MR olimpia olmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Apotheosis tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Sadece başlığa göre cevap veriyorum Türk'e bu tarz başarılar engel. Biz çok gerideyiz bu konularda. Öyle bir toplumda yaşıyoruz ki başarıya ulaşırken çektiğin zorluklarda kimse yanında olmaz. Başarıya ulaştıktan sonra "Aaa gururumuz işte Türk'ün gücü" diye övünürler. İşte o merdivenleri çıkarken karşılacağın zorluklar seni hedefinden soğutabilir. Yine de elinden gelenin en iyisini yap. Bir forum üyesi olarak sadece bu cümlelerle destekçinim.

neverbackdown. bunu beğendi.
  2. FiziCisT

FiziCisT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Kardeşim mr.olimpia olmak bana hiç cazip gelmiyor . Yani bir Frank Zane vücudu ile mr. Olimpia olacaksan ol ki artık öylelerini Antalya yıldızlar vücut yarışmasına bile almıyorlar :) . Şimdiki mr. Olimpia unvanına sahip olanların hepsi yaratık . Kafasıyla boynu birleşmiş , tişört giyemeyen , yılın dokuz ayı hamile hibi gezen , günde 12 öğün kusana kadar yiyen , kıçından ,makattan , başından , kaşından iğne vurduran , normal bir insanın 40 katı büyüme hormonu basan , sahip olduğuyla övünen ama insanlar tarafından beğenilmeyen , gidildiği yerde insanların bakışlarını ekşiten , içini kaldıran , iğrendiren , yalandan yere protein tozu firmalarıyla anlaşma yapıp katologlarda yayınlanan , doğallıktan uzak insandan nasıl hayvan olur sorusuna cevap , zerre kadar estetik bulunmayan , kıçları sıkmaktan dört köşe kare haline gelen , bayanların bile giymekten utanacağı bikinileri giyip kıçının yanaklarını sıyırıp sırt pozu veren , ömürlerini organ iflası , karaciğer yetmezliği , kalp krizi , beyin kanaması gibi steroid kalıntısı hastalıklarla boğuşarak tamamlayan ve en sonunda bir tezek torbası gibi kenara çekilip bir halta yaramayan , elinden bir iş gelmeyen işe yaramaz bu adamlara özeniyorsan arkandayız kardeşim diyemicem . Varsın bir tane Türk bu yaratıklardan olmasın ; bu bizim kazancımız arkadaşlar ! Son olarak vücudunu yarışmada sergileyip başkalarının kaprislerini çekeceğine imkanın varsa evine bir spor salonu yap hayatını bu spora ada ve huzur bul . İlerde çocukların sana öcü diye bakmasın .

3. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    acikcasi görüşüne katılmıyorum. ama saygı duyuyorum. evet cogu insana senin anlattığın gibi gözüküyor. ama benim gozum oyle görmüyor işte. vucut gelistiriciler ozel insanlardir

4. bugatti

bugatti Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    içine atıp atıp buraya kusmuşsun gibi geliyo bana.
    merak etme modern bodybuilder meraklısı hiç olmasaydı şu an mr olympia dye bi yarışma olmazdı.
    sen beğenmiyor olabilirsin ama adamlar bu işe para yatırıyo ömrünü veriyo. o yüzden çamur atmanın bi mantığı yok.
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Temmuz 2015 ---
    ne alakası var arkdaşım ya. insanların hevesini niye kırıyosun?
    jay cutler mr olympia olmadan önce tam gün + gece bodyguardlığı yaparak geçimini sağlıyodu.
    karısının ve ailesinin de desteği olmadan buralara gelemeyeceğini söylüyodu.
    sen ne zannediyosun abd de jay cutlera devletin sponsor olduğunu mu?
    sadece bodybuilding yaparak hiç bi ülkede geçimini sağlayamazsın ve heryerde zorluk çekeceksin bu kesin bişey.
    önemli olan yılmayıp devam etmek. If you know what you're worth than go ahead get and get what you worth but you gotta be wiling to take the hits and don't say you aint where you wanna be because of him or her or anybody! coward do that and that aint you! you're better than that!

