Muscle Pharm Re-Con

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Despo tarafından 21 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 38
    76,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 11
    22,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 1
    2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Post Workout ürünü Re-Con Türkiye'de

Tavsiye Edilen Kullanım Şekli :

1/2 veya 1 ölçek ürünü antrenmandan hemen sonra 300 ml su ile karıştırarak alınız.

Ek bilgi:
    Ürünü protein tozu ile kullanılacaksa, antrenmandan hemen sonra Re-Con antrenmandan 30 dakika sonra protein tozu tüketilebilinir.

Bu ürün Amerikan ürün değerlendirme sitelerinde 10 üzerinden 9 ve üzeri puan toplamıştır.

Bilgiler www.supplementler.com sitesinden alınmıştır.

Ekli Dosyalar:

NacHo bunu beğendi.
  2. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    konuya bıraz hızlı gırıcem ama muscletech anabolıc halo mu yoksa bu urun mu?? :)

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Amerikan sitelerinde bu ürün post workout ürünleri arasinda belki de en iyi puan alan üründür. Bu ürüne 9.1 puan verilirken, Anabolic Halo ürününe 7,7 puan verilmis.

silyum ve sultanmehmed bunu beğendi.
  4. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    mp

mp urunleri hemen hemen cok basarili ...Paranizin hakkini veriyor... Assault, jack3d den bile basarili.. Uzun sure jack3d kullandim ve sadece Assault daha iyi bence, powder ise normal wheyden daha lezzetli ,icimi ve suyla karisimi cok kolay...Re-con'a gelince soylenecek hic bir sey yok.. 9.1 puan herseyi anlatiyor... Tesekkurler...

Ekli Dosyalar:

• photo.JPG
      photo.JPG
      Dosya Boyutu:
      245,2 KB
      Görüntüleme:
      828
  5. kirilenkoo

kirilenkoo Yeni Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Sn. ataberkim bi sorum olucak izninizle ... Nano Vapor-Anabolic Halo kombinesini yapmayı düşünüyordum ama bu yorumlardan sonra biraz kararsız kaldım sizce Assault-Recon daha mı iyi olur kullanmıs birisi olarak yardımcı olurmusunuz? Şimdiden teşekkürler...

6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Kisisel tercihim musclepharm.. 2008 de ilk defa bb basladigim zaman Halo kullandim.Ilk ciktigi andi Amerika'da..Reytingleri yuksekti.Ama her yil cok yeni ve basarili urunler cikiyor..Musclepharm da bu urunleri yapan yeni bir firma..
    http://www.bodybuilding.com/store/popular-brands.html bu listeyi incelersen ne demek istedigim anlasilacaktir....Muscletech daha cok reklamlarla isi goturuyor...Butun mr olympia 'larla anlasmalari var.. Olay bu...Tesekkurler..:)

Dexter_Morgan, halil98 ve kirilenkoo bunu beğendi.
  7. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Bilgiler 40 gram içindir dikkatinize.

8. christiano

christiano Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir sorum olacak deneyimli arkadaşlarımıza:
    Arkadaşlar bu ürünü kullanırsak whey proteine ihtiyaç yok mudur? Ya da ne şekilde kullanmak gerekir?
    Satıcıya sorduğumda orada o esnada bir antrenör vardı, ben BCAA Whey ve Glutamine kullanıyordum şu an hepsi bitti dedim.BCAA'yı antremandan önce ve sonra alıyordum ardından Whey alıyordum dedim, bu Muscle Pharm Re-Con'u tavsiye etti , antremandan sonra al BCAA almana gerek yok,Whey de almana gerek yok dedi. Sonuçta antrenör o arkadaş,illa bilgisi vardır ama deneyimli arkadaşların tavsiyesini de almak isterim.
    Bütün supplementlerim bitmiş durumda,neler almamı,nasıl kullanmamı veya Muscle Pharm Re-Con'u hangi ürünlerle kullanmamı tavsiye edersiniz?
    Saygılarımla

9. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Boyle urunler kullanarak bir adim ileri gidemezsiniz tamamen goz boyama amacli herseyden bir parca azar azar katilmis sadece , butun supplementler serbest formda alinacak !!

christiano ve Danny Boy bunu beğendi.
  10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    aynen bende asla bu tarz cok karısık urunlere ıyı bakmamısımdır

mesela benım her zaman onerdıgım ve defıne donemının sonlarında olan herkese tavsıye ettıgım ve benımde uyguladıgım ek besın kombınesı sole oluyor

whey proteın ızole ( ben vegan ızolat alırım )
    bcaa
    arjının
    creatın eec yada ethyl ester
    beta alanıne
    ecdysteron
    beta alanıne

zaten temelı bunlardır gerısı zaten bu tıp urunlerde okadar az konur kı yararı olmaz bıle

Ramirez ve christiano bunu beğendi.
  11. christiano

christiano Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım ve bilgilendirmeniz için ayrıca zaman ayırıp tavsiye verdiğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

12. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ıdmandan hemen sonra re-con , 1 saat sonra proteın tozu alıyorum. Ama proteın tozu almadan da dırek re-con sonrası yaklasık 1 saat sonra ıdman sonrası oğune gecılebılır. Urunu kullanmıs bırı olarak antrenorun dedıklerıne katılıyorum. Re-con tek basına ıdman sonrası ıcın yeterlıdır. Tabı ayrıca Idman oncesınde bcaa alınabılır, glutamıne gece yatarken ve sabah kullanılabılır. Whey proteın de ogun aralarında kullaılabılır.

Icerıktekı basıt karbonhıdratlar, bcaa glutamıne ve dığer amıno asıtler, ve tum dığer artılarıyla kullandığım ek besınler arasında, ıdman sonrası ıcın en akıllıca uretılmıs ek besındır. Favorımdır...

Son düzenleme: 9 Nisan 2012
    eludem ve christiano bunu beğendi.
  13. christiano

christiano Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Zaman ayırıp bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Bütün araştırmalarım ve bu ürüne yabancı forumlardaki yoğun ilgi aklıma iyice yerleşti maalesef,sizin ürünü kullanan bir sporcu olarak tavsiyeniz de bu ürüne ayrıca şans tanımam gerektiği konusunda cesaretlendiriyor.
    Danny Boy'un tavsiyelerini araştırdım,çok güzel bir supplement sıralaması vermiş sağolsun ama incelemelerime göre de aklımda bu ürün kaldı.Denemeden konsantrasyonumu sağlayamayacağım belli oldu.Deneyip sonucunu görüp ona göre bir karara varmak istiyorum.

14. soulreaver

soulreaver Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    oyuncu
    Yer:
    ankara
    Ürünün 1 porsiyonundaki aminoasit miktari 40.000mg, vucutta aktif hale gelmesi icin kullanilan sistemi pratikte oldukca basarili gorunuyor su durumda piyasadaki en iyi recovery urunu oldugunu dusunuyorum ve 2 aydir kullaniyorum.

15. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    o şekilde yüksek bir oran yok

ürünün kendisi 40 gr zaten porsiyonda

TorettoEA bunu beğendi.
  16. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bende beğendim bu sıralamayı marka verebilirmisin peki herbiri için ?

17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    markaya bakmam ben genelde o klasmandakı fıyat/performansı en ıyısı hangısı ıse onu alırım o donem

18. avukatbey

avukatbey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de bu sporda yeni sayılırım 5-6 aydır bu sporu yapmaktayım fakat istediğim verimi tam olarak alamadım. Vejeteryan olduğum için az protein tüketiyorum. Yeni dymatize iso 100 aldım yanına da takviye olarak bu ürünü almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

19. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    tadı inanılmaz kötü onu söyleyebilirim ve herhalde piyasadaki en karışık ürün postwo.olarak gerçi mp ürünlerinin hepsi böyle hepsinden biraz var içinde çoğu maddenin işe yaradığını sanmıyorum ama psikolojik olarak etkiliyor geçen sene kullanmıştım işe yarıyor gerçi ben içine bcaa glutamin kreatin ekleyip karıştırdım içerkende meyve suyuyla içiyordum çünkü tadı gerçekten kötü fruit punch dı aromasıda

20. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Tad olarak cidden kötü. Ama etki olarak işe yarıyor. Tadına katlanırım diyorsanız kullanabilirsiniz. Bu ürünü kullandığım zamanlar tabi bunun yanında creatine ve glutamine'de kullanıyorum recoveryi ciddi oranda hızlandırıyor.

mehmetanil bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş