Moralim çok bozuk

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve totti1010 tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. totti1010

totti1010 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    1 aydır BB yapıyorum. Beslenme, dinlenme, antrenman olsun istikrarımı hiç bozmadım ama artık tükenme noktasına geldim. Nedeni ise mevcut durumdaki vücudum. 1 ayda ölçü alamadığım için bunları düşündüğümü zannetmeyin.
    Boy 170 cm, Omuz 100 cm, göğüs 86 cm, kollar 25 cm, bilek 15. Yaşım 21 ama vücudum 16 yaşındaki bir çocuğun vücudundan farksız. Kemik yapım berbat.

http://i.hizliresim.com/EQbN4v.jpg
    http://i.hizliresim.com/WW4a5E.jpg

Vücut bu. Bu kemik yapısına kas eklesem ne olur eklemesem ne olur? Kemik gelişimi durdu zaten. Bu kemikler varken asla oturaklı bir vücuda sahip olamayacağımı düşünüyorum. Omuzlarım asla 120 olamayacak ve ya göğsüm asla 100 olamayacak. Bu düşünceler varken ağırlıkların altında eziliyorum. Yanlış mı düşünüyorum yoksa haklı olduğum taraflar var mı?

2. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Hiç istikrarı bozmadan bu spora devam et 7-8 ay sonraya hiçbir sorunun kalmaz rahat ol. Ama çok çalışman lazım.

Tek Kural
    Mağara adamı gibi ye,Hayvan gibi çalış,Bebek gibi uyu.

3. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    21 yaşında oldugun için vucut kemik gelişimi boy gelişimi vsvs durdurur.
    daha başlayalı 1 ay olmuş eğer sen 1. aydan böyle yapacaksan hic başlama bence. pes etmiş durumdasın şuan.
    Ama bu spor için boyun gayet iyi hemen toplarsın vucudu sadece beslenmene dikkat et ve hayvan gibi ye. şeker tuz hamur deigl tabikide.

Yaver27 bunu beğendi.
  4. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Sayılara fazla takılma , beslenme ve idman hakkında soru sormaktan çok okumaya başla aynı şeyler gib görünecek ama sen yazılan yazıları oku zaman ayır. Bu 2 başlığın mantığını kavrarsan bundan 6 ay sonra o işe yaramaz dediğin kemik vücut dikleşicek tamamen sana bağlı olarak kas kütlesi kazanmıs olucak. Bir dipnot daha salonda göreceğin kaslı gençler var ya hıh bir kaçı dışında hepsi 1 seneden uzun süredir idman yapmıştır unutma acele etme.

plajyolu.41 bunu beğendi.
  5. totti1010

totti1010 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Omuzlari, kolları bir sekilde hallettik diyelim. Bu kaburgalar ne olacak. Cok darlar.

Bu saat oldu. Coktan yatmam gerekirdi hala uyuyamadım. Tükenmişlik sendromuna girdim galiba.

6. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten bu sporu yaptıkça genişler kaburgalar rahat ol sen

Sayfayı Paylaş