MusclePharm Combat Powder

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 120
    58,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 70
    34,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    7,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. Reis07

Reis07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Antrenmandan sonra kullanırsan daha verimli olur... Kas yıkımını önlemek için hızlı toparlanma sureci için antrenmadan sonra kullanırsan iyi olur... İmkan olursa antrenman öncesi ve sonrası , ertesi gün sabah kalktıktan sonra kullanırsan çok etkisini görürsün.. Çok iyi protein tozu çünkü...

2. Erkan90

Erkan90 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Bu protein tozunu günde 2 kereden fazla kullanmanı önermem çünkü kolestrol oranı çok yüksek (75 mg). Günde 250-300 mg kolestrolden fazlası sağlığa zararlı. Kolestrolün sağlığa yararlı yönleri de var bu yüzden kolestrol kötü birşey demekte yanlıştır. Ama yumurta tükettiğini ve ordan da kolestrol alacağını hesap edersek 2 ölçekten fazlası sağlığını kötü etkileyecektir. Kullanım olarakta ayrıca spor geçmişin önemli. Spora yeni başlayıp protein almak yanlış, 8. ayda günde 3-4 ölçek kullanmakta yanlıştır. Ama günde tek ölçek kullanacağım dersen spordan sonra alman kas yıkımını önleyeceğinden daha iyi olur. Ama spordan 2 saat önce yemek ile beraber 30 gram protein alarak spor esnasında o proteinin kan ile kaslarına taşınmasını sağlayarak kas yapımını destekleyebilirsin.

3. s0rryimfresh

s0rryimfresh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende ilk defa kullanmaya basladım combat'ı . Yaklasık 2.3 hafta oldu baslayalı. Pek bir etksini göremedim. Tat olarak gayet iyi . Erkan90'ında dediği gibi günde 2 ölçekten fazlası zararlı bana göre. Eğer beslenmeniz iyiyse ben combat'ı tavsiye etmem antreman sonrası için. Onun yerine direkt whey protein alır işinizi daha iyi görür.

4. memoly

memoly Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    ben bu ürünü yabancı sitelerdeki tavsiyeler üzerine aldım ve ilk complex proteinim. Daha önce 2 kutu on whey 1 kutuda muscletech whey kullanan biri olarak deneyimlerimi kutu bitince yazıcam. Umarım iyi çıkar daha bugun basladım ben whey proteın cok onemlı oldugunu bılıyorum fakat vucudun her zaman proteıne ıhtıyac duyduguna ınanan bır ınsan olarak bu urunu deneme kararı aldım bakalım nasıl olacak.

5. memoly

memoly Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    ürünü bitirdim günde 2 porsiyon ant oncesi ve yatmadan önce aldım fena bir ürün değil kasları güzel besledi.

6. Ferhat71

Ferhat71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Sabah kahvaltısı ve akşam yatarken içmek için aldım. Elimdeki Ultimate de antrenman öncesi ve sonrasi devam.
    Tat olarak Ultimate'den çok daha iyi. Etkisi de yazılanlar kadar iyidir umarım.

7. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
  8. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Kompleks protein istiyorsanız Combat iyidir ama ortalama üzerinde bir kompleks protein arıyorsanız ben Dymatize Elite Fusion 7'yi tek geçerim! Kilo vermeye de çalıştığım için bu ürünü tercih ettim çünkü içinde bir miktar CLA mevcut ve karbonhidrat oranı Combat'tan daha düşük.. BCAA, Arginine oranı da gayet yeterli.. Hakkında pek bi bilgi yok galiba forumda.. Bence araştırılması gereken çok kaliteli bir ürün ben çok memnunum tavsiye ederim..

9. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Ben beğendim 1. kutumu bitirdim bugün.Gene combat alıcam tavsiye ederim.

Son düzenleme: 21 Mayıs 2014
  10. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Benim de ilk kutum bitmek üzere,tekrar alıcam.Ürünü ON whey ile birlikte kullandığım için net konuşamam,ama üründen fayda sağladığımı düşünüyorum.

11. ulas26

ulas26 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    hocam konuyla alakasiz olcak ama spordan sonra avlanmayami gidiyosun? geyik tavsam keci manda guvercin erlerini nerden buluyosun?
    onumuzla alakalo

Xanthium bunu beğendi.
  12. powerdream

powerdream Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    çikolatasını aldım. optimum gold whey e göre şekerli geldi ama gideri var :) etki içinse birşey söylemk çok erken. ayrıca sadece antremandn sonra 1 scoop içiyorum

13. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Bu üründe gdo bulunuyormu içinde soya olduğu yazıyor

14. powerdream

powerdream Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    içinde tüm protein tozlarında olduğu gibi soya lesitin var. gdo olup olmadığını bilmiyorum. kimsede net birşey söyleyemez sanırım. eğer doğal protein tozu arıyorsan keçi sütünden yapılmış ve içersinde hiçbir katkı maddesi olmayan protein tozları var. ama tabi yurtdışında. bir doktora rica edersin reçete yazar. netten sipariş verirsin.

etkisini artık yazmak istiyorum. optimum gold whey e göre çok fazla etki gördüm. recovery etkisi çok iyi. ayrıca içerik olarak yani besin değerlerinin doğru olduğunu düşünüyrm. bende hacim olarak biraz daha gelişme gösterdi. bundan sonra phase8 alacağım bakalım o nasıl. ama optimum almayacağım kesin.

ccann_ bunu beğendi.
  15. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    geçen yaz bir kutu muz aromalı bitirdim. o dönemde performansım gayet iyiydi. ama combat dışında saf karbonhidrat ve aminoblast kullanıyordum.bol bol da su tabiki. 2 ay gibi kısa zamanda fark oluştu. ben tat ve içerik olarak mix protein almaya karar verenlere tavsiye ederim. fiyatıda fena değildi. tat ı gerçekten iyi - kolay içimi var ve kolay karışıyor su ile.
    saygılarımla

16. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Tat olarak çok iyi gerçekten ama içerik ve kalite bakımından emin değilim..

17. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Dymatize Fusion 7 varken Muscle Pharm'a ihanet edebilirim.. :)

18. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    merhaba,
    tat olarak mı yoksa içerik olarak mı?
    Saygılarımla

19. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba..

Fusion 7 tek aroma Choclote Peanut Butter olarak (yer fıstık ve çikolatalı) ülkemizde mevcuttur. Ürün tad olarak başarılı, içini baymıyor ve sırf şeker tadı almıyorsunuz içimi gayet rahat. MusclePharm Combat'ta alternatif olarak Muz, Çikolata ve Kurabiye seçenekleri var. Tad olarak 2 ürün de kötü değil arada dağlar kadar fark yok, Combat'ın da tadı kötü değil. Fusion 7 ülkemizde sadece 908 gr. (20 Servis) olarak, Combat ise 1814 gr. (54 Servis) olarak satılmaktadır. Eğer maddi olarak hassassanız, Combat'ın bu açıdan biraz daha avantajlı olabilir.

İçerik olarak Combat, 1 ölçekte 2 gr. daha fazla protein ve Glutamin içermektedir. Bildiğim tek olumlu farkı bu. 2 ürününde BCAA içerikleri aşağı yukarı aynı.

Fusion 7'nin 1 ölçeğindeki yağ, kolestrol ve şeker oranı daha düşük olup, karbonhidrat ve lif oranı daha yüksektir. Bu da ürünü bir ara öğün olarak kullanabilmenizi sağlar ve gün içerisinde sizi daha uzun süre tok tutmaya yardımcı olur. Combat'ta ki protein kompleksinde süt proteini mevcut değil ancak Fusion 7'de ek olarak süt proteini mevcut. İzole içeriği Combat'tan daha fazla. Ayrıca eğer yağ yakımına önem veriyorsanız Fusion 7'nin her 1 ölçeğinde CLA içeriği, B6, B12 ve C Vitaminleri mevcuttur. 2 gr. fazla protein almak için yağ ve kolestrol alımını arttırmak sizin için sorun olmayacaksa arada çok büyük bir fark yok ancak dediğim gibi yağ ve kolestrol alımını azaltıp CLA ile birlikte yağ yakımına önem veriyorsanız Fusion 7 ile daha çok verim alabilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Saygılar

Son düzenleme: 25 Temmuz 2014
  20. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ben simdi kompleks protein alıcam fakat kararsız kaldım nutrexi öneren myafusion i phase 8 i hangisini tercih ederdiniz hacim almak ve büyümek icin

Sayfayı Paylaş