MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1500

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 172
    43,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 170
    42,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 55
    13,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 134 üye.
  1. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Nasıl bir etki yaşıyacağımı kestiremediğimden yarım tüp içip yarım saat sonra idmana gittim.Terlemeyi kesinliklikle daha arttırıyor.Ufak bir performans artışıda oldu.Tam etkilerini gözlemleyebilmek için 4-5 tane tam shot aldıp bu hafta ne kadar kilo verdiğimi yazarım haftaya.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünü sıcak havada kullanmak gerektiğine kanaat getirdim. Bugün evden salona gidene kadar iyi ter attım.

AngryHun bunu beğendi.
  3. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    1500 mg kullandım 1 kutu çok iyi ter attırıyordu. Fakat 1800 mg aldım etkisini çok geç gösteriyor ve sanki 1500 mg kadar iyi ter attırmıyor. Formülünde eski ürüne göre oynama olduğunu düşünüyorum..

4. OnuraksakaL

OnuraksakaL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünlerin enerjileri farkediyor mu demek istediğim mesela burda geçen
    Enerji

17 kj / 4 kcal

51 kj / 12 kcal

204 kj / 48 kcal
    bende ki 12.5 ml 'de 4kl/1kcal
    25ml' da 8kl/2 kcal
    100 ml 32kl/8k al bunlar ne demek oluyo bi açıklar mısınız marka aynı b aklıma takıldı bum kullanabilirsiniz dediler ama aklıma takıldı bu enerjilerin farklı olması neyi değişitirir ?

5. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Sitenin sponsorundan sipariş ettiğim ürün bugün geldi (1800 mg).

Kullanım ile ilgili bir soru işareti var. Benim antremanlarım 4'er günlük periyodlar halinde. 1. Gün Ağırlık, 2. Gün Kardiyo, 3. Gün Ağırlık, 4. Gün Dinlenme olarak çalışıyorum.

Ürünü sadece kardiyo yaptığım günlerde mi kullanmalıyım, yoksa ağırlık yada kardiyo her antremandan önce mi almalıyım?

6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    her kardio idmanından önce alman yeter

Morte bunu beğendi.
  7. yunussaslanoglu

yunussaslanoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kullandım gerçekten güzel ürürn şimdi 1800 lüğünü gördüm,ama weider aldım weider deniyiceğim yaklaşık 11 kilo verdim etkisi güzel tavsiye edilir =)

8. 0silici0

0silici0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumları Okudum Pek Bisey Anlamadım , sizinle alakalı bisey yok sorun bende :)
    Yasım:17 Boyum 1.80 kilo: 81-82
    Spor Salonuna Her Sene Yaz Tatilinden sonra yazılıyorum. 3 Hafta gidip bırakıyorum .
    Halimden memnunda değilim. Havuz veya Deniz de tam bir kabus oluyor .
    Bu sefer sağlam başlamak istiyorum. Bu ürünü almalı mıyım sizce ?
    Belki gözle görülür bı etki görürsem sporu bırakmam :)

9. Hellwarrior

Hellwarrior Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanmayı düşünüyorum fakat piyasada çok marka ve fiyat aralığı bul insan almadan çok düşnüyor valla

10. kdrche

kdrche Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende cardiyo ya başlamadan önce multipower l carnitine 1800 olanı kullanıyorum çokta memnunum ama bugün astım hastası olduğumu öğrendim bunun sonucunda bir kaç iğne ve ilaç kullanmaya başlayacağım acaba l carnitineyi kullanmaya devam edebilirmiyim zararı olurmu

11. brhmcr

brhmcr Guest

Doktorunuza danismanizi oneririm ancak bildigim kadariyla carnitine in aciklanan ozel ilaclarla etkilesimi yok.

12. Psychosocial

Psychosocial Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Bu ürün 5 gün üst üste kullanılırsa bir sıkıntı yaşanır mı?

13. brhmcr

brhmcr Guest

Carnitine alti ustu bir amino asit herhangi bir sikinti olmaz.

14. rebelmert

rebelmert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    172 cm boy, 70 kilom var.
    Bir çok kişi 80-90 kilodan sonra kullanmaya başlamış sizce kilom yerinde mi ?

15. brhmcr

brhmcr Guest

Kilo ile alakali bir durum degil ayrica kilo vermek icin carnitine ihtiyac yoktur. Beslenmenizi duzenleyin.

16. eagle63

eagle63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar göbekteki yağlardan yana başım derrtte doğrusu eritmek için ne önerirsiniz sadece multipowerımı kullanayım yoksa kombine etmem gereken suplement var mı konuya hakim arkadaşlarla face ya da msn dende görüşmeyi isterim thums:

17. eagle63

eagle63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bir sorum daha olacaktı umarım cahilliğimi bağışlar bilgilendirirsiniz beni m.power l carnitine ile beraber hardline carnifiti beraber kullanırsam bir sıkıntı olur mu ya da siz önerirsiniz özellikle göbekteki yağların erimesi için ??

18. brhmcr

brhmcr Guest

Iki tane carnitine urunu ile cebine yazik edersin.

Gobek erimesi supplement ile olmaz, beslenmeni gozden gecir.

19. centilmenn

centilmenn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Spora Hevesim 1 Yıl Önce Başladı Sigarayı Bıraktığım Gün kendimi Salonda Buldum O Anda (Şekeri Tuzu Beyaz Ekmeği Bıraktım ) 4 Ay Salondaki Hocanın Programına Taabi Kaldım Mukemmel Bir Hırsla Çalışıyordum ki Saç Ekimi Yaptırmak İstedim Ve Ağırlık Sporunu 2 Ay Yapamayacagım Söylendi Tabiki Arada Sogukluk Oldu 5 Ay Gitmedim Tekrar Başladım Programları Tekrar Bastan Aldım Bir Kaç Ay Sonra Bel Fıtığı Başlangıcı Nüksetti 1 Ay Fizik Tedavi Gördüm Ardından Biraz Daha Ara Verdim Ve Tekrar Başladım 2 Ay oldu Bu Arada Mekik Falan Yasakladı Doktor Dikkat Edecektin Dedi Bende Korkuyorum Fıtıktan Tekrar Birşey Olursa Spordan mahrum Kalırım Korkusuda Mevcut Şuan Sporumu Devam Ettiriyorum Ama Migde Karın Kası Hiç Çalışamıyorum Korkudan Kötü Bir Duygu... Bu Arada Son 2 Aydır Beslenme Düzenim Hiç yok Günde Bir Ögün Yiyorum Akşama Dogru Yulaflı Bisküvi Falan Kilom 78 - 80 Boy 1.74 Şöyle Bir Şey Düşündüm Yag Yakıcı Kullanayım Haftada 3 Gün Salonda Antreman Yapıyorum Diğer Günler Evde Yawaş Yawaş Migde Karın Egzersizleri Yaparak Bölgeyi Ve Vucut Yag Oranını Düzene Sokayım İstiyorum supplementler.com sitesinden Weider L-Carnitine 500 mg 60 Tablet İle MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1800 mg 25 ml x 20 ampul Aldım Bunları Nasıl Kullanmamı Tavsiye Edersiniz En Bilgili Deneyimli Olarak Benim Düşüncem Şuydu İkisini sipariş verirken Salonda Çalışacagım gün MultiPower L-Carnitine evde karın bölgesi çalışması yapacagım zaman Weider L-Carnitine 500 mg (500mg) almamın sebebide evdeki çalışma belki bu ürüne basit gelebilir tabiki şahsi görüşüm onun için siz degerli hocalarımız arkadaşlarımızın bilgilerine sunuyorum degerlendirip beni en dogru şekilde yönlendirirseniz memnun olurum beslenme düzenimin olmadıgını ve ne şekilde kullanmam gerektiginide söylerseniz memnun olurum ayrıca başka hiç bir ürün kullanmadım kullanmıyorum

20. unsteady

unsteady Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Foruma yeni üyeyim biraz geç katıldım o yüzden konuya.1 yıldır spor yapamadım derslerimden dolayı ama önceden egzersizlerden önce ve sonra kullandığımda çok etkili bir sonuç vermişti.Ayrıca kas kütlesinin artışındada yardımcı olmuştu.Yaklaşık 1 ayda 5.5 kilo vermiştim. GNC sıvı L-Carnitine vişne aromalı 200 ml olanı haftada 4 egzersize 2 ay yetmişti.Ölçek 1 kapak egzersiz öncesi ve sonrası

Sayfayı Paylaş