Multipower Power Pack XXL ara öğün için nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ferdityson tarafından 18 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ikindi saatlerinde ara öğün olarak 1 adet bundan almak mantıklı geldi hem protein açısından iyi olacak ama yağlanma yaparmı veya önerileriniz varmı?
    1 PAKET 60 gramda
    235 kcal
    18 gr protein
    25 gr karbonhidrat
    6.7 gr yağ
    muz özlü
    24 paket kutu 100 tl civarı

Ekli Dosyalar:

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bence gereksiz şeker yağ ve karb içeriyor. protein barları öğün olamaz. bunun yerine 1 ölçek whey veya daha doğalı tavuklu diyet ekmekli sandviç daha iyi olur hem daha az kimyasal almış oluruz. besinleri sırf yağ karb protein hesabı yerine mümkün oldukça doğallıklarına da bakalım.
    antrenman sonrası whey e mecburuz kana hızlı karıştığından ama ara öğünlerde doğal besinlere yönelelim derim ben.

ferdityson ve sultanmehmed bunu beğendi.
  3. degale

degale Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sakınca yok ama ara öğün olarak yenebilir mesela öğlen yemek yedin 1 gibi mesela 3te bunu yiceksin metabolizma aç kalmasın diye ama bir sonraki öğünün yine yemek yemek olsun

ferdityson bunu beğendi.
  4. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    24 tanesi 100 tlse sizi bilmem ama 40 tanessi 100 tl olsa bile vermem yani. gider üstüne 20 30 tl koyar amino veya whey alırdım. ara öğünümde sütle karıştırır tüketirdim.

ferdityson bunu beğendi.
  5. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    sabah saat 8.00 kahvaltı
    öğlen saat 12.00 yemek
    saat 4-5 gibi acıkıyorum deathlilfter dediği gibi tavuklu sandavich yapmayı mantıklı buldum am ???
    saat 7.15 ant öncersi takviye
    saat 8.15 ant sonrası takviye
    akşam yemeği 8.45
    yatarken amino veya casein

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:56 ----------

işlerim yoğunluğundan iş çıkış saatlerim değişiyor bazen akşam yemeğini 10.30 yediğimde oluyor ofis ortamında çalıştığımdan devamlı muhattap oluyorum onla bunla yemek sıkıntısı oluyo buyüzden böyle başlık açtım arada çekmecemde bunu çıkartıp götürürüm diye:) ve bu barın içinde vitaminlerde var

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:03 ----------

Benim gibi bu durumda olanlar vardır.
    Şimdi sabahları tavuk göğsünü pişirip az yağ ile teflon tavada ekmek arası yapmayı düşünüyorum ikindi için nasıl olacak acaba?

6. osstation

osstation Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bazen ofis bazen şantiye ortamında öğün kaçırdığım oluyor, hiç yoktan iyidir diyerek yanımda kolay taşındığı için bir tane bulunduruyorum.

Sayfayı Paylaş