Merhaba beyler bi yardımcı olur musunuz ??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Denizder tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Denizder

Denizder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 162 boyunda 46/7 kiloyum. bayanlarda ki hafif kaslardan yapmak istiyorum ama bi türlü olmuyor. Yarım yarım gidip Bıraktığım fitness salonlarında da evde kendi Yaptığım gibi karın hareketleri çalıştım olmuyor. Yağlı bir vücudum yok. Ama alt karında hafif bi Göbek var sanki ve çalışsamda hiç gitmiyor ne yapmam lazım bir yağ yakıcı kullanmalımıyım acaba düz ve sert bir karın için?? Ve nasıl çalışmalıyım

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Şimdiye kadar ne kadar çalıştınız bilmiyorum ama 4-5 ay boyunca düzenli olarak yapılan her antrenman sonuç vermeye başlar. Çok sabırlı değilseniz, yağ yakıcı dahi kullansanız sonuç alamazsınız. Tabi beslenme düzeniniz de çok sağlıklı olmalı. Karın kaslarına giden yolun yarısından fazlası mutfaktan geçer. Sağlıksız tüm yağları hayatınızdan çıkarmalısınız.

3. okkali072

okkali072 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle şunu söylemem gerekir kii azim olmadan bu iş olmaz.Heleki sen karın kaslarından bahsediyorsun vücutta en son belli olan yer.ne kadar karın çalışırsan çalış eğer vücudundaki yağ oranı %10 civarında olması lazım karın kası için,ayriyeten şunuda söylemek isterimki bu yağ yakıcılar tamamen bir külvet benim sana tavsiyem azimli olman ve yağ oranını düşürmen.yağ keserek bu iş olmaz yağ yiyerek yağ yakarsın bunu unutma hayatından sadece zeytinyağı olsun ve şekeri tamamen hayatından sil.

4. Denizder

Denizder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani dansla uğraşıyordum 10 sene boyunca fitness da Yaptım ara ara evde düzenli diyebilirmiyim bilmiyorum ama bazen 3-4 ara vererek karın kası için çalışıyorum Yağlı pek birşey yemiyorum ama düzensiz beslenmek mi denir bilemiyorum midem de problem olduğu için çok düzgün yemek yiyemiyorum sma protein ve sebze Ağırlıklı besleniyorum :((
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ocak 2015 ---
    üst karın kaslarım var sıkınca falan belli oluyor zaten yağ oranın 12 gibi birşeydi en son Zeytinyağı kullanıyorum her yemekte salatalarda şekerde biraz problrmliyim kahve içtiğim için 1 şeker Gündü 6 şeker ve üstü kullanıyormdur

5. okkali072

okkali072 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alt karın hareketlerine yoğunluk ver ve kahveyide şekersiz içmeye bak 12 yağ oranı fena değil 11 12 bu civardada belli olur bu arada beyaz undanda uzak dur

6. Denizder

Denizder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hangi hareketi yaparsam yapayım üst karın çalışıyormuş gibi geliyor hep orda bir acı hissediyorum birde yanlarda alt karını hiç hissetmiyorum varmıştır önereceğiniz hareket

7. okkali072

okkali072 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

--- Mesaj birleştirildi, 26 Ocak 2015 ---
    alt karını hissetmek zordur zaten biyolojik olarak en son belli olan kısımlarıdır alt karın üstten oluşmaya başlar en son alt karın

8. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu hareketler de başarılı

9. Denizder

Denizder Üye

Beğenileri: