Merhaba

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetbd tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ahmetbd

ahmetbd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba iyi forumlar :)

Bundan 5 ay önce bugün hiç tartılmayan biri olarak halamlarda gizlice tartıldım utanırdım tartılmaktan :) kiloma baktığımda 135 i gördüm ben 17 yaşındayım ve 18e giricem bu ay boyum 180 ogün bi karar aldım diet için :D protein dietine başladım adı dukan dieti sınırsız yeme içme iyiydi ancak protein ilk zamanlar yadırgadım sonra alıştım :D ve okullar kapanır kapanmaz BB salonuna yazıldım ve tartıldım orada 115 kg idim 20 kg vermiştim sporsuz :D öyle böyle derken şuan 3.5 ay oldu diet yapmadım 112 kg yim 108 leri gördüm ramazanda kg aldım ben ygs ye hazırlanıyorum yazın tabi sitres yoktu ancak fena sitres var şimdi yemek yiyesi geliyor insanın tatlı falan istiyor canı ama engel olmaya çalışıyorum kendime :D

Evet büyüklerim tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum :)
    bana göre bi yağ yakım diet programı bana göre derken zamandan yana az sıkıntım var diyorum spora ara verip sadece dietmi yoksa sadece ağırlık çalışmadan mekik koşu yaparak zayıflayıp yaza doğru 90 lara düşüp vg ye başlasam diyorum vücdum zaten topladı kendini sarkma falan yok vücudumda 48 bedenden 38 bedene düştüm mutluyum yani :D bunları yazarkende tamamen doğaçlama yazdım :D ben şimdi yağ yakıcı destekli koşu mekik programı+diet mi yapmalıyım yoksa ağırlıkmı çalışmalıyım ? Herkese iyi forumlar :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Dogru beslenme programı +cardio +agırlık .Bol bol forumu oku.

Sayfayı Paylaş