Mide sorunu ?? [ mide bölgesindeki yağı yakma ]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cazablanka tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cazablanka

cazablanka Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    şimdi arkadaşlar öncelikle herkese merhaba

benim sorunum midenin üst kısmı değil üst kısmın hatları belli ama alt tarafı rezalet bıngıl bıngıl yağ oynuyo hani oynu dediğim okadar çok belli bile değil ama deri biraz bana kalın geliyo 1 veya 1 buçuk parmak kadar kalın ve onu eritemiyorum =/

programımda mide hareketlerini yazayım

20 dk koşu bandı

50*yapabilldiğim kadar crounch
    50* yapabildiğim kadar roman chark

ama hala duruyo =) evdede yapabileceğim herhangi birşey var mıdır acep bunu çok merak ediyorum =)

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara

zayıflamaktan baska caren yok ne yazıkkı zayıflayınca göbekten gitmiyor kolların bacakların her yerin zayıflıyor yag oranını düsürmen lazım ve alt karınada önem vermelisin
    ve 50 crunch tek seferde 50 kere cekmek yerine 3x 30-40 yapmayı dene dah faydalı olur

3. cazablanka

cazablanka Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    3x30-40 demişsinde oda az değil mi ya =/ benim toplam mekik hareketleri 600'ü geçiyor günlük :S ama hala ayva göbeğim duruyor :D

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara

1000 mekik hareketleri yapsan bile sadece gene degişen fazla bişey olmaz hep ayva göbeginin altında kalır ve kolay kolay cıkcak bişey degil ve ayrıca karnını dinlendirmiyosun dediklerine göre boyle devam edersen kasların yorgunluktan ölür ve dogru protein alamıyorsan o zaman asıl ayvayı yersin :)

5. vgsever

vgsever Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar aynı sorun bende de var.Bende böyle bir başlık açacaktım ama bu başlığı görünce buraya yazayım ve önerilerinizi bekliyorum.Şu an çalışmlarımda 12. aya girdim genel durumumda iyi gelişme var daha hiç protein veya karbonhidrat tozları kullanmadım yağ yakıcı kullanmadım daah dogrusu dışardan ek bir takviye almadım.Beslememde is şeker tuz yağ ekmek gazlı içecek çikolata tamamen kaldırdım hiç kulanmıyorum.Birgün cardio birgün ağırlık çlışıyorum cardioda 5 km koşu yapıyorum.Yağ oranım iyice azaldı bunuda şurdan anlıyorum belim inceldi ama kilom arttı.ancak sorunuma gelirsek yağ oranım ne kadar azalsada karın kaslarımın üst tarafındaki kaslar çok iri ve net gözüküyor ortakiler biraz daha az ancak alt karın kaslarında ise hiç gzükme yok hatta göbek deliğinden aşağı kısımlarda biraz daha yağ var bunları yakmak için neler yapmam lazım?Ayrıca protein tozu kullanmaya başlayayım mı? ve yağ yakıcı kullanm vaktim geldi mi? teşekkürler.

6. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara

yag yakıcı kullanabilirsin tabi cardioyu daha düzenli bir bicimde yapmak sartıyla ayrıca ip atlayabilirsin yag yakımı konusunda bence cok faydalı hemen hemen cogu kas gruplarını calıstırıyor diyebilirimne kadar zayıflarsam o kadar kaslar iri gözüküyor net gözükecek tabikide ama dahada irilesmez aksine daha kucuk durur karın kaslarının ustunde yag tabakası oldugundan ırı gıbı durdurur protein tozu alabilirsin karın kaslarını daha irileştirecektir.ayrıca adonis kası zayıflayınca cıkar yag oranını düsürmen lazım

vgsever bunu beğendi.
  7. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    zaten genel bodycilerin sorunu senin sordugun . karın kaslarındaki ilk üstteki 4 pack çıkarması kolaydır ama 6 ve 8 . pack leri çıkarmak çok sağlam antreman ve beslenme ister . ters mekik yanlara doğru veya ağırlık la mekik çekmeyi dene . abdominal'e ağırlık vermen gerekiyor . vücudunu görmediğimden supplement konusunda bişey diyemiyicem

vgsever bunu beğendi.
  8. vgsever

vgsever Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler.Birkaç sorum daha olacak.Yağ yakıcılar ile ilgili bilgileri iligili kısımdan okudum ve araştırdım ancak orda yazan arkadaşlar profesyonel arkadaşlar ve benim gibi yeni başlayan biri için anlamak zor oluyor.Okumlarımda yağ yakıcılarla ilgili bilgiler edindim ama uygulamadıgım için daha önce biraz kullanmakta kararsız kalıyorum.Bana önereceğiniz bir yağ yakıcı markası var mı? ve nerlerden temin edebilirim?Ayrıca kullanımı hakkında da biraz bilgi verrirseniz sevinirim?

9. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    forumda ayrıntılarıyla mevcut :)thums:

Sayfayı Paylaş