MuscleTech Hydroxycut Hardcore X

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Overlord tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 270
    49,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 223
    40,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 57
    10,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 209 üye.
  1. deep_hunter

deep_hunter Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    miminor arkadaşım tavsiyen ıcın cok tesekkur ederım.aslında bende bır sure l-carnıtın kullandım agır cardıo+diyet ve agırlık calısmaları yaptım 100 kg den 84 kg ye kadar indim
    ama hastalanınca biraz ara verdım tabıkı sonuc gobek ve bel kısmında yaglanma oldu
    şimdi tekrar başladım antıremanlara bır an once toparlamak ıstıyorum vucudumu bu hardcore yı gorunce soyle arastırayım dedım ama benı ürküttü biraz l-carnıtın de bunun gıbı etkıler gorulmedı bende ama bır kutu alıp denemeyı dusunuyorum acıkcası. tekrardan teşekkür ederim.

2. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Bence sizin tansiyon panikle alakali artmis, Sonucta kafein carpinti yapar, bu bir yan etki degildir, cok fazla nescafe icerseniz oda capinti yapar, ancak bu carpinti sizi korkutur ve tansiyonunuzu yukseltebilir, panikle birlikte bu dahada artar, neden derseni kucuk tansiyonunuz oynamamis.

Bu tip yag yakicilar yuksek miktarda kafein icerdigi icin, ayni anda yanina kafein iceren baska supplementler kullanmamak gerekir, kahve bile icmek sizi gerebilir :) 300mg kafeini bir seferde aliyorsunuz. 3 bardak filtre kahve icip kendinizi sinayabilirsiniz kafeine olan direncinize karsi :)

3. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Elime ulaştı fakat kullanımda birşey kafamı karıştırdı. 1 servis 3 kapsül olarak gözüküyor acaba bu 1. haftadaki alışma sürecini geçmiş hali mi? Çünkü ilk 3 gün 1 servis tek kapsül 4-7 günler arası 1 servis 2 kapsül oalrak gözüküyo.
    Bir de öğünlerden önce yarım saat önce alınıyor değil mi?

4. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    24 saatlik süreçte 6 tane haptan fazla almamak ilk kural. o dediğin alışma süreci evresi diğer piyasadan kalkan ürün içindi.

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Belki dediğiniz doğru olabilir fakat vucudum kafeine oldukca alışık şöyle ki normalde günde 3 litreye yakın cola içen biriyim. Bu ürünü kullanmadan 2-3 gün önceden colayı bıraktıydım. Ve ürünü sadece protein tozu bcaa ile kullanacaktım.

Belki vucut bu kadar colayı bıraktıkdan sonra yine böyle cafein alınca dediğiniz olabilir. Fakat yarın tam 2 hafta oluyor. Tansiyonum hala oynuyor. 2 haftalık panik gerçekci gelmiyor. Ya gerçekden kalbimde bir sorun vardı ki bunu bilmiyordum şuan o aksıklık yapıyorda olabilir sadece ürüne vermek doğru değil. Ki yarın doktor gün boyu kalp ritmimi ölçmek için bir alet takacak adı aklımda değil öğrenip isterseniz yazarım. 2 haftadır pek aman Allah ım bir sorun çıkmıyordu ki şu 2 gündür tansiyon yine yükseldi ve titremeler yaşıyorum. Belki vucudumdan daha atılmadı bu süre içinde hiç bir supplement ve spor yapmıyorum vucudu dinlendirme amaçlı.

Dediğim gibi ürüne bağlamak ne kadar doğru orasını bilemem. Belki denk geldi. Dediğim gibi her bünye de farklı etkiler yaratabilir bu ürünler. Fakat bundan önce kullandığım supplementler de böyle bir şey yaşamadım.

6. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53

Maşallah :)

7. titreterekten

titreterekten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben de bu ürünü alıcam yaklaşık bir hafta içerisinde fakan ben aynı zamanda bu ürünle yine MuscleTech Nitro-Tech Hardcore protein tozunu kombine kullanmak istiyorum. ürünler işlev ve yapısal olark birbiriyle olumsuz olarak çakışırlar mı yoksa amacım olan yağ kaybı adele arttırımını sağlarmı? ya da bu amaca uygun başka öneriniz nedir?

8. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Kauss o aletin adi holter, dogru bir yonetem tabi sorun varmi yokmu gormek icin. Kalbinizde bir sorun oldugunu zannetmiyorum ama holter disinda, eforlu ekg ve ultrason yaptirabilirsiniz kalbinize, gunde 3 litre kolayi bir seferde icmiyorsunuz, ama burda 300 gr i bir seferde aliyorsunuz, eger sorununuz panik atak ise hayat boyu surebilir tedavi edilmez ise, bazen panik ataklar olduktan sonra etkisi uzun sure devam eder, ama kronik degildir sizinki muhtemelen simdiye gecmistir bile.

Tansiyon yuksekligi ve titreme, korku nevroz olabilir, tabi sizinki kronik degildir veya var olan bir olayi bu olay aciga cikarmis olabilir, bu konularin en dogrusu guvendiginiz bir kalp uzmanina gidip holter, eforlu ekg, ultrason yaptirmaktir, eger bunlarda bir sorun yoksa, psikolojiktir.

9. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, daha öncede kullanmıştım hydroxycut ama bu X versiyonunu ilk kez kullanıyorum, başlayalı 1 hafta oldu, bu 1 hafta içerisinde 4 gün spor salonuna gittim ve ortalama 15dk bisiklet, 5dk twist sonra gerisi ağırlık idmanı çalıştım, 1.5 kilo verdim ve Belden 2cm, Göğüsten 3cm, Göbekten 4cm kaybettim, ilk hafta için gayet iyi gibi geldi bana, sizce? Bu arada daha önce kullandığımda 1.5 ayda 12 kilo vermiştim ama o zaman 30dk bisiklet, 10dk koşu yapıyordum, henüz o kadar yoğun tutmadım :D

10. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    2. kutuya geçtim geçen hafta 2 kilo atmısım.ama bi onceki geçen see kullandıgım versionu dahaiyydi bunun etkisidaha az.

11. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hhx aldım internetten ancak kutuyu açtığımda inanılmaz bir cips kokusu ve pamuk da aynen kırmızı renklere bürünmüş şekilde geldi..baktım kapsüllere 3 tanesi patlamış acaba neden böyle bir olay oldu ? kullanmamda bir sakınca yok demi arkadaşlar cvp bekliyorum..teşekkürler..

12. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ürünü nerden aldınız... sahte olma ihtimali olabilir belki..

bende daha önce hyrdroxycut ı kullanmıştım.. elime para geçsin... bu yeni versiyonunuda almayı düşünüyorum.. düzenli beslenme ve sporla amacıma ulağcağımı düşünüyorum.. bu kış çok kilo aldım feci derecede yağlandım...

13. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben ürünü gg dan aldım sahte mi bilmiyorum ama bu ürünlerin kolay kolay sahtesi olucağını sanmıyorum ağzı kapalı falandı baya kapan kilidi vardı jelatini yırttım açtım falan ama uraşıpta yaparlarmı hiç bir fikrim yok..benim anlamadığım bu kapsüller neden böyle patlıyor üstelik 4 ten patlamış amerikadan gelirken mi patladı çokmu sıkışıktı diyicem pek mantıklı değil..çok şaşırtıcı gerçekten..

14. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    emin olmamakla birlikte sahte olabilir.. onlar ölebir uğraşırki.. aklın şaşar.. nelerin sahtesi yapılmıyorki... gittigidiyordan kimden aldın aldığın kişinin yorumlarını okudunmu belki senin gibi şikayetci olanlar vardır o kişi hakkında..

15. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aldığım yer dükkan olarak açmışlar gg da doğa eczanesi diye bir yer..

16. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bugün ilk defa dozu 3'e çıkarttıktan sonraki ilk antrenman günü kalp çarpıntısı oldu biraz korktum açıkçası ama zamanla düzeldi. Eğer gene olursa heralde on günler dozu 2'de tutacağım

17. hellolu

hellolu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    DOKTOR
    Yer:
    İSTANBUL
    selam dostlar.
    yaklaşık 10 yıldır spor salonuna gidyorum aam düzenli gitiğim söylenemez.Bu aralar işimden dolayı braktım malsesef abur cubur yüzünden de 87 ye kadar çıktm bo 1789cm bu arada.
    en düşük 75 olmnuştum ortalamam 82 civarıydı.
    bu ürünü başlangıçtan itibaren 3 e kap kullanmaya başladım yalnızca yürüyüş yapıyorum ama 1 hafta olmasına rağmen pek bir şey olmadı kanımca olya antrenman ve diyetle alakalı ayrıca da diyet yapıyorum.ç
    deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım

18. pulse2

pulse2 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Adı üstünde HYDROXYCUT.Kullanan arkadaşlar bol bol su tüketin.Birde baş ağrısı olanlar B12 kullanın.Kanı inceltir.Biraz olsun hafifletir baş ağrısını.

19. ekremkucukay

ekremkucukay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Banada söylersen öğrendiğin zaman yağ yakıcı ile protein tozunun nasıl kullanılacağını çok makbule geçer bench_O

20. Şamil Ata

Şamil Ata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 2,5 haftadır Hydroxycut Hardcore X kullanıyorum.

Kullanım şeklim :

Antreman günlerinde 5'er saat aralıklarla
    Sabah x2 - Öğlen x2 - Akşam x2

Antreman yapmadığım günlerde yine 5'er saat aralıklarla
    Sabah x1 - Öğlen x1 - Akşam x1

Akşam aldığım tablet, en geç saat 19:00 oluyor. Bu sayede uykusuzluk sıkıntısı çekmiyorum.

Ben aç karnına değil, tok karnına kullanıyorum.

Su tüketim miktarı kesinlikle önemli. 3-4 litrenin altında su tüketimi olduğunda vücut tepki veriyor.

Şu zamana kadar bahsettiğim şekildeki kullanımla bende hiçbir şekilde olumsuz bir yan etkisi olmadı. Ne çarpıntı, ne uykusuzluk.

Olumlu olarak ise ; özellikle cardio çalışmalarında müthiş bir terleme sağlıyor.
    Ağırlık antremanlarında keza vücut ısısını yükselttiğini ve cardio çalışmasındaki kadar olmasada terleme yaptığını hissediyorum.

Vücudum, özellikle bel çevresinde rahatsız edici bir yağlanmam söz konusu. Boyum uzun olduğu için ( 1.93 ), bacak boyumda uzun ve yağlanmam tamamen bel ve karın bölgesinde oluşuyor.

Yağ ölçüm değerlerimi yaptırmadığım için HHX kullanımından sonraki dönemde sağladığım yağ yakımını bilemiyorum. Keza 1.5 ay önce 103 kg iken bugün 100 kg'yum. Amacım zaten 100kg da sabit kalmak ve vücut yağ oranını düşürmek, ki bunu başarıyorum. Tabiiki beslenme konusunda hiçbir şekilde taviz vermeden.

Sadece sağladığı terleme ile psikolojik olarak bile kullananı azimlendiriyor. Yağ yakıcı düşünen arkadaşların kesinlikle değerlendirmesi gerektiğini düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş