low carb vejetaryen beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve flavourscornetto tarafından 19 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. flavourscornetto

flavourscornetto Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar karbonhidratın üzerimde yarattığı yorgunluk ve şişkinlik yüzünden low carb geçmek istiyorum yağ konusunda sıkıntı yok fakat et tavuk balık yemiyorum bunlar dışında nasıl dengeleyebilirim protein ve yağ oranını? yumurta süt ve süt ürünleri tüketiyorum low carb için bunlar yeterli mi bunlarla beraber bol bol kuruyemiş abansam etkili olur mu acaba? ayrıca fazla yağlanmadan kilo almak istiyorum low carb ne kadar etkili olur sizce nasıl bir beslenme öneririsiniz? bol proteinli baklagillere vs abanırsam karbonhidratı aşarım diye düşünüyorum.

Son düzenleme: 19 Nisan 2018
  2. Kenansrm

Kenansrm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ilk önce bende low carb yapıyorum sana önerilerim ve desteklemek açısından seni şunlar olucak
    süt kulanma low carbda nedeni şişkinlik ve deri kalınlıgı çünkü laktoz oldugunu için seni zorlaya bılır diyetinde
    et ve et ürünleri yiyemiyorsan lor peyniri yiyebilirsin ayrıca sebze olarak protein miktarı fazla olan şeyler ye mesela yeşilmercimek yiyebilirisin ve haftada bir carb depolarını doldurmak adına hem de metobolizmanı hızlandırmak için iyi olur.

Sayfayı Paylaş