Muscletech Nano Vapor

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve emre9 tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

59,8%
  2. Orta karar

28,0%
  3. Başarısız

12,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 81 üye.
  1. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kilo verirken enerji için bu ürünü kullansam nasıl olur sizce.amino fx yada bu ürünü kullanmak istiyorum.oxyelite pro ve yanında tercih hangisi olabilir.

2. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar ürünü kullandığımdan beri çok verim aldım gerçekten gücü arttırıyor.Ara verdiğim dönem oldu gücüm yeniden azaldı.Ürünü kullandığımda hiç yorgunluk hissetmiyorum set araları kısalıyor. En büyük handikap geceleri yatağa gittiğimde uykum olmuyor bazen.

3. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    bu üründe hiçbiyerde yok noluyoruz ya

4. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Ilk pre-workout denemem olan NanoVapor'i sonunda bitirdim. Ilk gunlerde tek doz ile basladim ve daha once belirttigim gibi mide bulantisi ve damarlanma coktu. Zamanla sadece terlemeyi arttirdi. Ben de iki olcege sonra da uc olcege ciktim. Iki olcek ile gayet iyi enerji artisi ve motivasyon sagladi. Uc olcek ise gereksiz uykusuzluk yapti.

Ote yandan MuscleTech Fruit Punch'in felaket tadi aci verdi her sefer. Icer icmez agzimi yikamam yetmedi cunku midemden o tat geldi yine de.

Ben bir daha Fruit Punch aromali bir urun almam. Farkli aromasi olsaydi NanoVapor'i dusunebilirdim belki. Ote yandan su anda kimsenin bu urunu rahatlikla bulamamasinin sebebi ise yeni serinin gelecek olmasi. Daha etkili olacagina eminim. Yeni serinin iki aromasi var: Fruit Punch ve Blue Raspberry. Farmatek ise kesinlikle FP getirir ancak BR getirmez. Dolayisiyla ben bu iste yokum.

Su anda MusclePharm Assault deniyorum.

5. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    İlk kez kullandığım NO takviyesi olan bu ürünün ciddi manada etkisini gördüm. İlk kullanımda 1 ölçek aldım ve pek bir etkisi göremedim. Sonrasında 2 ölçek aldım ve cidden etkisini gördüm. Pump etkisi dedikleri nedir tam anlamıyla anlayamıyorum ancak bana olan etkileri şöyle oldu;

- Antrenmanlarında yaptığım setleri daha rahat çıkarır oldum. Her antrenman 2 kas grubu, her gruba 3 hareket girerken 4 hareket girmeye başladım bazı kaslara. Antrenman sonrasında yaptığım koşulara daha çok gücüm kalır oldu.

- Antrenman sonrası yorgunluk seviyem gözle görülür derecede düştü. Antrenmanlarımı beraber yaptığım kişiye kullandığımı söylemedim ve 2-3 antrenman sonrasında, daha öncesinden yorulup düştüğüm antrenmandan bu aralar düşmediğimi söyledi.

- Bench press hareketini 80-80-86 ile yaparken kullandığım antrenmanlarda 85-85-95 yapmaya başladım. (son setler 4 ten sonra yardımlı)

- Kötü etki olarak ise antrenman sonrasında yorgunluktan kendime gelemiyorum. Salı günü yaptığım Sırt-Omuz +3000 m koşu antrenmanım sonrasında kendime gelmem Perşembe sabahını buldu.

Ayrıca kullananlara bir sorum olacak. Fruit Punch aromasını kullanıyorum ve içinde siyah-gri gibi tanecikler var. Bunlar sizinkilerde de var mı? Yoksa benimki bozulmaya mı başladı???
    duh

6. Narthyard

Narthyard Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Yeni versiyonu bomba bir şey arkadaşlar. İçeriği inanılmaz iyi, ne gerekiyorsa var, cm oranı çok yüksek bu da temiz enerji demek. Türkiye'ye tam olarak gelmedi, ama bireysel küçük satıcılarda bulunabiliyor. İyi bir alternatif.

7. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Gümrükte yaşanan sorunlardan dolayı muscletech firmasının bir çok ürünü Türkiyeye gelmiyor. Yurtdışından getirtmekte bir hayli sorunlu. Bu yüzden alternatif pre workout ürünleri öneririm.

8. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Nano Vapor'in yeni versiyonu, forum sponsorumuza (supplementler.com) ürün saglayan ana firmanin (Farmatek) rakip web sitesinde (adini vermeyeyim) satisa cikmis durumda. (herhalde once kendileri satacak, ardindan diğer firmalara urun verecekler). 40 olceklik versiyonu 129 tl ve ne yazik ki fruit punch aromali.

Icinde beta-ala oldugu icin mutlu oldum. MP assault'um bittiginde dusunecegim bir ürün, ancak fiyati yuksek.

9. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    eski seri ile yeni seri arasındaki fark nelerdir

+ olarak içerik geliştirilmiş mi

10. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    yeni serisi cok guzel antrenmandan onca kan ter icinde kalıosunuz beta alninde hemen kendini hissettirio daa servis arttırma ihtiyacı hissetmedim

11. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yağ yakıcı ile yeni versiyonu kullanmak istiyorum yada bsn hyper fx kullanıyım diyorum fikriniz nedir .

12. awert12

awert12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    nano vaporla halo yu kombine edicektim ama haloyu hangi siteye baktıysam stokta bulunmuyor diyor içeriği haloya en yakın ürün hangisi yada idmandan önce nano idmandan sonra bcaa ve proteinmi alsam ??

13. jokerjolly

jokerjolly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla şöyle söyliyim jack3d kullanmış biri olarak Nano vaporu tek geçiyorum yani jack iyi ama dahada iyi Nano.. alırken terreddütüm vardı ama bodybuilding.com dada 9.1 almasına şaşmıyorum.

14. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    aslında türkiyeye gelenlerde icerik farklılıgı var yohimbine yok koymamıslar o halde bnce cok ii

15. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    faydasısız bir ürün kullananlardan hiç tavsiye eden olmadı.formlardada iyi anılmıyorr

16. jokerjolly

jokerjolly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    içerik olarak mesela assaultu andırıyor fakat assaulttan değerleri daha fazla.. ve assaultta ki bazı kaynaklarda günde 3 buçuk lt. su tüketin deniyor acaba Nano'yla da bu miktarda su tüketmek gereklidir ?

17. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Üründen performans alamadım 2 gün sabah 5 e kadar ayakta dikildim bunun yanı sıra antrenman performansımda beklediğimi bulamadım yani bu ürüne başlamadan önceki yoğunluğundaydı sonuç olarak 2 gün uykumu mahvetti...

18. awert12

awert12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar ben nano vapor aldım ama kutuyu açtığımda içi çok katı kalıp şeklindeydi yani kazımak gerekiyor toz haline getirebilmek için bu sadece bendemi var ?

19. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    kapagını kapat sertce salla acılıo

20. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri: