Moral 0 nasıl bir hayat

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Stronger tarafından 19 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Stronger

Stronger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Birinin ayağına sıktık mahkemeye gelmezsen 873tl mi ne idi gittik mahkeme 1000tl dedi arkadaş :):)

2. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    stronger aynı sorun bende de var bende lise hazırlıktayım yani yaşıt sayılırız, bizim sınıfta 3 tane 3ü de büyükten küçüğe :) kendini en büyük yapan sadece boyu var işte ne demişler Allah boy vermiş gerisini... 2. si bu 1. den korkar 3. sü 2ve 1 den tırsar abi der :) bu 3 üne de fena kıl oluyorum ha delip birşey demediler bu güne kadar ama sınıfta kravatı tam kapalı olan gömleği sonuna kadar ilikli olan tek benim ha böyle olunca tabiri caizse 2 tokatlık adamlar bile efeleniyor anlayacağın okulda fazla takma kafana sana sataşıyorlar mı git müdür yardımcısına anlat derdini bakalım ne oluyor, Allah sabır versin sen okuluna bak itle kopukla dalaşma o sözde boksçu kickboksçu ya git de ki size salonda önüne geleni döv mü diyor hocanız de :)

3. Stronger

Stronger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Bizim okulda çevrede sorun var.Hapçı alkolik tinerci balici her çeşit mevcut

4. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Kaşınanı kaşıycaksın.Bu tiplere dersini vermezsen seni başkasını herkezi ezmeye çalışırlar.

5. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    kickboksa git derim gidebilirsen...aksi takdirde hiç takma...

Son düzenleme: 26 Kasım 2010
  6. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Bu kavga işinde boksmuş, kickboxmuş, muay thaiymiş, karatesiymiş, aikidosuymuş hiç önemi yok. Kavga etmeyi seven bi insan değilimdir ama mizacın ve sporum gereği öyle sanılıyorum. Eğer bi sorun varsa akıl mantık süzgecimden geçiririm, kavgaya girmem gerekiyorsa yolda giderken gebereceğimi bileyim yine giderim ama aklıma mantığımı uymuyorsa o kavgaya girmem. Ve bi kavgaya girmeye karar verdiysem asla kaybeden taraf olmam. Gireceğiniz kavgayı iyi düşünün. Hayatınızı basit şeyler için tehlikeye atmayın.

7. boragokcan

boragokcan Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muahsebe
    Yer:
    istanbul
    Yaşını oturunca geçer gider hepsi boş işler en büyük kabadayılık efendiliktir memleket it kopuk dolu döv döv bitmez el el üstündür grup gelirler ortaya alırlar tabanca bıçakda fayda etmez bizim mahallede adamcagızın elinden tabancasını alıp öldürüp çöpe attılar tüm mahalle izledi spor ruhunu terbiye etmek disiplin etmekdir kavga dövüş için spora gidenlerden nefret ediyorum ben spora başladıktan sonra yollarda trafikte evde daha sakinim

Sayfayı Paylaş