Low Carb diyetim hakkında bir kaç sorum var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rastmus tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rastmus

rastmus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bugün 4. Günüm bitti. Amacım sadece yağ yakmak ve kasları korumak. 173 boyundayım 86 kiloyum.
    70gr yağ, 80 gr karbonhidrat ve 160gr protein tüketmeye çalışıyorum. Bunlar toplamda 1600 kaloriye yaklaşıyor. haftada iki gün kardiyo yapabiliyorum.
    Sorularım
    1. 70 gr yağı uygun miktarlarda sabah yumurtasının içinde veya pirinç lapasının içinde kullanabilirmiyim?
    2. Pirinci yağ ve tuz ile pilav yapsam lapadan farklı besin değerleri mi ortaya çıkar?
    3. Pirinçten pilav yapamazsam hiç değilse lapa yaparken içine tuz atsam birşey değişir mi?
    4. Sabah kahvaltısında 2 tam artı 3 yumurta beyazsını bazen bitiremiyorum bunu yine 70gr günlük yağ limitimi aşmayacak şekilde menemen yapsam nasıl olur?
    5. kahvaltıda yumurtayı azaltıp lor yesem ne olur ki?

2. rastmus

rastmus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
  3. xbress70

xbress70 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah 3 yumurta 100 gr Lorlu 1 yemek zeytinyağli omlet yiyebilirsin tuzsuz ..
    öğlen 200 gr tavuk 100 gr bulgur pilavı ayranla yiyebilirsin
    akşam 100 gr tavuk 100 gr bulgur 200 gr Süzme yogurt yiyebilirsin.
    Aksam 6 dan yemeği kesip sadece yeşil çay 20 gr ceviz yiyebilirsin günlük 1.2 ile 2 gr arası protein alman gerekiyor verilen kilonun kastan olmaması için ben 106 dan 90 a düştüm boyum 185 hedef 75 kilo da kas yapmak .yağ yakımina günlüğü tutuyorum faydası olur bir göz atıp yaptiklarimi uygulayabilirsin.

4. rastmus

rastmus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekür ederim. İnceleyeceğim

Sayfayı Paylaş