Merhaba yeni başladım vücudum ve düşünceleriniz [Resimli]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CrXe tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    CrXe bunu beğendi.
  2. numb15

numb15 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sana bir öneri verim mi ?Yaşın 17 hiç bşalama 21 yaşından sonra başla derim çünkü vücudun otursun bir kilon boyun vs şimdi bu yaşda başlarsan ilerde baady bıraktığın zaman çok yağ yaparsın bide fitnesslerde vücut geliştirmek kasların enine gelişmesini sağlar mesela ben basketbol oynuyorum kaslarım uzunlamasına gelişiyor sadece şınav barfix mekik bence bir spor dalıyla uğraşsan iyi olur bak vücut yapacam vs diyorsan sana kesinlikle ve kesinlikle boks u öneririm benim kemiklerim kalın değil eğer biraz kalın olsa vilademir kiltsko gibi olabilirdim bence boksda güzel spor öyle denesene bir?Benimki sadece bir öneri ama mesela ben basketbola gönül verdim sonuna kadarda gideceğim aklına yatarsa boks çok güzel gider sana 1.90 olur boyun bide kilyouda güzel alırsan tamamdır

CrXe bunu beğendi.
  3. CrXe

CrXe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım tam olarak 17 syılmaz 2 ay sonra 18 olacağım. ayrıca ben lisanslı batminton oyuncusuyum :D box falan olmaz şimdi :D önerilerin için teşekkürler. zaten benim öyle ahım şahım bi vücut yapma isteğim yok. kiloalmak ve aldığım kilonun vücuduma güel bi şekilde dağılmasını istiyorum. günlük antremanlarım hep var yani brakçak gibi değilim

4. PeRTH

PeRTH Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Nereden çıkardın ki bunu şimdi . Bodyi bıraktığında yağ yapacağını falan . Sonuçta bırakınca yediği yemeğe bağlı bodye giderken 6 öğün yiyorsa bıraknca 4 öğün falan yemeliki kalori eşitlensin .

Sayfayı Paylaş