müsait olan bakabilir mi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve allycan tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. allycan

allycan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İyi günler forum arkadaşlar,

Salon'a yazılalı 1 hafta oldu idmanlarımı pazartesi-salı-perşembe-cuma yapıyorum.Bundan 10 ay öncesine kadar 2 ay uğraşmıştım beslenmem yoktu 1 öğün işyerinde ne varsa yiyordum.Şimdi dediğim gibi 1 haftadır spora gidiyorum ve motivasyonum artmış durumda. Sabahları 1 yumurta ile başladım 3 buğday ekmek salatalık domates yarım yağlı peynir gibi şeyler yiyorum, öğiene doğru yanımda getirdiğim 1 kücük kap yarısı kayısı,fındık,badem getirip öğle yemeğine kadar yiyorum.Öğle yemeği'ni işyerinde yiyorum.Ve ne çıkarsa tüketiyorum...Öğleden sonra 4.5 gibi yanımda her aksam hazırladığım 1 büyük tavuk göğüsünü parçalayıp ve pirinç pilavıyla karıştırıp 20 cm büyüklüğünde kap'a doldurup antreman öncesi yarısını yiyorum.Antreman sonrasıda diğer yarısını yiyorum.

Sorum şudur, bu öğünler arasında alacağım başka besinler varmıdır? hafif olan.Ve en önemlisi protein tozuna başlamak istiyorum ve gelişimi gösteren en iyi tozlarıda sizler daha iyi bilirsiniz.

BOYUM 1.85 KG 64

Teşekkürler saygılarla...

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Toza felan hic bulasma bir faydasi olmaz,kilon cok az Kilo alman gerekir,mümkün oldugu Kadar bu sporu icra ederek yediklerini artir,ögünlerini artir,ve mümkünse bunu abur cuburla yapma,Kilo alman sart.

elite35, Kontrol35 ve allycan bunu beğendi.
  3. allycan

allycan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkurler

Bekci bunu beğendi.
  4. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah kahvaltına yulaf ezmesi eklemeni ve yediğin yumurtayı arttırmanı öneririm.Antrenman sonrası Lor peyniri ekleyebilirsin.Ve tabiki karbonhidrat.

5. statico

statico Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    bence antremandan önce ve sonra biraz daha fazla ye yemeğini pilavını falan arttır yada makarnada ye günde 150 200 gr civarı tavuk tüketsen yeterli . Ascomycetes inde dediği gibi yulaf ezmesi ekleyebilirsin kahvaltına hele bir kabın içine süt döküp 100 gr da yulaf yedinmi baya iyi olur yumurtanıda 2 yapsan daha iyi olur. yaklaşık 4 5 öğün yemeye çalış günde.

Sayfayı Paylaş