Son düzenleme: 25 Temmuz 2015
    mrchest bunu beğendi.
  5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Herkes görüş bildiriyor, olayı kişisel algılayıp da karşı çıkmanın kimseye faydası yok. Mr Olympia gibi ciddi bir hedef var madem, bu yorumlara açık olmalı ve karşılaşabileceği zorlukların bilincinde olmalı.
    Bu karın kası istiyorum, yağ yakmak istiyorum gibi bir olay değil. Realist olmak hevesini (!) kıracaksa eğer hiç girişmesin bu işe.
    Bravo kardeşim sen yaparsın, kim tutar seni be ! tarzı yorumlar atılsa daha komik olurdu diye düşünüyorum.
    Ki mesajımda da destek verdiğimi söyledim. Forumda kişisel diyaloglara girmek sadece konuyu saptırır. Kolay gelsin.

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  6. rafet demir

rafet demir Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bence nacizane görüşüm1 sporcunun karatede ,boksta . güreşte, vb... dünya 1. olma şansı mr olimpiya olma ihtimalinden kat kat fazla bu spor farklı çok destek zaman sabır para genetik ister

7. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    türkiyede yaşıyorsan ve müslümansan olympia olamazsın.genetiğe ilaca hiç girmedim bile

8. DraQon

DraQon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim şimdi
    Kardeşim şimdi sana birçok kişi steroidsiz yapamazsın der ama benim fikrime göre mr olympia daki sporcular sporculuktan çıkıyorlar benim görüşüm sporculuk hayatı riske atmak değil onlar her an ölecek gibi yaşıyorlar halbuki sporculuk fizik kadar zekada gerektiren bir iştir her an ölecek gibi yaşamak akılın neresinde sporculuk isterse başka sporlar olsun bu işi sevmektir paranı bu işten kazanmaktır ve birazda olsa insanlara görsellik kazandırmaktır futboldada bu böyle basketboldada ve tabiki vg dede şimdiki olympia estetiklikten çıkmış bakıyoruz insanlar sadece büyümeyi önemsiyor oysa vg bir göz yani estetiklik sporudur bir ressamın boğazı en güzel şekilde çizmesi gibi mr olympia bu işi lekeliyor bana göre bence olympia ya özenme kendin ol ve işini sev . UZATTIYSAM HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM

9. 0124h

0124h Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Dotum doğal olarak vucudun her antrenmandan sonra kaslarda bir pump söz konusu olur bu şişkinlik iner ver her inme bir oncdkinden daha azdir bu kucuk paylari biriktirerek vucut dizilir sana gelirsek mumkun ancak çelikten bir kalbe sahip olman gerek gunde 12 öğün yemek ve 12 saat boyunca antrenman yapman gerekli tabi 12 saat tamammen değil sabah 6 da kalkarak toplam 18 saatlik bir vaktin olacak yemeklerini 10 ar dk de tuvaletede bi o kadar desek 2 saatten fazla bunlara gidicektir be her 1 saatlik antrenman basina yarim saatlik bir dinlenme payi koymalisin overtraning bokunu diyenlere uyma ben gunde 50 kere biceps calisarak 1 haftada okiz gibi kol yaptim tecrube ettim bunu boyle birsey yok ayrica optimum gold whey scivation bcaa alman gerekli bunlar sart zma da kullanabilirsin ve soyle soyliyim sunun bilgisinde ol natural olarak vucut yaparken senelerce ugrastiktan sonra steroid kullanimina gore daha fazla hasar alir vucusun kaslarini senelerce yaraladin ve vucut bunu duzeltti bunu hergun saatlerce yaparak ayrica steroid kullanan fitness cilarim cogu yemek programi vs yapmazlar onlarin definasyon kurleri vardir oas yapmak icin aldiklari molekuller onlara gerekli hacmi kazandiriyor zaten youtubedakilere bakma izleyici sayisi artsin diye o kadar hareket yapiyorlar kendi salonumdan biliyorum ayi gibinadam 50 kg lut pulldown yapiyor dedigim adam gaywt kasli ve ilaclinkendisi mr olimpiaya gelince hic bi mr olimpiyaci steroid kullanmaz growh hormonu kullanirlar son derece tehlikelidir kemik yalinizda degisebilir "dogal olarak.mr olimpia kasi yapman icin anlattigim programi uygulaman gerek bunu uygulamak icinde bir robot olman gerek cunku sen insansin bunu yapabilmen icin duygularindan arimman gerek arinirsan robottan farkin kalmiycaktir " :)))

10. Darkmoon53

Darkmoon53 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam siz kimsiniz. Gizemli bi usta gibi duruyorsunuz. 8aydir bu sporu yapiyorum kolum son 4aydir sadece yarim cm ölçü aldi. Bana ne önerirsin?

HTC One mini 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Günde birkaç kez aynı kas grubunu çalıştırarak hacim kazanma işini biraz daha ayrıntılı açar mısınız

12. 0124h

0124h Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Optimum gold whey bir ölçek kullanimdan sonra 3×8 dirsek ve omuz sabit dumbell e hicbiyere destek almadan havada serbest bi sekilde 170 dereceyle aciyorsun asagida bekletmek yok indigi anda göğse kadar tam kaldir kolunu asagiya indirdiginde tam 180 olmasin 170 derecede kasili birak adele dinlenir yoksa omuz ve dirsek sabit olmazsa hareketi bosa yaomis olursun sonra 3×8 barbell ellerin omuz acikliginda dirsekler vucuda yapisik ve sabit omuzlarda ayni sekilde göğse kadar kaldir asagiya tam indir bunu 3×8 yap kendini iyi hissedene kadar bekle ve 3×8 birdaha yap 3×8 arkakol makinesi var onuda hocan göstermistir 3×8 iki kere yap arkakol olmazsa biceps tek basina birseye benzemez (optimum ve diğer suplementlerde steroid molekulleri vardir bunlari size soylemezler bi arastirma yapip duyurmaya calissan bile kaldirirlar sebebi museteriye biseyler katmaktir ki.musteri satin olimin devamini getirsin tabi bariz miktarda degil eser miktarda bulunuyor bu kur molekulleri suplement kullananlarda hacim farki gorursun suplement natural besinlerde natural besinlerden daha iyi sekilde protein alabilirsin whey de 24.5 civari var besinlerden 50 grama yakin alirken whey kullandiginda neden hacim kazaniyorsun kendinede bir sor (whey kana cabuk karisiyor diye zirvalari sallamayin yemegi iki saat once yersin antrenmandan sonra oda kaninda olmus olur.) ayrica bu dedigim 1 senelik calisma surecin varsa olur vucudun bombossa kas miktari kazanma seviyesine gecene kadar bu dediklerimi yapsansa kolun buyumuycektir sadece kendini zorlamalisin bi sure vucut alisinca kutlenalmaya basliycaksin zmanla
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2016 ---
    Optimum gold whey bir ölçek kullanimdan sonra 3×8 dirsek ve omuz sabit dumbell e hicbiyere destek almadan havada serbest bi sekilde 170 dereceyle aciyorsun asagida bekletmek yok indigi anda göğse kadar tam kaldir kolunu asagiya indirdiginde tam 180 olmasin 170 derecede kasili birak adele dinlenir yoksa omuz ve dirsek sabit olmazsa hareketi bosa yaomis olursun sonra 3×8 barbell ellerin omuz acikliginda dirsekler vucuda yapisik ve sabit omuzlarda ayni sekilde göğse kadar kaldir asagiya tam indir bunu 3×8 yap kendini iyi hissedene kadar bekle ve 3×8 birdaha yap hergun olucak sekilde arka kol icin makinesini 3×8 iki kere yap arka kolun buyuk olmazsa biceps tek basina birseye benzemez .(optimum ve diğer suplementlerde steroid molekulleri vardir bunlari size soylemezler bi arastirma yapip duyurmaya calissan bile kaldirirlar sebebi museteriye biseyler katmaktir ki.musteri satin olimin devamini getirsin tabi bariz miktarda degil eser miktarda bulunuyor bu kur molekulleri suplement kullananlarda hacim farki gorursun suplement natural besinlerde natural besinlerden daha iyi sekilde protein alabilirsin whey de 24.5civari var besinlerden 50 grama yakin alirken whey kullandiginda neden hacim kazaniyorsun kendinede bir sor (whey kana cabuk karisiyor diye zirvalari sallamayin yemegi iki saat once yersin antrenmandan sonra oda kaninda olmus olur.)ayrica bu dedigim 1 senelik calisma surecin varsaolur vucudun bombossa kas miktari kazanmaseviyesine gecene kadar bu dediklerimi yapsansakolun buyumuycektir sadece kendini zorlamalisin bi sure vucut alisinca kutlenalmaya basliycaksinzmanla

Son düzenleme: 2 Eylül 2016
  13. kaankar

kaankar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    0124h denen kişinin laflarına itibar etmeyin optimum içinde steroid varmış bak sen günde 50 kere kol çalışarak öküz gibi kol yapmış ağır trolldur

14. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Gelin anlatıyorum.

1. HGH + IGF + Insulin + Testosteron + Deca + Trenbolone + T3 + Sarms + Serms + Diüretikler ve belki DNP + Antidepresanlar + bunları sağlayacak torbacı veya lab. (daha neler neler)

2. Bu ilaçların çalışabileceği sağlıklı ve yatkın genetikle dolu vücut. Bol bol tip-2 kas lifleri + yüksek kas içi hücre çekirdek sayısı + bol bol duyarlı ve yüksek kapasiteli androjen, gh, insülin reseptörleri + düzgün iskelet-kas yapısı + yüksek dozajları kabul edecek muhafaza edecek östrojen manyağı yapmak için uğraşmayacak hpta sistemi + Yağ yakımına yatkınlık + dayanıklı kalp, akciğer, karaciğer, böbrek, damarlar + kafayı yemenizi engelleyecek sağlam bir psikoloji ve psikolog. (şimdilik aklıma gelenler bildiklerim bunlar)

3. Ölmenizi engelleyecek ve aylık belki haftalık kontrollerinizi yapacak ve resmen akrabanız olacak bir steroid guru, endo, kalp, dahiliye doktorları, cerrahları. Mümkünse hastane sahibi.

4. Günlük 1-2 kilo civarı et, 1 kilo civarı carb + sağlıklı yağlar + sebzeler + mineral vitaminler + bazı supplementler. Bunları tüketecek kanalizasyon sistemi gibi ağız,boğaz,mide,bağırsak.

5. Ortalama haftada 6-7 gün çift idman. Bu antrenmanların genetiğine, eksiklerine, hedeflerine ve kullanılan ilaçlara göre planlamasını yapabilecek bilgi birikimi veya bu bilgi birikimine sahip antrenör. Bu antrenman yüküne dayanacak psikoloji, irade ve tecrübe.

6.Düzenli seks yapabileceğiniz, isterik, saygılı, anlayışlı ve az konuşan, feminen karakteristik özellikleri baskın olan bir kadın.

7.Menajer.

8. Yerel yarışma birincilikleri, Arnold Classic derece, IFBB pro kart. Uçak biletleri, vizeler, kalınacak oteller. İlaçları vs taşımak için doktor ve resmi kurum izinleri. veya gidilecek ülkede yeni torbacılar.

9. Yukarıdakilerin hepsini sağlayabilmek için; AZİM, ŞANS ve PARA ve ZAMAN.

Konuşması kolaydı değil mi? Bana göre yazması bile zordu.. Eksik varsa eklersiniz. Kolay gelsin şimdiden. :)

ArdaFit, Nanza, SoldiersOfGod ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. emqo33

emqo33 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    sen ne salak bi adamsin su yaziya bak elli kere kol calisip bi haftada kol yapmis.gerizekali seni

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş