Low Carb Diet Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve mrzess tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Kaloriyi tamamlamak için zeytinyağı ile beraber su içebilirsin, (1 yemek kaşığı 120kcal) yada fıstık yiyebilirsiniz (100gr 2tl ve 600 kcal). Vaktiniz olmasa bile en azından gerekli enerjiyi böylelikle hızlıca alırsınız.

mrzess bunu beğendi.
  2. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ne yazık ki devam edemiyorum buradan.Diet verimli geçti diyebilirim.Bel ölçümü 85-86'dan 81'e çektim.Ancak haliyle ölçüden de kayıp yaşadım.Kol ölçüm 38 den 37 ye düştü.Daha da düşmek istemiyorum.Bundan sonra daha yüksek kalorili bir beslenme uygulayacağım.Tabiki yine dikkat ederek.Junk food gibi besinlerle değil.Herkese iyi forumlar.

3. Stronger8

Stronger8 Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Istanbul
    Yanlış anlamanı istemem fakat ilk sayfada attığın resimde kolların 38 gibi çıkmamış. O kütleyle cut'a girmene pek gerek yoktu aslında. Seneye kadar irileşip seneye cut'a girsen daha mantıklı olurdu. Çünkü 77 kiloyla girip adam akıllı bir tablo çıkarmak istersen 70lere düşmen lazım ki buda kollarını en az 2-3cm inceltir. Bunlar benim şahsi görüşlerim tabii. Yine de inşallah başarılı olursun yaptığın şeyde.

4. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tabiki saygı duyuyorum.Herkesin şahsi düşüncesidir.Fotografla alakalı bir sikinti olabilir.Burada birkaç hafta boyunca insanları kandırmak adına günlük tutmadım sonuçta.Neyse onu yazdım.Size de başarılar dilerim iyi sporlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. zfr1993

zfr1993 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar sabahları yumurta yerken kusacak gibi oluyom protein tozu içsem nasıl olur

Sayfayı Paylaş