Milli Takim Seçmeleri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kerwan tarafından 13 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    en son boyun fıtıgı baslangıcı oldugu ve hatta arka kol ve kanatta erıme olustugunu duymustum
    ama yınede antremanlara devam edıyordu

2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben Hakan Gümüş'ü geçmişten de biliyorum ama yarışma ortamında ayırt edemedim. Doluluğuna kalitesine diyecek tek kelime yok gerçekten ama uzaktan bakınca inanın anlaşılmıyor çünkü overallde diğer sporcularda uzaktan iyi göründüğünden Hakan Gümüş böyle bir durumda ufak kalıyor çünkü ondan büyük 5 sıklet daha var yanında.

Federasyonun kararlarını ise ilk duyduğum günden beri tek şekilde yorumladım; " Yap, ama yakalanma, yapana değil yakalanan ceza veririm " Ama inanmak istemedim buna çünkü ben uluslararası yarışmalardan vazgeçilmesi pahasına dopinge karşı biriyim işin aslı, ya çok profesyonel kullanacaksın ya da hiç bulaşmayacaksın.

Bu konuda bir başlık açacaktım aslında ama bir makale yazmaya karar verdim. Makalenin ana hatlarını 2 gece önce bitirdim. Bu makaleyi de daha sonra Türkiye çapında 40-60 bin tirajı olan bir gazeteye (Yeniçağ) yollayacağım, inşallah yayınlanır. Bodyforumtr beni yazar edecek bu gidişle :)

Hayatımda ilk defa bir gazeteye yazı yollayacağım.

Sanırım Overall konusundaki "ilk tespitlerimde" yanılmışım ama bu diğer tespitlerimi de çürütmüyor.

Bu arada arkadaşlar seneye forumca gelecek olanlar organize olalım, forumda böyle başlıklar açıldı ama sonu ne oldu belli değil. Gidenler bilir diğer sitelerin orada reklamları, standları bile vardı. Fotoğrafçıları falan vardı. Şahsen o sitelerden overallde :) geri değil ileriyiz diye düşünüyorum. Ha sonuçta aynı amaçlara hizmet eden siteler rakip değil kardeştir ama tatlı bir rekabet olmalı.

musclefan, NİKE, nika ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    +100'de Timuçin Canel bence gayet iyiydi, kütlesiyle boyuyla posuyla doluluğu definasyonu ve parçalanmasıyla.

O girmeyecekte kim girecekmiş +100'de ? Öğrenmek isterim.

Zaten büyük sıkletlerde sporcu kıtlığı var olanı da almazlarsa ne olacak ?

Alınmamasının sebebi neymiş?

4. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    forumlarda herkes tımucın caneli konusuyor.kendıde bır kac yazı yazıp sıtem etmıs.haklıda bence resımlerıne baktım bayagı ıyıydı.sonra federasyon baskanı cagırmıs galıba dun yanına konusmuslar ısı tatlıya baglamıslar..seneye insallah demısler .kımse bu yonetımden memnun degıl.bıldıgım bu .

dopıng konusuna gelınce yurtdısında bu yarısmalara gırmeden bır sene evvel baslanıyor.en agır, uzun surede vucuttan cıkan steroıdler bastan vuruluyor.onların etkısı gecene kadar bır sene ıcınde peryodık olarak kısa sureler içinde kandan cıkanlar takıp edılıyor.nerdeyse adamlar bır sene boyunca kur yapıp yarısa gelıyorlar ve testlerınde cıkmıyor.neden cunku adamların doktorları var yardımcı olanlar kurlerı duzenleyenler doktor, butun bılgıye profesyonel derecede hakım.

bız daha bu konuya cok gerıden bakıyoruz.ulkemızde muthıs fızıklı ınsanlar yokmu var.ama spor saglıgı konusunda cok gerıdeyız.bu konuya profesyonel anlamda hakım bır doktor turkıyede bılmıyorum veya ben duymadım.amerıkada yasayan bır arkadasım ronnıe colemanın son olımpıa oldugu sene doktoruna yuzbındolar odedıgını soylemıstı.kurlerını duzenleyen doktoruna
    bence devletın spor konusuna bayagı bır egılmesı lazım.son olımpıyatlardakı halımız ıcler acısı.koca turk mılletıne bu dereceler yakısmıyor ata sporumuzda bıle yerlere serıldık.cunku temelden egıtım ,spor egıtımı alamıyoruz.
    onun icin gencler sokaklarda her turlu pıslıge bulasıyor.haptı esrardı sokaklar kol gezıyor.bılınclı bır spor polıtıkasıyla bunların onune devletımız gecebılır.spor yapan ınsan ,amacı olan ınsan pıslıge bulasırmı.olimpıyatlardada avrupadada basarılı oluruz cunku bu ulke genc ınsan dolu..
    bunu yapması gereken devlet , ama bu hızmet nerde..bız goremedık ınsallah evlatlarımız bunu gorebılır.

saygılar dılerım

rabesantrata, Karasan, ozzers ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. BrAwNy_OnUr

BrAwNy_OnUr Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    okuyorum
    Yer:
    istanbul/fatih
    bilseydm katılmaya çalışırdım ama almazlardım yaşım kück bide göğüs kaslarımdan eksiğim var :( nasl çalışmalıyım??

6. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    nike; milletin spordan anladığı tek şey futbol maalesef.devletin de elinden tuttuğu şeyler; çok yararlı kur'an kursları, adım başı cami inşaatları.nerde okul inşa etmek,nerde spor tesisi inşa etmek,futbol harici sportif faaliyetleri desteklemek...keşke tam tersi olsaydı.

fehmican ve guardbody bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş