra da 1 ölçek (veya spordan sonra hiç almasam)
    naNOX9 da spordan önce 3 kapsül spordan sonrada 2 kapsül olarak düşünüyorum.
    diğerlerini zaten öngörülen şekilde kullanıcam. Sadece Vapor ve naNOX kullanımı hakkında çok aramama rağmen detay bulamadım.
    Bir de bu şekilde kullansam sizce nasıl olur?

Saygılar.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    her ikiside pump etkisinde başrolu oynuyor.vaporun artısı ise antrenman sonrası kullanımda kasların toparlanma sürecini en etkin şekilde gerçekleştirmesi.nanovapor bittikten sonra muscle asylum project firmasından no plasmacore dene.hem aradaki farkı görürsün hemde kürü tam yapmış olursun.1 kutu vapor ile kür yarım kalacak çunki.

zigbog bunu beğendi.
  5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    anlıyorum, öyleyse antrenmandan önce 1 porsiyon vapor 2 kapsül naNOX9 antrenmandan sonra 1 posiyon vapor 2 kapsül naNOX9 şeklince kullanacağım. Önerdiğiniz ürünüde şimdiden listeme aldım.

İlginizden dolayı teşekkürler.thums:

6. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Antramandan sonra niye Vapor içiyorsunuz amaç ne anlıyamadım..

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    vapor antrenman öncesine özel bir içecek değildir.içeriğine bakacak olursan birçok maddenin workout kullanımına uygun olduğunu göreceksin.

zigbog bunu beğendi.
  8. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Bence antraman oncesi Vapor antraman sonrasıda Halo içilirse sonuç daha başarılı olur dumbelllls

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    halo kullanıcı sayısı ve memnuniyet yazılarına bakacak olursak paranın riske edileceği bir ürün.bukadar yuksek fiyat daha garantili üünlere yatırılmalı.

zigbog bunu beğendi.
  10. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    evet bir çok yorum okudum fazla kullanan yok kullananlarda çelişkili yorumlar yazmışlar bencede bu kadar para veriliyorsa denenmiş ve taktir almış ürünler kullanılmalı.thums: Ayrıca kaslar dinlenirken gelişir.
    İlk bu spora başladığımda bende yanlış düşüncelere kapılmıştım ama anladımki bu sporda antrenman sadece kasları uyarma şekli, kaslar
    da ağır idmanlara adepte olmak için sen dinlenirken antrenman dışında sürekli gelişir. Supplementleri bu zamanlarda da kullanmak bu adaptasyonu destekler.

Saygılar.....

Bjj, Bodyturkey ve guardbody bunu beğendi.
  11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    naNO VAPOR Tecrübelerim (2. kullanım) ve 1.5 ayın özeti;

Evet arkadaşlar bilgi paylaştıkça çoğalır, hemen ürün hakkındaki 2. kullanımdan gelen tecrübelerimi ve hacim almak için 6 hafdadır kullandığım supplemet ve gelişmelerden kısaca bahsedeceğim. Ayrıntılı olarak yakında yayınlayacağım Spor Günlüğünde yazdım;
    naNO Vapor hakkında şunu söyleyebilirimki bu ürün kendini kanıtladı. Gerçekten de MuscleTech yapmış dedirtiyor. Bundan önce Pump kullanmış biri olarak şunu söyleyebilir ki, pump sadece para israfı, yerine naNO VAPOR alın hem daha ucuz hemde kat kat kaliteli,
    Bu gün Prolab Creatine ve Universal Glutamine aldım bunlar hakkında pek bir şey söyleyemem şimdilik ama bu kombinasyonun bana yarayacağı net bir şekilde belli. Bu gün creatine ve glutaminde ekledim kombinasyonuma. 7. haftaya yaklaşırken antrenmanı haftada 5 güne çıkardım beslenme ve dinlenme hat safada bu önümüzdeki 6 hafta daha işim uğraşım bu spor olacak, Her bir işimi buna göre ayarlıyacağım. 6 haftanın bilançosunu ortaya koymak gerekirse; bu gün omuz anrenmanım olduğu için bunun üzerine konuşacağım, Omuzda en büyük değişiklik orta barla enseye ve üst göğüse indirme hareketinde oldu ağırlıklar 2 katına çıktı. Bu gün antrenmandan (her zaman yaptığım gibi) en geç 1 saat sonra prinç lapası, tavuk göğüsü, birde ton balığı karıştırdım yedim yanına da vişne meyve suyu tercih ettim. naNO VAPOR üzerine biraz daha konuşmak gerekirse, Artık belli bir yere gelmiş arkadaşlar bu ürüne N.O. ve Creatine takviyesi mutlaka yapmalı. Ayrıca bu ürün sanki termojenik ya yakıcı gibi insanı yakıyor su gibi terliyorum bu iyi bir şey zaten ne buluyorsam yiyorum bari bir nebzede olsa yağ artışında azalma olur:p.

Bundan önce ki kombinasyonum;
    1 ya kadar, (haftada 3 gün antrenmanım vardı)
    Animal Pump(20 Paket kullandım, 10 paket hala evde druyor hafta sonları spor yapmadığım günlerde de bunu alıyorum heba olmasın diye)
    IDS Sport pro Whey protein
    kullandım.
    Bunun yanında Düzenli ve besleyici yemek ve Dinlenme.

şimdiki kombinasyonum;
    MuscleTech naNO VAPOR
    MuscleTech naNOX9
    IDS Sport Pro Whey Protein
    Universal Nutrition L-Glutamine
    Prolab Creatine
    Animal Pump (off günlerde)
    Düzenli yeme ve dinlenmeme çok dikkat ediyorum.

paylaşıma devam edeceğim...weightlifterthums:

Saygılar..

zhu.zhq, JaM, diez ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    7 haftada vasodilasyon artışı ve kilo artışı oldu mu ?

animal pumpu off günlerde almak daha büyük israf bence :D onun yerine kürün bitince kullanırsın pumpı. hem pumptaki kırmızı tablet enerji verir yerinde duramazsın :D

13. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Pump da fazla olmasada damar genişliği oldu ama şimdiki kombinasyonum da çok daha etkili sonuçlar alıyorum.
    Kilo artışım fazla olmadı ilk ay 1 kilo kadar olmuştur belki ama ondan önce sürekli düşüşteydi, o durdu desek daha iyi olur. Zaten sürekli yürüyorum spor esnasında da özellikle karın antrenmanlarında çok terliyorum belki bundan olabilir.

Animal Pump Vapordan sonra bana fazla bir peformans artışı göstermez gibi geliyor:D zaten animal pump pff günlerde de kullanılabilir bir ürün ( kırmızı hapı off günlerde almasakta oluyor ama diğerlerinin off günlerde kullanımı öneriliyor. ) ben hepsini içiyorum gerçi. Ama enerji kalmıyor, gün içinde evde fazla kalmıyorum yürüyüşüm çok sık oluyor öyle ki ayda bir kot alıyorum kotlar terden çürüyorhyper_

Overlord bunu beğendi.
  14. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Düzeltme; Kilo olarak yağ oranını kasıt ettiğini düşünerek o 1 kg. ona göre söyledim kas kütlesi olrak daha fazla bir artış olabilir. Önceki mesajda kilo derken Yağ oranından bahsediyordum.thums:

15. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    sorum vapor içindi ama genede teşekkürler :D

16. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Vapor kullanmaya yeni başladım N.O. içeriği desteklenmeli ama genede tadı dışında çok iyi bir ürün. Kilo yaptıracağını sanmıyorum bağırsakları fazlasıya çalıştrıyor çünkü:D. Bunun yanında bir bağırsak düzenleyici şart:D veya bol bol leblebi yenmelihyper_:eek:

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tadını ben bademin biraz acılaşmışına benzetiyorum.no olarak yanına bence biraz aakg veya nanox 9 yeterli olacaktır.özeliği gereği proteın tozu kullanımı ile desteklenirse kaslar maximize olur.

zigbog bunu beğendi.
  18. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Evet, Gerçektende tadı bademin acısına bensiyor zor içiyorum valla. No olarak naNOX9'a devam, Protein tozuna 10gr. da L-Glutamine karıştrıyorum ve antrenmandan hemen Nano vapor içtikten sonra protein tozunu içiyorum hem ağzımın tadıda düzeliyor :D Paylaşım için teşekkürler.thums:

guardbody, Creatine kullanımına başladım yükleme dönemi yapmalıyım yoksa 5gr. spordan önce 5gr. spordan sonra şeklinde mi yapmalıyım?

19. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bu resim 6 haftalık (haftanın 3 günü antrenmandan 30dk. önce) Pump kullanımından sonra çekildi; Resimde pek belli olmuyor ama renk olrak damarlar biraz belirginleşti fakat deride oluşan çok fazla bir şişkinlik olmuyor.

Bu resimler de 2 kere azar azar dozu yükselterek (çünkü ürünün tam etkisi nedir bilmediğimden bu gün den itibaren normal doz kullanımına döneceğim) naNO VAPOR ve naNOX9 kullandıkdan sonraki sabah çekildi (çalıma esnasında ne oluyor düşünün artık:D);

Saygılar.

20. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    2.resimde en azından daha belirgin olmuş...nox3 tarzı supplementleri bence vücudunu iyice antrenmanlara yogunlaştırdıktan sonra kullanmalısın.. istersen, biraz daha bekle böyle tarz ürünleri kullanmak için... yoksa istedigin verimi alman güçleşecektir...

zigbog bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş