MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1500

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 172
    43,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 170
    42,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 55
    13,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 134 üye.
  1. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
  2. emre53

emre53 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    CLA ile kullanımında dahada etkili sonuç alabilirsiniz. denmiş o neoluyo fazla bilgim yok 1tüp yerıne yarım tüp kullansamda sonuç alabilirmiyim? haftada 3gün spordan önce kullansam nasıl olur? yardım edersenız sevenırım

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    CLA'ya gerek yok. Yarım tüp kullanmayın tam bir tüpü bitirin

4. emre53

emre53 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    saol inş faydasını görurum

5. multipower35

multipower35 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben ilk ay da vermedim ben spora başladıktan 3 ay sonra multipower l-carnite kullandım . Sıkı bir diyet spor ve koşu yapıyordum. Ve 1 haftada 4 kg düştüm sağlıksız olmadığından da eminim çünkü dengeli beslenip sporu aksatmıyordum .

Ama Weider L-carnite daha iyi multipower yerine onu da deneyebilirsiniz...

6. body52

body52 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ordu
    16 yaşındayım...bu ürünü hepsiburadadn alsam bir sakıncası olurmu?sahte felan çıkarmı?
    birde bu yaşta bu ürünü kullanabilirmiyim?
    135 liraymış hepsiburadada

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Size mesaj attım

8. emre53

emre53 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürün bugun elime geçtı. 1 saat tempolu koşu yaptım. ondan sonra mekık attım egzersizler yaptım. enerji olarak pek bişe farkettı dıyemem ama ılk kullandm daha oncedende 1 saat hiç durmadan koşuyodum şuandada ama onceden ılk 20dk tıkanırdım busefer oyle problemım olmadı rahat raht koştum inş faydasını gorcem 3 aydır spor yapıyorum boyum 1.67 kılom 71 64kg düşmeyi planlıyorum ınş başarılı olur

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:35 ----------

he birşey daha sorucam ürünü suplemtler.com dan aldım bu site onerdiği için herhangi bir sahtelık söz konusu olmaz dimi ?

9. emre53

emre53 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürünü bir haftadır kullanıyorum hiç etkisin gormedım ne kılo kaybı olarak ne fızıksel anlamda bır degışıklık nede antrman sırasında enerjı. 40dk hızlı koşu 15dk bısklet sonra mekık ve egzersız yapıyorum 1 saat 40dk çgibi bir sure çalışıyorum. beslenmemı yazıyım. sabah 4yumurta kıbrt kutusu buyuklugunde peynır 2dılım kepek ekmegı ve sut saat 10 da meyve ve ondan sonra yeşıl çay oğlen yemeği saat 12:30 lapa pılav haşlanmış tavuk saat 4 lapa pılav tavuk 5de yeşıl çay saat 6.30 da spor L carnitineyi içim yarım saat sonra spora başlıyorum akşam spordan sonrada birşey yemıyorum ama en ufak faydasını gormedım daha

10. A.GLTKN

A.GLTKN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullandığının markasını söyler misin ?

11. ihaveadream

ihaveadream Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu üründen bi kutu bitirdim performns bakımından iyi olduğunu söyliyebilrm ama weidern yerini tutamııo

12. kaya330

kaya330 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de kullanıyorum bu üyrünü ve inanılmaz terletiyor.. performans artışıda sağlıyor...

13. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım 1,86 boy ve 90 kiloyum kas kütlem 43 44 kilo arası yani fena diil fakat 15kg kadar yağa sahibim ve 5 6 kilo en az eritmek istiyorum. Bu üründen aldım ve hocam programımı değiştirdi 3 gün ağırlık 1 gün cardio yazdı haftalık olarak. Ağırlık çalıştığım günler bölgeseldi fakat şimdiki programımda hergün neredeyse bütün kas gruplarını çalıştırıyorum süper set filan da koymuş programıma. Normalde spordan sonra muscletech nitrotech kullanıyodum şimdi spordan önce karnitin sonrasında nitrotech almaya devam ediyimmi yoksa protein tozunu kesiyimmi? Bana kilo aldırmaya devam edermi yada vermemi engellermi? Hocam kullanmaya devam et bişey olmaz dedi yinede sizin fikirlerinizi de alıyim istedim şimdiden teşekkürler

14. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle; protein tozu kilo aldırmaz. İkinci olarak söyleyeceğim ise; neden nitrotech'i tercih ettiniz? Nitrotech kompleks bir protein tozudur, bileşiminde birçok madde bulunur, basit bir izole whey tercih etseydiniz daha isabetli bir karar olurdu sanırım.

kratos1 bunu beğendi.
  15. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    hocam tavsiye etmişti peki izole proteinin ne gibi bi artısı olucak bana?

16. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Çabuk bir şekilde vücuda nüfuz ederek, kasların ihtiyacı olan protein bileşenlerini ona en kısa sürede tedarik edeceği için izole whey proteini kullanman daha yararlı olacaktır. Kas kütlesi orta veya ileri birisi olsaydınız, o zaman daha komplike proteinlerle vücudunuzun yoğun protein ihtiyacını karşılamanız daha doğru olurdu.

kratos1 bunu beğendi.
  17. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    1.86 90 kiloyum tam yüzde hesabını bilmiyorum ama sanırım yüzde 45 kadar kas var şöyle ifade ediyim 39cm kolum 119cm omuz 108cm göğüs yanlış ölçmediysem yani kas kütlem az mı sizce

18. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Başlık dışı konulara daha fazla girmeyelim.

kratos1 bunu beğendi.
  19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünü bugun ilk defa kullandım. Kilo verme amacıyla değil performans arttırıcı etkisi için aldım. Açıkcası idmanım çok yorucuydu ilk başlarda ciddi anlamda yardımcı oldu. Sonlara doğru ise sanki daha fazla yapabilecekmişim gibi hissettirdi fakat vücut yorgun olduğu için gitmiyordu.

Bunun yanı sıra cardio çalışması da yaptım. Cardio da etkili olduğunu söyleyebilirim ama ter atma konusunda bir değişiklik yapmadı.

20. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum.

Haftada 3 gün ağırlık idmanı (sonlarında 10 dk kardiyo) ve ayriyetten 2 gün HIIT kardiyo yapıyorum. Ağırlık idmanı yaptığım günlerde bu ürünü kullanmam lazım mı?

Sayfayı Paylaş