low carb da ceat meal mı yoksa ceat day mi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Kenansrm tarafından 19 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kenansrm

Kenansrm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle yakşamlar forum sakinleri uzun zamandır araştırdıgım bir konu kafama takıldı ve bilgili kişilerden yardım almak istedım.
    Konuya şöyle konuya girmek istiyorum ben bir endomorfum ve definasyon kısmında bana en iyi gelen diyet programı low carb sisteminde bir diet ama sitelerde ve internet aleminde çoğunlukla 1 haftada 1 ceat day ile karbonhidart depolarınızı doldurunuz diyor (ve şeker-protein ve en önemlisi yüksek karbonhidrat) benim merak ettigim konu ise low carb diyetinde sizce ceat meal mı yoksa ceat day yapmak mı daha faydalı olucaktır. Benım düşüncem ceat meal tarzı ceat day yani kahvaltı ve öglen öğünü normal olarak yemek ama aksam yemegınde yuksek karb ve proteınlı yiyecekler tüketmek olarak her haftada bir cumartesi bacak antremanından sonra yapmak ve calori olarak sizce benım dedığim gibi ceat meal zamanı normal günlerde 1600 calori alıyorum ama ceat meal zamanı 2500-3000 vurduruyorum tüm günü bunun bir zararı olurmu.

.174
    -79 kilo
    yüzde 11 yağ oranındayım suan bilgili ve yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekürlerimi sunarım

Sayfayı Paylaş