manda yoğurdu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve onur04 tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Herkese merhaba,bugun buzdolabinda manda yogurdu buldum tadina baktim cok lezzetliydi.biraz araştirdim besin degeri de iyiymis ozellikle kalsiyum ve protein miktari olarak.kullanan varsa yorum yazabilirmi

2. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Hepsi hileli dostum..kayinpederim bunun satisini yapiyor..icinde eser miktarda manda sutu var.adam sutten kaymagi aliyor inek sutune biraz manda sutu bu kadar..bizzat fabrikasini kezdim adama satilmiyor artik musteri almiyor desekte bosver diyor dusunun artik....1kg 13tl verilmez..hakiki manda sutu bulup kendin yapiyorsan amennah...disarsa satilanlara guvenme..

3. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Markasi oba,belki bazi markalarin yogurdu kalitelidir..hepsi dedigin gibiyse lanet olsun her gıdada bir yamuk cikiyor.

4. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Hepsi oyle dostum..kayinpederim trakyaya dagitiyor hepsinide bilir..manda sutu yok piyasada yuzde yuz yapsa 1kg yogurt 100tl falan olurdu..sahtekarlik her yerde..sen inek yogurduna devam aralarindada ahim sahim protein farki yoktur 1 2 gr icin degmez..

FanDzeghi* bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş