Muscle Pharm Re-Con

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Despo tarafından 21 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 38
    76,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 11
    22,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 1
    2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. ilkkan1001

ilkkan1001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar merhaba,
    fitness işinde yeniyim dolayısıyla sağdan soldan farklı farklı şeyler duyuyorum. en sonunda buraya yazmaya karar verdim. dün 4d isolate matrix ve musclepharm recon aldım. sizce bunları kullanma şeklim nasıl olmalı şuan spora başlayalı yaklaşık 4 ay falan oldu şimdiye kadar hiçbişe kullanmadım. vücut durumu olarakta sadece bel bölgesinde çok aşırı olmamakla beraber eritmeye çalıştığım bir miktar yağ var onun dışında iyi sayılır. bu arada sporu genelde akşam saatlerinde yapıyorum dolayısıyla spordan 1,5 saat sonra falan uyuyorum kullanım şeklini belirlerken bunuda gözönüne almam gerekiyo sanırım. bu ürünleri adlğım yerdeki kişi kendisinin antrenör olduğunu ve bu ürünlerden 4d isolate matrixi spor öncesi ve sonrası 1 er ölçek reconu ise spordan önce kullanmam gerektiğini söyledi. sizin yorumlarnızı bekliyorum. biraz uzun oldu sanrım şimdiden teşşekkürler.

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    4 aylık yeni başlayan birinin recon kullanmasına gerek yok. Kaldır kutuyu sonra başlarsın

3. ilkkan1001

ilkkan1001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    şuan gerek yok derken ne zaman gerekldir o ürün?? ayrıca protein tozunun kullanım şeklini de sormuştum antreman öncesimi yada sonrasımı diye?

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    En az bi 7-8 ay sonra.
    Sabah alabilirsin yada antrenman sonrası al. Antrenman öncesi mideni şişirme gereksiz yere

5. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ben ultimate prostar whey kullanıyorum ve bcaa oranı cok yuksek bır whey urunu bu recon ile kombine etsem nasıl olur gereksizmidir yoksa iyimi olur fikriniz nedir ?

6. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Re-con fiyat performans açısından iyi bi ürün değil, vasatın altında diyebilirim. ultimate prostar gerçekten çok kaliteli bi protein tozudur. eğer bu sporda yeniyseniz sadece protein tozu sizin için yeterlidir. 7-8 ay veya daha fazla spor yapıyosanız ve sert çalışmaya başladıysanız protein tozu+glutamin yeterlidir. daha ilerki seviyelerde protein tozu+ bcaa+glutamin+creatin mükemmel bi kombinasyondur.

EmRLanD bunu beğendi.
  7. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Çok teşekkür ederim. vucut geliştirme konusunda 4.ay ama 6 yıldır profesyonel spor yapıyorum :)

8. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    muschlepharm combat protein tozu , universal beef amino ve pre workout olarak grenade 50 calibre nox kullanıyorum bu kullandığım ürünler gerekli bcaa ve glutamine almamı sağlarmı sizce
    Takviye etmek istediğim ürünler
    Scivation Xtend yada muschlepharm recon yada sadece glutamine mi almaliyim yardımcı olursanız sevinirim

9. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    İlk olarak universal beef amino'dan kurtulmanızı tavsiye ederim çünkü çok yetersiz bi ürün. Supplementlerinizin arasında whey protein yok sanırım ilk olarak whey protein almanızda yarar var. Glutamin ve bcaa konusuna gelisek grenade 50 calibre'de glutamine yok, bcaa da çok çok az. Bu sporda yeniyseniz glutamine veya bcaa almanıza da gerek yok.

10. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle teşekkürler.Sporu 1 yıldır düzenli yapıyorum ama gelişme çok yavaş olduğu için supplement kullanmayı tercih ettim.whey Protein derken MuschlePharm combat kompleks bir ürün içinde whey proteinde var spordan sonra onu içip 3er tanede spor öncesi ve sonrası amino beef kullanıyorum incelediğim kadarıyla bi takviyeye daha ihtiyacım var hangisi karar veremedim

11. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Eğer sıkı idman yapıyosanız antrenman sonrası MP Combat gibi blend proteinler yetersiz kalabilir. Çünkü içeriğindeki yumurta ve kazein gibi proteinler geç sindirilir. Whey protein oranıda 1 yıllık bi sporcunun idman sonrası için yetersiz kalabilir. Tamamiyle whey proteinden oluşan bi protein tozu daha yararlı olabilir. MP Combat'ı ara öğünlerde almanız daha mantıklı.

12. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Şöyle yapsam mesela antreman bitiminde MP Recon veya xTend yarım saat sonra ise MP combat protein tozu kullansam nasıl olur ? Çok ağır antreman yapmıyorum

13. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Ağır idman yapmıyosan idman sonrası sadece MP Combat yeterli başka bişey almana gerek yok. Supplement yerine gün içinde et,tavuk,balık,hindi gibi hayvansal protein içerikli besinler tüketin çok daha yararlı olur. Recon vasat bi ürün parana yazık hiç almana deymez.

14. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım çok teşekkürler yardım için

15. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Fiyatını önemsemezsek performans olarak kullanıpta çok memnun kalan var mı bu üründen ?

16. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Bir ürünü eleştirirken kullanmak şart eğer konu supplementlerse.Ben assault-recon kombinesiyle 1 ay geçirdim.

Tat olarak Assault raspberry lemonade ve Re-Con Orange mango kullanıyorum tatları çok başarılı.Etkileride ekonomik olsun diye yarı 2/1 ölçek kullanmama rağmen çok iyi.Recon kas gelişimi ve toparlanmaya yönelik bir toz asla whey in yerini tutamaz protein öğünü yerinede asla geçemez.Eğer bu kombineyi yapacaksanız yanına bir optimum gold whey koymanızı öneririm.

Yalnız Assault içerik değiştirdi sanırım.Artık 400 küsür gramlık kutuları var benim kullandığım 736 gramdı.Etkisi ne derece değişir bilemiyorum.Herkese iyi sporlar.

17. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ya beyler ürünün bi ölçeğinde 500 mg c vitamini var aga bu nedir ya? normal insanın günlük ihtiyacı 60 mg'dır sporcular için 120 çok üst düzey prolar için 180-200 diyelim de 500 nedir? niye bu kadar yüksek tutulmuş bu oran anlam veremedim? günlük ihtiyacın %836 sını karşılıyormuş. ürün çok iyi değerler gayet yüksek ve recovery döneminde iyi sonuç alıyorsunuz.

18. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    1grlık c vitamini sandoz şeklinde satılanlar bile var .c vitamini kaslarda ve vücutta oluşan stresi hasarı azaltmak için işe yarayabilir antreman ağır geçtiyse vücüt bunun birçoğunu kullanıyodur gerisinizde atar zaten bi zararı olmaz bence

19. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Zararı olcağından değil be kardeşim c vitamininin zararı olmaz vücut atar onu zaten de merak ettiğim niye bu kadar gereksiz fazla konulmuş acaba bilmediğimiz antreman sonrası yapıcı özelliği falan mı var? 1 gr'lık vitaminler 2 yada 3 tablet değeridir genellikle. genetik,doğuştan hastalığı olanlarda veya ne biliyim kür olarak c vitamininin kullanıldığı hastalıklar için üretilen ilaç dozları. neyse asıl sorum musclepharm combat protein'le bu ürünü kombine ettim. sabah kalktığımda bi ölçek combat, antremandan heme sonra 1 ölçek recon,recon'dan yarım saat,1 saat sonra da tekrar combat protein alıyorum. çok mu yükleniyorum sizce?

20. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Bence yüklenmiyosun.eğer yükleniyomuş gibi düşünüyorsan antrenman bitimi recon yarım saat sonra combat kullanabilirsin

Sayfayı Paylaş