low carb diyetimde düzenlemeler lazım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Eren topal tarafından 15 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Eren topal

Eren topal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    beyler yaşim 16 kilom 80 yağ oranım 25lerde 2-3 ay definisyonla yağ oranımı 10 15 arasına çekmek istiyorum. Low carb diyetini araştirdim iyi sonuclar alınabiliyomuş bende diyetimi kendim hazırladım fakat öğle arası ne yiyeceğimi bulamadım ve bi kaç düzenleme gerektiğinin farkındayım.antrenman programım haftada 1 gün sadece kardiyo 1 gün sadece ağırlık 2 gün ağırlık ve kardiyo şeklinde yani 4 gün kas kaybını az tutmam gerekiyor bu yüzden diyetime kafa yordum fakat öğğle arası ne yiyecegimi bi türlü bulamadım o yüzden size sormak istedim diyetimi düzenlememe yardımcı olursanız sevinirim Diyetim Fotoğraftaki gibi tesekkürler simdiden. :D

Ekli Dosyalar:

2. cem.81

cem.81 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bu gercekten cok sacma bi liste olmus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. cem.81

cem.81 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Diyetlerin kisinin damak zevkine gore duzenlenmesi gerekir ben sahsen su diyeti 1 gun uygulayamam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. christopher62

christopher62 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Sen low carbı yanlış anlaşmışsın dostum bu diyette karbonhidrat 0 low carb düşük karbonhidrat demek 0 demek değil :) , arkadaşın dediği gibi bunu uyguluman çok zor ve çabuk bunalırsın bir de bu kadar düşük karbonhidratla hızlı yaktığın yağ diyeti bıraktıktan sonra daha kötü bir şekilde vücuduna yerleşebilir.Daha düzgün bir liste hazırlamalısın bence.

Sayfayı Paylaş