MİGDE YUMUSAKLIĞI

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 6 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben suan dıyetteyım valla daha once dıkkat etmedıgım ıcın soruyorum bu soruyu migde yumusamıs hemde fazlasıyla sizce dahamı iyi oluyor yoksa sert olmasımı daha iyi

2. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım mide derken karın kaslarımı oluyo eyer iç organın miğde ise yumuşak olması normal az yemek yiyosun ve küçülme başlamıştır zaten ondandır bu senin için iyi kiloluysan sporla yapıyosun heralde dietini umarım seni zorlamıyodur kolay gelsin

3. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasları tabiki zaten iç organlarımın durumunu bilmem biraz zor olur :D yani önceden dikkat etmedigim için sordum bu soruyu suan alt mıgdem asırı derecede yumusak ama ayaktayken dumduz zaten rewsimlerim mevcut ama elledinmi ust mıgde degıl alt mıgdeyı ınanılmaz derecede yumusak suan hocam bunun cok iyi oldugunu soyledı ama ben genede size sormak ıstedım

4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ne kadar süredir çalışıyorsun eğer 1 yıldan az süredir yapıyorsan normal sayılır mekik çekerken alt karın kaslarının anca yüzde %30 u çalışır uzanarak bacakları yukarı doğru kaldırma hareketini yapmalısın

5. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tamam o zaman;) midende küçülme olmaktadır aynı zamanda iç organ yağların azalmoştır. biraz daha ağırlık verirsen karın hareketlerine düüzelir eskisinden daha iyi olur birazda kardio yaderim kolay gelsin

6. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir

Alt midenin "inanılmaz derecede yumuşak" olması çok mu iyi ?!?!...

Bana çok çok saçma geldi... :? :eek:

7. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    karın yumuşaklığı nedeni mide küçüklüğü de olabilir..
    midesi büyük bir insan olaraktan kilolu olduğum veya fit dönemlerimde bile mide kısmım her zaman sert ve bombeli olmuştur..
    bunun nedeni midemi az yemeye bir türlü alıştıramadağımdan dolayı hep büyük olmasıdır..
    oysa az karın şişirici ve sık yemek yediğim dönemlerde mide küçüldüğünden karna yaptığı baskı azalmakta ve eğer kaliteli mide kasları yoksa karın yumuşak durmaktadır..

(bu tamamen tecrübeme göre kendi fikrimdir.. doktor arkadaşların yorumları en doğru olandır)

8. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    3 yıldır bu sporu yapıyorum ve hayatımda ılkez dıyet yapıyorum bugune kadar devamlı hacim için yaglandım ve basarılı oldugumda gercek hacım kazandım ancak mıgdede aynı sekılde hacim kazandı :D ya hocamın demek ıstedıgı yumusamıssa yagları erıtmeye baslamıs ser yag erımesı zordur sen tavada yagı yumusamadan erıyebılırmı dedi???

Sayfayı Paylaş