MuscleTech Hydroxycut Hardcore X

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Overlord tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 270
    49,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 223
    40,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 57
    10,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 209 üye.
  1. benedict

benedict Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    1.5 aylık sürede 7 kg kayıp. 6 kg yağ, 1 kg kas . yanında herhangi bir ürün kullanmadım. sabah 1 tablet. spordan 1 saat önce 2 tablet. spor sırasında baş dönmesi yaptı bende

2. hyd

hyd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    hocam nerden aldınız ürünü

3. oarmy

oarmy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    benim antrenmanım mı hafif geliyo acaba
    30 dk koşu
    35 dk bisiklet
    15 dk step
    120 mekik
    ve her gün 2 saat yüzme antrenman çıkışı eve yürüyerek dönüyorum 5 km bide ip sipariş ettim gelince sabah 100 akşam 100 atlamayı düşünüyorum önerisi olan var mı ?
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2014 ---
    ben supplementler.com dan aldım

4. BNJ

BNJ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Arkadaşlar bu tür ürünler fazlasıyla cafein, yeşil çay özü ve afrodizyak etkili bitkiler içerdiği için vücuttaki vitanemin ve mineralleri kullanmak zorunda kalıyor.. ve yapılan ağır antrenmanlardan dolayı vücut vitaminsiz kaldığı için ve tahminimce dietlerinizde şeker ve ürünleri olmadığı için tansiyonunuz düşüyor baş dönmesi oluşuyor.. Tavsiyem bu tür ürünleri kullandığınız zaman ya vitamin supplementleri yada doğal olarak meyve ve sebzelerden almaya bakın ve ara öğünlerinizde meyve yemekten korkmayın tabi her şeyin fazlası zarardır.. Ama ara öğünde yarım tabak meyve salatası fena olmaz ;)

5. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    ürun güzel arkadaşlar 5 gundur kullaniyirum ant oncesi 2 tb belden 2 cm gitti bile tabi yaptigim diyetin etkiside buyuk

6. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    10 tablet 2cm :D aman dikkat 100 tablet sonrasında belin kopmasın

7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Diyet yapıyorum ve haftada 5 gün 40 dk kardiyo supplement etkisi %20 olsa gerek bunca şeye rağmen diyet kardiyo olmasa 1000 tb kullan neye yarar

8. Hanneman

Hanneman Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    23
    İçerik itibariyle bünyelerde kalp basıncı arttıran ve taşikardiye yol açan uyarıcı etken maddeler mevcut. Yani biz sporumuzu yaparken veya günlük hayatta bizden habersiz içten içe çıtır çıtır yağ yakma diye bir görevi yok. Yan etkisi denilen şey aslında ürünün mevcut etkisidir.

9. umut5566

umut5566 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam Merhabalar Forumunuza Yeni Katıldım Adım Umut Konuya Kısadan Giriş Yapcagım Spora Başlayalı 2 Ay Oldu Daha Öncede Fitnes Body Yapmıştım 6 Ay Boyunca Yeniden Karar Verdim Başladım 2 Ay Oldu Neyse
    Hyroxycut Elite Versiyonunu Aldım Üzerinde Orjinalmidir Diyede Bayagı Bir Arastırma Yaptım Ürünü Farmatek Getiriyormus üzerinde Bandrolüde Var Ve Ayrıca Eczaneden Aldım
    Ürüne Başlayalı 4 Gün Oldu Ürünü Bol Su İle Tüketiyorum Ögle Yemeginden sonra 1 Hap Spor Saatimden Sonra 1 Hap Olarak Kullanıyorum Fakat Son 2 Gündür Böbreklerimde Bariz Bir Agırı Var İlac İçtigim Zaman Bu Agrı Aniden Geliyor... Şüpelenir İnternette Arastırırken Kendimi Burada Buldum ..

4 Gün İçerisinde Gördügüm Etkileri de Burada Paylaşıyorum
    -(MİDE BULANTISI , HAFİF BAŞ DÖNMESİ, KOŞU BANDINDA AŞIRI TERLEME

10. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Eger haplari yuttuktan 25-30 dk sonra ellerinde titreme yapiyosa o ürün orjinaldir :)

11. KosRanTin

KosRanTin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Arkadaşlar bişey sormak istiyorum ben hydroxycut kullanıyorum haftada 4 gün antremandan önce 2 tane şeklinde yanında gaspari aminomax 8000 amino asitde alıyorum beslenmemede dikkat ediyorum ama hala kilo veremedim forumdan okuduklarımdan anladığım kadarıyla yağ yakmak ve kilo verme aşamasında idmanda ağır yük basılmaz mı bunun yerine hafif yük fazla set mi olacak?
    2. Ben şuan askeri sınavı kazandım mülakatlara hazırlanıyorum kilo fazlam var hydroxcutun yanına cla alsam olur mu veya başka önerisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum..

12. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar hydroxcut x, hydroxycut elite ve lipo 6 kullandım baya yağ yakımına yardımcı oldu . Yardımcı derken bu ürünler sadece ve sadece nabız yükseltiyor yani fazla efor sarfetmeden nabizinizi durup dururken 90-100 lere cikartiyor aktivite ile 180 lere dahi cikartabiliyor tek etkisi bu mucize beklemeyin. Bu urun diyet ve spor olmadan işe yaramaz. Şu zamanlarda yağ yakimindayim güzel bir diyet ve sporla bu urunlerden kullanmadan en az bunlari kullandigimda yaktigin yag kadar yag kaybettim. Olay tamamen beslenmede. Dikkatimi çeken bir noktada N.O ürünleride yağ yakıminda bu ürünler kadar etkili aynı mantıkla işlev görüyorlar

13. KosRanTin

KosRanTin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Sizce benim kullandığım tablet sayısı yeterli mi ,siz kaç tablet olarak kullanıyordunuz ve bu hydroxcutun yanına cla gerek var mı son olarak mesajımdaki yük basma konusunda bilginiz var mı ağır basma veya hafif basma olayı için
    Teşekkürler
    Ürünümün resmi:
    http://i.hizliresim.com/VlkaYB.jpg

Son düzenleme: 12 Nisan 2015
  14. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    2 tablet yeterlidir. İlk gün 1 tablet al. Kutuda son 10 servis filan kaldığında 3 tablet alıyordum ben ama tavsiye etmem fazlası kalbi zorluyor ve içinde kafein çok antremana akşam gidiyorsan eğer gece uyutmaz. 2 tablet yeterlidir zaten önerilen dozajda 2 tablet

15. nilüfer sipahi

nilüfer sipahi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beslenme ve Diyetetik Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    bu ürünü kullanıp da memnun olmayan var mı varsa neden memnun olmadınız? Sebeplerini yazmanız mümkün müdür?

16. KosRanTin

KosRanTin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Ben 1.5 aydır kullanıyorum ama etkisini göremedim çoğu yerde yazılan enerji patlamasıda olmadı :) ama kişiden kişiye değişir tabi ama benim tavsiyem maddi durumunuz yeterliyse weiderın sıvı l-carnıtıne alın ben ona geçiş yapıcam..

17. nilüfer sipahi

nilüfer sipahi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beslenme ve Diyetetik Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler cevap için

18. dexortis

dexortis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 110 Kapsül sumplementler com dan aldım bugün kullanmaya başladım hiç bir yan etkisini görmedim terleme de az ağırlık tan sonra kardiyo yapıyorum antreman dan önce 1 antreman dan sonra 1 tablet şeklinde aldım ne bir titreme ne de çarpıntı hiç bişey yok yoksa sahte bir ürünmu

19. MertGuler1234

MertGuler1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler selam şimdi ben yağ yakıcı kullanmak istiyorum. 14 yaşındayım fakat boyum 1.80 kiloda 90 tam olarak ırsi olarak biraz geniş omuzluyum belim ince fakat bu görüntümü maalesefki basenlerim bozuyor ki çok fazla cidden vücut geliştirmeye başladım okullar açılana kadar bi 85-80 e düşmek istiyorum. Öncelikle bunu için yaşıma uygunmudur bu ürünü almak istiyorum. Fakat istanbuldayım ve internetten sipariş edemem benim almam lazım. Bana bu ürünü istanbulda alacak biryer önerebilirmisiniz bide dediğim gibi ürüne uygunmuyum belirtirseniz sevinirim :)

20. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Termojenik yağ yakıcı tavsiye etmiyorum daha önxe 3-4 farklı matka kullanmıştım etkisi güzel fakat kalbi zorluyor bunun yerine l-carnitine tavsiye ederim. L-carnitine lerin daha önce etkisinin pek olmadıgını dusunurdum fakat gercekten etkili hardline 3000 l-carnitine tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş