Merhaba yaş 32 boy 1,86 kilo 82 ama göbek basket topu gibi oldu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve deejayhuLe tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deejayhuLe

deejayhuLe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba değerli arkadaşlarım kilolu bir insan değilim bende anlamadım herşey altı ay önce yavaş yavaş göbeğimin çıkması ile başladı öncesinde dümdüz bir karnım vardı. ama son 2 ayda hele iyice fırladı işte size resimleri bana yardımcı olurmusunuz nasıl bir yol izlemem lazım. bu arada alkolü hayatımdan tamamen çıkardım sigara kullanmıyorum.
    1aydır alkol almıyorum.

bu da diğer açıdan

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bu alkol göbeği değil, memur göbeği. iş, masa başı mı hocam ?

3. deejayhuLe

deejayhuLe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    eheheheh sen kravatı gördün memur yaptın bizi hemen hemen masa başı sayılır ama ben haziran 27 dan beri çalışmadım kasım başında iş başı yaptım. Mağazacıyız biz haliyle müşteri yokken oturuyoruz. ama o evde olduğum süre içersinde alkolü fazla tükektim geneliklede bira içtim. nasıl eski halime gelirim.

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    şu yüzden sordum :) ben kamuda çalışırken çok hareketli idim, bütün gün koştururdum. namussuz müdürüm beni aldı masabaşına vermişti tüm itirazlarıma rağmen, 3 ayda 10 kilo almıştım. :)
    neyse ben işin muhabbet boyutundayım, geri kalanını uzman arkadaşlara bırakayım :)

5. deejayhuLe

deejayhuLe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar yardımcı olacak yok mu ?

6. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Sen baştan hata yapmışsın bira yerine rakı içmiş olsaydın böyle bir göbeğe sahip olmazdın az içelim öz içelim :)

Soruna gelicek olursak sende yağ genetiken direk göbeğe gidiyor bende mesela bacaktan fazla alırım yağ aldığımda belim incedir . Sendede tam tersi yapıcağın şey beslenmeni oturtmak protein ağırlıklı beslen bol bol su iç fazla birşey canın istemez hatta iştede al büyük bir şişe yanına iç arada . Mağazadaysan zaten harketlisindir beslenmeni düzene sokarsan rahat kilo verirsin .

Sayfayı Paylaş