Merhabalar Forumda Yeniyim Sorumlarım Var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve XeenCasper tarafından 18 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. XeenCasper

XeenCasper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar herkese merhabalar , forumda yeniyim adım göksel.Öncelikle 24 yaşındayım oldukca zayıf birisiyim normalde iştahı iyi olan birisiyim ama sigara içtiğim için iştahım kapanıyor daha yeni nişanlandım ve bukadar zayıf olmak istemiyorum giydiğim ettiğim yakışsın istiyorum diyerek sigarayı bırakarak spor yapmaya başladım ama spor salonuna gitmiyorum evde spor yapıyorum amacım cok gelişmek değil normal spor yapmayan bir insana göre giydiğim ettiğim yakışsın istiyorum üzerime otursun istiyorum.Her gece evde ufak çaplı spor yapıyorum gainer aldım onu kullanıyorum bir yandan sütle beraber mixerde finger biskuvi cicibebe yapıyorum tüketiyorum pekmez bal çok tüketmeye başladım 28 gündür sigara içmiyorum çok şükür bu zayıflıktan bıktığım için seni kafamda bitireceğim dedim ve bitirdim bıraktığımdan beri okadar çok iştahım açıldı ki her konuda sağlığıma kavuştum 28 gündür ilk 1 haftası ısınma yaptım onu saymassak 3 haftadır evde spor yapıyorum kendimde gelişimi inanın görmeye başladım sizinde kilo alabilmem için bu yaptıklarımdan başka onerılerınız olurmu acaba yada yaptıklarım doğrumudur siz bilgili insanlar bana akıl ve tecrübelerini paylaşırsa sevinirim iyi forumlar. 65 kiloydum mayıs 1 de tartılmayı düşünüyorum sigarayı bırakalı spor yapmaya başlayalı ozaman 1 buçuk ay falan olmuş olacak bakalım tartıda nasıl bir değişiklik olacak.

Sayfayı Paylaş