Lutfen Sustanon hakkinda yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Etoprak1921 tarafından 9 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Etoprak1921

Etoprak1921 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar iyi gunler ben 20 yasindayim vucut kutlemi arttirmak icin gecen hafta carsamba gunu sustanon 250 aldim ve igneyi yaptim 8 haftalik kür halinde kullanmak istiyorum ama ilk hafta ereksiyonda problem olusmaya basladi ereksiyon haline zor geciyorum yaninda birsey kullanmam mi gerekiyordu bunun icin yoksa herkeste ayni etkiyi mi gosteriyor lutfen acil yardim edin cok utaniyorum bu durumdan

2. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bu sabırsızlık nedendir. Üstelik steroid kullanıp da bu şikayetleri yapan çok iken. Bu konuda çok yazı varken. Herkesin kendi yolu farklı tamam steroid almakta özgürsünüz fakat bari prof bir destek alın. Yazık günah değil mi. Ne olursa olsun ne yorum alırsan al sağlığını riske atmaya değmez bir şekilde doktorlara başvur tıbbi destek al hormon dengeni vücudunun ne durumda olduğunu daha ne tepkiler verebileceğini kimse bilemez. Lütfen aklı selim davran ve iyi bir hastaneye yönel. Umarım sağlığın düzelir.

3. Etoprak1921

Etoprak1921 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklisiniz ama bunu cok kisi kullaniyor hatta testesteron hormonlari dusuk olan kisilerde bunun yaninda anti ostrojen kullansam ise yaramaz mi dersiniz?

4. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Çok kişinin kullanması bunu aklar mı? Aklamaz. Ben gidin iyi bir hastaneye ve uzman bir destek alın diyorum. Siz ise benden "bunu da kullanayım olur mu" diyorsunuz. Bir canlı bedeninden, insan bedeninden bahsediyoruz. Oyuncak mı bu? Vücudundaki tek hormonlar bunlar mı? Olayı iki hormona indirgeyip düz mantıkla iş mi yapılır? Çok kişi kullanıyor ama işin ehli olan var bir de kolayca sallama iş yapıp böyle yakınanlar var. Ben kendi kendime uyarım, kendi aklıma uyarım, kendime denek gibi davranırım dersen buyur devam et. Sonra geri dönüş olmayan noktalara gelme.

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Hiç bir yardım , destek almadan kullanıcak kadar professional misin ki , çok ciddi bir yan etki, ki daha kürü tamamlamamışsın bile tamamladıktan sonra artık bülbül etmiyor diye geziceksin ortalıkta

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Acilen tıbba yönelmeni öneririm, en doğru çözümü uzmanlar verir kimseyi dinleneme sağlığın için git doktora, çözümü neyse söylerler

7. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Forumda steroid konuları 'Doping ve Hormonlar Bölümü' dışında konuşulması yasaktır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş