lipo 6 ile ilgili birkaç soru???

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve garfield24 tarafından 15 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. garfield24

garfield24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bazı sorularımın cevabını bulamadım...ben 5 aydır bu sporu yapıyorum kaslarım filan baya güzel oldu sertleşti büyüdü ancak yağlardan dolayı bu belli olmuyor :D açıkçası pek de rejim yapamıyorum....hocam bana lipo6 yı tavsiye etti...ben lipo6 yı bugün aldım...ve birkça gündür onun verdiği gazla dietteyim haftaya pzt başlamayı düşünüyorum ilaca ama açıkçası korkuyorum bu tür ilaçlardan...bu ilcacın bir yan etkisi olabilir mi arkadaşlar kötü bir hasara, hastalığa yol açar mı??günde 2 tane kullanılması kanısı hakim forumda ama hocam bana 3 tane al dedi??son olarak bu ilacın yani yağ yakıcıların normal zayıflama ilaçlarından farkı nedir??arkadaşlar eğer yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim...

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben Lipo6 yı hiç beğenmedim, 2 haftadan fazla sürekli olarak kullandım, diyet döneminde ne 1 eneji artışı verdi ne de 1 yağ yakma fazlalığı yarattı. Bu ilacın bence olumlu veya olumsuz etkisi pek yok. Olsa olsa placebo etkisi olabilir, keşke hiç almasaydın; en güzeli doğal yollardan zayıflamaya çalışmak.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  3. garfield24

garfield24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap için çok sağol...doğal yollardan bir itici kuvvet olmadan yapamıom bu lipo 6 itici kuvvet oldu :)

4. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    lipo 6 kullanacaksan kı kullanacaksın galıba .içinde gugulsteron bilesimi içeren son versıyonunu bul .buraya gelenler eskılerı genelde .bi işe pek yaramıyor ama son ckanını bır arkadasım kullanıyor ve memnundu..cunku vucudun ılk bıkac gun ılaca alışma davresınde hızlandırıp enerjı verıyor gbı suonra vucudun alısıyor ve aynı bsey farketmıyosun sen bılırsın saygılar.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben guggulsteron olan son versiyonundan kullandım. Yanında efedrin almazsam etkisini göremiyorum.

6. garfield24

garfield24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaşalr az yememden mi yoksa ilaçtan mı bilmiyorum aama 7 günde 3 4 kilo verdim...antrenman da aynen devam...daha da ilacın normal dozajına geçmedim...temmuz sonuna kadar 10 kg daha vermek istiyorum...hayırlısı...bu arada o dediğiniz maddeye baktım mevcuttur o bende ki lipo da...bu aarada bu ilacı öğünlerden yarım saat önce alın diyor ama ben bazen öğün atlayabiliyorum...yani bu ilaç ile aç karıınla duruyorum bunun avantajı ya da dezavantajı olur mu sizce???

7. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Bu tarz ürünlerle birlikte efedrin kullanılmadığını biliyorum. Efedrin bu ilaçların etkisini azaltıyor. Sanırım Lipo 6 kullanımınıda yanlış yaptın. O yüzden etkisini görmemişsin.

8. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Başta efedrin ile kullanmadım, etkisizdi. Efedrin kullanınca ancak etkisi oldu. Bu tarz ürünleri kullananlar zaten genellikle işe yaramadığından şikayetçiler.
    Eskiden bu ilaçların hepsinde zaten efedrin vardı, sonradan yasaklanınca; yeni ve işe yaramayan formüller ürettiler.

9. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Muscletech in ( yeni olanı ) Hydroxycut HARDCORE'u denemelisin

Mükemmel bir suplement..

10. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    hardcore değil normalini kullandım o bile harika..

11. merter

merter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness eğitmeni
    Yer:
    istanbul
    dostum nerede bulabilirim hardcore unu yardımcı olurmusun acaba

12. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    Amerika bağlantın var mı?

amerikan ürünü - muscletech'in... Bodybuilding.com'dan alabilirsin... tr-gümrük-kargo-kredi kartı hesabını bilmem... forumda bu konuda birkaç başlık var....
    abim veya yengem tr'e gelirken birkaç kutu sipariş getirirler... yani abd ile bağlantın var mı? o zaman gümrükten kurtulursun...

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yakın zamanda nutrex lipo 6 kullanan oldumu net bir tecrübe almak istiyorum açıkçası..bu ürün bb.comda 27.49$
    hydroxycut 35.99 $ ve lipo 6 2006 yılının yağ yakıcısı seçilmiş her nekadar eskiden forumda çokta tavsiye edilmemişse de..

ayrıca bayan akrabama alıcam..lipo 6 nın tanıtımında bayanların sorunlu bölgeleri hedef alınmıştır diyor (ne kadar gerçekçidir bilmiyorum tabi)..tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

ifadeleri var..
    http://www.bodybuilding.com/store/nutrex/lipo6.html

14. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Yurtdışını tercih etmezsen Türkiye'de www.gittigidiyor.com da arat...

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    1 sene geçmiş o isteğin üzerinden..

16. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bende lipo 6 aldım.. Insallah yakında baslıyacam..Sızce yanına nası 1 takvıye alabılırım ? L-carnıtıne mı cla mı yoksa 2sı de mı? Burnerı kullanan warsa onu tavsıye eden vs o da olabılır =)

Lipo 6 nası kullanılmalı ? Ant gunlerınde kac tane off gunlerde kactane ?
    Ayrıyetten ant. ılk 1.15 dkk body 45 dkk cardıo dıe 2 ye ayırdım nası almalıyım lıpoyu ?

Konuyu katletmedım sadece soruları bıraz daha buyuttum hyper_

17. atahan4488

atahan4488 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    lipo_6x i gittigidiyor.com dan başka bir şekilde bulmak mümkün değilmidir? gittigidiyor da satılan bir çok ürün sahte ne yazıkki.. geçenlerde aldığım proteinin içi şekerli un çıktı:(..

18. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arklar ürünün kutusunda bi sabah bide öğleden sonra alın yazıyor.fkt öğle yerine ant öncesi alınması daha mantıklı değilmi. bide bi sorum daha önce ağırlık ant sonra kardio yapıyorum lipoyu ant başlamadan öncemi alıyım yoksa kardioya geçincemi?

19. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    atahan4488,bunları neye dayanarak söylüyorsun?insanları kasten yanlış bilgilendiriyorsun.ortalığı bulandırıyorsun.
    "gittgidiyor'daki çoğu ürün sahte ne yazık ki" yazmışsın.nasıl bu sonuca varabildin?bu forumdan bir sürü arkadaşımız alışveriş yapıyor,şahsen sadece kendim 50'nin üzerinde alışveriş yaptım.böyle bir şey görmedik,duymadık.sen nasıl bu kadar kesin ve net konuşabiliyorsun?neye dayanarak?kanıtın nedir?
    "geçen gün aldığım protein şekerli un çıktı" yazmışsın.hangi laboratuarda test yaptırdın?analiz raporlarını buraya koy,ben de senden özür dileyeyim.
    akıl var,mantık var.bir shakere unu koy bakalım,üzerine de su ekle.çamur gibi,balçık bir karışım elde edersin.istersen o karışımdan kendine bir heykelcik yapabilirsin.sonra da güneşte kurutursun. :)
    söyler misin,sahte protein tozu üretecek birisi niçin un kullanıp da kendisini ele versin?suda rahatlıkla eriyebilecek nesquick benzeri bir sürü ürün varken..1 kişi o satıcının yorumuna "bu adam un satıyor" yazsa,bir daha hiçkimse o satıcıdan alışveriş yapmaz.peki sen niye yazmadın?yazdıysan linki görelim.
    insanları kandırıyorsun,yanlış yönlendiriyorsun.
    saygılar.

turkdestex, joker23, yiit ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  20. atahan4488

atahan4488 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ufakken annem kek ve benzeri şeyler yaparken hep çiğ hamurlardan çalıp yemişimdir (daha hala yaparım)... o proteini su ile karıştırıp içtiğimde daha doğrusu suyu içip biriken parçaları ağızımda çiğnerken anamın kek hamurunu arattırmadı... eğer önceden whey kullanmamış olsaydım muhtemelen bundan önceki mesajı yazmazdım.. maksadım sadece başımdan geçen bir olaydan dolayı kaynaklanan kötü bir tecrübeyi buradaki herkesle paylaşıp elimden geldiğince yardımcı olmaktı... başıma gelen traji komedik olay biraz sıra dışı ve inanılması güç olduğu için bunu fırsat bilip beni rencide etmeye ne gerek var onu anlamadım.. ben burada kimseyi yönlendirmiyorum zaten banada birilerini yönlendirmek düşmez.. yazdıklarımdan ancak fikir edinebilirler okadar..... bana o proteini satan adamın karışımı tam olarak şeker+un olmayabilir fakat eminim ki o kutunun içinde tatlandırılmış un veya nişasta gibi birşey vardı(üzerinde rich chocolate yazıyordu fakat çikulata ile alakası yoktu).. "ÇOĞU" dememin sebebide bunun benden başka bir kaç arkadaşımın da başına gelmiş olmasıdır...

Sayfayı Paylaş