Lipomasti diyet ve egzersizle geçer mi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve crossmatch tarafından 23 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. crossmatch

crossmatch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Boyum 1.80 kilo 92. 127 kg dan 9 ay gibi bir süre içinde 92'ye geldim. Halen diyet ve ağırlık antrenmanlarına devam ediyorum. 50 kg ile inc. Bench press, inc fly ve pullover hareketlerini çalışıyorum. Göğüs altı yağlarımda azalma var ama sanki hiç bitmeyecekmiş gibi bir izlenim oluşturuyor bende. Acaba artan ağırlık ve diyet ile bu illetten kurtulmak mümkün mü? 92 kiloda karın kaslarımı görebiliyorum ama bölgesel bel ve göğüs yağlarım var. Nasıl yorumlarsınız bu durumu? 1-2 sene uğraşacak sabrı görüyorum kendimde.

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    evet devam et ve diyetin protein ve sebze ağırlıklı olsun yağlardan kurtulmak için biraz kardiyo da yap koşu bisiklet uygundur yağ yakımı için

crossmatch bunu beğendi.
  3. crossmatch

crossmatch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Unutmuşum. Her gün 45-50 dk kardio da yapıyorum 120-130 arası nabızda kalarak. Hatta hafta sonları sabah aç karna. Teşekkürler tavsiyelerin için.

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    rica ederim

5. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Dostum bende de hemen hemen ayni problemler vardi 178 boya 90 kilo iken bile kollarim bacaklarim incecik gobegim 117 cm ve goguslerim gobegimin de onundeydi spora devam ettikce belim inceldi goguslerimdeki yag da azaldi ancak goguslerimde az bir miktar kaldi lakin suan yagli bir fizik yerine goguslerim iki kat daha gelismis gibiler ve fit duruyorlar bench preste ayni kiloya girdigimiz arkadaslar senin gogusler niye daha hacimli ki falan gibi muhabbetler donuyor genetik demekle yetiniyorum ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. crossmatch

crossmatch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben obeziteden geldiğim için alt kısımlardaki yağlar yüzünden ufaktan sarkmalar oluyor. Gerçi kardiyo sonrası terim soğuyunca o sarkma bile göze batmayacak kadar cilt büzüşüyor. Sanırım 1-2 sene kadar göğüsü hacimlendirmeye devam edicem. Çünkü sarkan yağı yakmak en zoru sanırım. Doldurmak gerekiyor boşluğu kaslarla. Göğüs antrenman programını nasıl uyguladın? Tavsiyen var mı?

7. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Yag oranini yuzde 10 11 seviyelerine cekebilirsen sanmiyorum o goguslerinin seni gene rahatsiz edicegini gevmezse ama tek care ameliyat sanirim 1 bucuk sene falan ugras baktin yok ameliyat olursun ozaman

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. meraklışirin

meraklışirin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam söylediğiniz durumdan muzdaribim. Bunun için nasıl bir çalışma izlediniz?

9. vahityilmaz92

vahityilmaz92 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar bende de ayni sorun var boy 175 kilo 92den 72ye dustum şimdi tekrar 75 76 olmuşumdur :) Dediğiniz gibi gogse her bolgeden daha cok onem vermisimdir bu yuzden eskiden sarkan yagli gogusler simdi aşırı gelişmiş kas olarak gözüküyorlar. Ha her sey bitmedi tabi ki sarkma kaynakli estetik bi durus yok mesela altgoguste ancak dips ve pullovera basladim baslayali o bolgede de yavas yavas duzelmeler görüyorum. İnanırsak oluyor bence, burdan kader ortaklarima da selamlarimi iletirim. Zordur lipomasti, ceken bilir.. :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crossmatch bunu beğendi.
  10. crossmatch

crossmatch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Aynen öyle. :) Ben 80'e kadar düşmeye niyetliyim şimdi. Belki 75. Daha sonra bulk'a girmeyi birde o yönden fayda sağlamayı düşünüyorum. En son çare ameliyat. :)

Sayfayı Paylaş