Maraton Bisikleti ile Kilo Verilirmi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gangrel tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gangrel

Gangrel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben günde 3x15dakika Sabah Öğlen Akşam bisiklet kullanıyorum.Birde Herbalife adında tok tutucu ve kilo verdirici bir ilaç içiyorum sabah akşam öğün yerine geçiyor öğlenleri ise salatalar ve az kalorili yicekler tüketiyorum böyle yaparak kilo verebilirmiyim sizce.2 ay fitneesa gitmiştim 92 kiloydum 86 ya düştüm.Okul yüzünden bırakmak zorunda kaldım evde çalışarak fazla kilolarımı atıp idael kiloya ulaştıktan sonra fitneesa başlamak istiyorum sizce doğrumu yapıyorum ?

2. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yediğinden fazlasını yakarsan kilo verirsin. Ona göre aldığın kaloriye ve yaktığın kaloriye göre hesabını yap sen. Forumda çeşitli aktivitelerin ne kadar sürede ne kadar kalori yaktığını araştırıp öğrenebilirsin. Yiyecekler için de kalori cetvelleri mevcut.

3. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah yarım saat aç karnına aksamda yarım Saat yapsan idealdir bence.Herbalife ada pek guvenme derim. Kolay gelsin.

4. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kilo alıp vermek bu kadar basit bir mantıkla işlemiyor(Harcadığın kaloriden az yersen zayıflarsın).Eğer uygun yöntemler uygulanmazsa kilo verimi aşamasında vücuttan giden kilonun 3/2 si yağsız vücut kitlesinden olur.Eğer sporu bırakmaz yürüyüs vs.Sağlıklı(dengeli) bir diyet yaparsan sorun yok.Ama düşük kalorili bir diyet yapar.spor yapmazsan veya dengeli beslenmezsen sağlıklı kilo verimi olmaz.Fitness,vücut zayıflarken şekil vermek,fit olmak için yapılır.Yani elindeki seçeneklerden en iyisi,ama illa yapman gerekmez.Sağlıklı zayıflıyanlar illa fitness mı yapıyor?hyr.Ama yaparsan daha iyi olur orası ayrı.Bir tavsiye daha çakal yöntemler kullanma.Öğle yemeğini akşam yemeğini kahvaltıyı adam gibi yap.İlaç milaç kullanma.Ayda 3 kilo vermişsin bu arada gayet iyi güzel.Hızlı bir kilo verimi değil sağlıklı gibi duruyor.Ama şu ilaç meselesinede çözüm bul.

Son düzenleme: 9 Aralık 2009
  5. Gangrel

Gangrel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ya açıkcası kilo vermek ile birçok araştırma yaptım sonuç alamadım.İşin aslı ne yiyiceğimi bilmiyorum.yani hangi yiyecek kilo yapar ne yemeyliyim ne kadar ve nasıl olucağını bilmiyorum.Sitede biraz dolaştım ama istediğim cevabı alamadım.İnternetlerde dolaşan diyet listelerinede güvenmiyorum açıkcası.

Sayfayı Paylaş