Mandalinata

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler haribo ve üzüm suyu yok yakın yerlerde bizim burda jelibonlar var ama markası haribo olmadığı için denemedim üzüm suyuda bulamadım hiçbir yerde bimlerde bile yok burda ant. sonrası içecek olarak uludağ mandalinata tüketebilirmiyiz 1 su bardağı civarı bu karşılar mı şeker ihtiyacımızı 1 bardak içtim denemelik biraz önce dikkatimi çekti aldım bakkaldan tadı çok güzel ve üstünde gazsız içecek yazıyor değerlerinde de sadece 3 değer verilmiş 0 protein 0 yağ 10 gr karbonhidrat şeklinde şekeri belirtilmemiş sizce bu iyi bir ant. sonrası içecek olabilir mi ?

nette bakındım tek şu bilgiyi buldum
    Uludağ İçecek olarak "yenilikçilik" misyonumuzla gazsız meyveli içecek kategorisine kazandırdığımız Uludağ Mandalinata, içerdiği %10 mandalina suyuyla mandalina lezzetine tutkun olanlara eşsiz meyve lezzeti sunuyor.

2. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    10 gr carbo 10 gram seker iste nasil belirtilmemis xd

3. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bu tür ürünler genelde koruyucu katkı maddeleri, renklendiriciler vs. içerir. Vücuda ihtiyacı olan şekeri vereceğim derken, ihtiyacı olmayan ve sağlık açısından zararı olabilecek kimyasalları almak istemezsin öyle değil mi? İmkânın varken %100 üzüm suyu veya kurutulmuş üzüm stoklamanı öneririm.

ksk_advb bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş