Mekik Aleti..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tarık_32 tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tarık_32

Tarık_32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mekik aleti almak istiyorum kullanımı kolay basit ve bir o kadar faydalı birşey olsun istiyorum biraz araştırdım ucuz ve kullanışlı "Ab Rocket Twister ART " buldum sağ sol hareketleride yapılıyor, bu ürünü kullananız varmı detaylı olarak bilgilendirebilirmisiniz.

halter ve Dumbell setlerim var, kullanımı için multi fonksiyonel bir sehpa araştırdım sitenizdeki ürünede baltım fakat onun üzerine 40 tl daha ekleyerek bu sehpayı çok ucuza buldum "Delta Ağırlık Sehpası DS 8500" bu ürün Decline Bench Press, Incline Bench Press, Bench Press, Leg Extension, Leg Curl, Arm Curl, Butterfly hareketlerine uyum sağlıyor, bu sehpa hakkında kullanan edinen veya yrum yapmak isteyen varsa bana çok yardımı dokunur, değerli bilgilerinizi esirgemeyiniz.

Resimleri paylaşıyorum;

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yanlış anlama ama benim görüşüm mekik için aleti gereksiz buluyorum ne gerek varki ona harcıyıcağın paraya daha işe yarar şeylerle değerlendirebilirsin barfiks gibi mesela

Tarık_32 bunu beğendi.
  3. Tarık_32

Tarık_32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim değerli cevaplarınız için, fakat bir sorum daha olacaktı kafama takılan, piyasada Altis Çalışma İstasyonu HG 200 var ve bu üründe bench press yapılır yazıyor da bu ürünle bu hareketi nasıl yapacağız ben bunu anlamadım bana yardımcı olurmusunuz.

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Tarık_32 bunu beğendi.
  5. Tarık_32

Tarık_32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok teşekkür ederim bende deltanın 59 kg olan halter seti mevcut, koltuğunun yatmadığı yazıyor ki çalışma istasyonunun yatmaz zaten, benim halter barı buna olmuyor anladığım kadarıyla.

6. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    yok olmaz bende evde çalışıyorum alıştım artık göğüs çalışırken yapıyoruz rotasyonlar önce güzel biryer hazırlıyorum sağlamda olucak tabi daha sonra dumbell ile basıyorum

Tarık_32 bunu beğendi.
  7. Tarık_32

Tarık_32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok teşekkür ederim o zaman sehpa şart oldu

8. Tarık_32

Tarık_32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu arada bende aşırı kıllanma mevcut sırtımda göğüs ve kolalrımda bacaklarımda vs. ciddi bir aşırı kıllanma var genetik babadan gelen, bu kas çalışmasını negatif yönde etkilermi, abimde buraya üye ona soruyorum fakat net bir cevap alamıyorum kasların büyümesinde bir yavaşlama olurmu enerjiyi kıllar çeker diyorlarda.

9. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kılın kasla bir ilgisi yoktur . Görüldüğü üzere vücut geliştirmeciler kıllarını aldırır bunun nedeni tamamen estetik bir görüntü kazandırmak için . Şimdi diceksin futbolcularda bacak kıllarını aldırıyor onuda açıklıyım
    Ani bir sakatlıkta maç anında tedavi edilirken kıllardan dolayı tedavi süreci uzun sürüyor ve zorlaşıyor . Bu yüzden bacaktaki kıllarını aldırıyorlar bakıldığında genelde zaten Türk futbolcuların üst vücudunda kıl vardır Arda Turan , Selçuk İnan vs.

10. Tarık_32

Tarık_32 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim bilgilendirme için kasla bir ilgisi yok anladığım kadarıyla, peki bu kılları aldırmam için hangi yöntemi önerirsiniz.

11. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    orasını pek bilemem çünkü aldırmadım hiç makasla karındakini kısalttığım oldu bu konuda bir tecrübem yok .

12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bir halta yaramıyor bu alet, hiç bulaşma

Sayfayı Paylaş